Skocz do zawartości
Forum

Kupka ze śluzem


Gość ana 1987

Rekomendowane odpowiedzi

No to sobie ograniczylas jedzonko:)
Rozumiem ze przy tym nie ma zmienionego koloru kupki? Jak dla mnie jeszcze wszystko splywa (te wody plodowe itd) ale jak bedziesz u lekarza zapytaj sie. Nie martw sie i nie panikuj. Bo tez takie rzeczy mielismy ,nawet nitki krwi co jest dosc powrzechne u niemowlat;) Trzeba obserwowac czy innych objawow przy tym nie ma. To ze sie prezy to moze byc reakcja na robienie kupki (niemowleta zazwyczaj nie potrafia tego robic, i zamiast sie rozluznic to probuja wstrzymac ) .Zapytaj sie lekarza moze powie ci zebys podawala ci bio gaje(probiotyk) ale to chyba bardziej jakby zmieniony bylby kolor kupek, ale po to jest lekarz:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

wczoraj bylismy na pogotowiu i lekarz kazał zrobic badania krew mocz crp i eozynofilie,kazał też podawa lacido krople i delicol.jego kupki so zółte i ten sluz jest w kolorze kupki.a prezy sie tak jak by chciał zrobic kupe a nie mógł albo puscic bąka tak jakby mu gazy nie odchodziły.

Odnośnik do komentarza

Mój synek też się tak prężył. Nam położna środowiskowa poleciła probiotyk (u nas sprawdziła się bio-gaja).
Dobrze, że pojechałaś do lekarza, będziesz spokojniejsza.
A czy przychodzi do Ciebie położna?? Pamiętaj, że położną również możesz zapytać o wszystkie wątpliwości. Moja była bardzo pomocna na początku mojej drogi bycia mamą.
Mam nadzieję, że szybko u Was się ułoży. Bądź dzielna!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...