Skocz do zawartości
Forum

Oczyszczenie organizmu


pinklady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!
Od miesiąca chodzę do profesjonalnego klubu fitness.
Zamierzam troszkę schudnąć, zaczęłam się zdrowiej odżywiać, pije dużo wody, nie jem słodyczy. Teraz zamierzam nieco częściej i intensywniej ćwiczyć.Stąd moje pytanie do Pani: jak najskuteczniej oczyścić organizm?
jestem kobietą po trzydziestce.
pozdrawiam

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

Witaj,

W trakcie odchudzania połączonego z ćwiczeniami z tkanki tłuszczowej uwalniają się substancje toksyczne tam zmagazynowane. Ponadto powstaje wiele ciał ketonowych, które zakwaszają organizm. Dlatego też w tym okresie nalezy spożywać dużo wody - najlepiej wysokozmineralizowanej (Muszyna, Muszynianka, Staropolanka, Nałeczowianka, Cisowianka) lub z jodem (Ustronianka z jodem, Jodica). Jod przyspiesza przemianę materii i ułatwia usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Pij conajmniej 2 kubki zielonej herbaty, która nie tylko zapobiega odkładaniu tkanki tłuszczowej ale również jest źrółdem polifenoli, które usuwają nadmiar wolnych rodników, działają przeciwnowotworowo oraz oczyszczają organizm. Na kolację lub podwieczorek staraj się pić koktajle owocowo - warzywnez 2 krązkami ryżowymi lub 2 kromkami pieczywa chrupkiego.
Koktajl warzywny (1):
- pomidor,
- papryka czerwona,
- peczek natki pietruszki

Koktajl warzywny (2)
- pomidor,
- seler naciowy (3 gałazki)
- brokuły surowe

Koktajl owocowo - mleczny
- 2 szklanki truskawek/ 1 szklanka czarnych porzeczek/ 1 szklanka malin / 1 banan + 0,5 szklanki truskawek
- szklanka jogurtu naturalnego
- odrobina cukru waniliowego

Ponadto spożywaj regularnie posiłki o małej objętości oraz zawierające duzo warzyw i owoców. Ponadto zamień ziemniaki na kaszę gryczaną, jęczmienną lub ryż (0,5 saszetki po ugotowaniu).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...