Skocz do zawartości
Forum

Ciąża po porodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny,
Jestem 2 miesiące po porodzie, 15 czerwca dostałam plamień, które ciągną się do dziś... Ostatnie 3 dni były bardzo intensywne (czerwona krew), tak jak na miesiączkę.
Karmię piersią tylko raz w nocy i czasem zdarzy się w dzień, ale głównie mieszanką.
Czy to może być pierwsza miesiączka po porodzie?
Zależy nam by między dziećmi była mała różnica wieku, i już teraz chcielibyśmy się postarać o drugiego szkraba, czy to już jest możliwe?
Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Lekarze po porodzie naturalnym zalecają do roku przerwy między jedną, a drugą ciążą. Po cc nawet 3 lata. Organizm musi się zregenerować. Przy tak szybkim tempie występuje zwiększone ryzyko poronienia czy ciąży pozamacicznej, więc może przemyśl to raz jeszcze. Może lepiej trochę poczekać. Poza tym nie wolisz sobie trochę odpocząć? Ja swoją pierwszą ciąże przechodzę bardzo ciężko. Każda ciąża jest inna. To, że w pierwszej czułaś się dobrze nie oznacza, że w drugiej będzie tak samo, a maluszkiem, który już jest też trzeba się intensywnie zajmować.
Co do twojego pytania - myślę, że masz szansę niedługo zajść w ciążę, ale zastanów się czy watro tak szybko. Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...