Skocz do zawartości
Forum

Skurcze na KTG


Gość Marta9994

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam tak często na ktg-ale skurcze nie były regularne,po prostu "trafiło się" kilka podczas badania. Podczas porodu już były odczuwalne :)
Chociaż uważam,że podczas porodu też mogą być słabo/ledwo (?) odczuwalne-żona kuzyna tak miała: nie wiedziała nawet,czy "już" jechać do szpitala,bo brzuch się napinał,było to regularne,w końcu co 3-4 minuty,ale niebolesne!Na ktg w szpitalu też się zapisywało,a ona mało co czuła.Potem jej powiedzieli,że to pewnie z powodu wagi dziecka (4,4 kg, a ona taka megadrobniutka...)-ale dała ładnie radę sn :)
Także jeśli nie są regularne,to to nie to.A jeśli są i czas coraz krótszy,to proponuję sprawdzić to chociaż w szpitalu.Powodzenia :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Marta9994 oczywiście, że jest możliwe. Ja jak poszłam rodzić nie wiedziałam, że mam skurczę bo czułam tylko lekkie napinanie mięśni brzucha i tak wyglądała prawie cała 1 faza porodu a 2 faza była już bolesna (przypominała mi ból brzucha przy zaparciu). Cały pobyt na porodówce trwał 2h bo jak przyjechałam to już było 8 cm rozwarcia.
A i napinania brzucha były już tak częste, że postanowiłam to sprawdzić i nie spodziewałam się, że zostanę i urodzę :)

Tobie też, życzę "bezbolesnego" porodu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...