Skocz do zawartości
Forum

Brązowe upławy w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę ze warto skonsultować sie z lekarzem, tego typu upławy nie są bezpieczne dla maluszka. Choć mogą być wynikiem podrażnienia macicy, tak jak przy badaniu przez lekarza. Ja tak miałam jak lekarz brał mi wymaz z macicy i tez miałam brązowo - krwawe upławy które trwały krótko. Teraz wszystko jest bardziej ukrwione i delikatniejsze. Ale co lekarz to lekarz:) I lepiej być spokojną. Powodzenia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wogzgl6oq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

mnie lekarz powiedział, że moze się tak zdarzyć właśnie w czasie ciąży, a po 32 tygodniu zdarza się to często, u mnie też była tatak sytuacja, mnie przeszło zaraz następnego dnia, mówiłam lekarzowi o tym i lekarz powiedział, że lepiej będzie, jak nie będę współżyła do końca ciąży, bo mnie te upławy bardzo zestresowały

Odnośnik do komentarza

U mnie zaczęło się brązowym plamieniem, dosłownie kilka kropelek, współżyłam dwa dni wcześniej więc pomyślałam ze to przez to... za dwa dni pojechałam do szpitala z plamieniem już większym i czerwonym. Okazało się ze ciąża obumarła ;( byłam w 11 tc. Przyczyny nie znam, bo wszystkie wyniki były bdb. Było to tydzień temu, 1 ciąża, nie umie sobie z tym poradzić... dlatego nie bagatelizujcie żadnych objawów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...