Skocz do zawartości
Forum

czy to może byc ciaza?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 04.06 kochałam się z moim chłopakiem i skończył we mnie. Według kalendarzyka miałam dni niepłodne. 11.06 dostałam okres. 14.06 strasznie źle się czułam, ale myslalam ze to przez to ze dzien wczesniej troche wypiłam. Ale przez kolejne 4 dni czułam sie tak samo tzn. STRASZNY bół głowy, rozwolnienie i było mi niedobrze. Mama kazała zrobić mi test bo mówiła, że gdy była ze mną w ciąży to też strasznie bolała ją głowa przez kilka dni. Test zrobiłam po 2 tygodniach ale wyszedł negatywny. Poszłam zrobić badania krwi, bo myślałam że może po prostu jest coś nie tak. Ale wyszły nawet dobrze. Chwile po pobraniu chciałam zmierzyć ciśnienie ale zrobiło mi się słabo i niedobrze, chłopak wyprowadził mnie na dwór, zaczełam widziec podwojnie i uszy mi się 'zatkały'. Po 10 minutach przeszło, ciśnienie też miałam w normalnie. Dodam, że zawsze się stresowałam przed pobraniem krwi ale nigdy nie miałam takiej sytuacji. Przez ostatnie kilka dni jest mi niedobrze, zazwyczaj rano i czasem po południu mam rozwolnienie, czuje kłocie jak i kotłowanie w brzuchu, i mam wstręt do kawy czy piwa(zazwyczaj kawe pilam codzinnie a i piwo lubiłam wypić wieczorkiem), senna jestem zawsze wiec nie biore tego objawu pod uwage, tak samo jak i huśtawki nastroju, chociaż chłopak mówi, że ostatnio humor zmienia mi się częściej i jestem bardziej płaczliwa. Do miesiączki zostało mi jeszcze 15 dni. Aktualnie jestem przeziębiona i nie wiem czy mogę zrobić bete hcg.Stresuje sie jednak i chciałabym wiedzieć czy po 2 tygodniach test mógł byc niewiarygodny? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...