Skocz do zawartości
Forum

Badania prenatalne


Gość Iwona.Gdynia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iwona.Gdynia

Hej, dziewczyny - zdecydowałam się na badania prenatalne. Mam 29 lat - I ciąża. W poniedziałek przezierność wyszła 1,4, kość nosowa obecna. W akarcie pani doktor napisała że wszystko Ok jedyne wskazanie 18- 20 tydz. ciązy na ech serca z uwagi na nieprawidłowość w przewodzie żylnym...Wiecie może co to oznacza?

Odnośnik do komentarza

Wynik przezierności absolutnie prawidłowy. Nie wiem co lekarz zobaczyła w przewodzie żylnym - może warto się jej zapytać, ale czasem występują nieprawidłowości, które potem się normalizują i wszystko jest ok.
Jeśli Cię coś niepokoi to zrób badania prenatalne, ale są one kosztowne i też nie dają 100% wiedzy. Najważniejszym parametrem jest przezierność i tu mamy wszystko ok. i parę chorób wykluczonych :)
Byłam od Ciebie rok młodsza i też przeżywałam bardzo i martwiłam się czy dzieciątko jest zdrowe, ale wystarczyło mi usg genetyczne, żeby się uspokoić i odetchnąć. I tego spokoju Tobie też życzę!

"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" - przysłowie chińskie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sjw4ztyz9vlop.png

Odnośnik do komentarza
Gość Iwona.Gdynia

Dziękuję katia za odpowiedź. Wiesz, ale ja właśnie na badaniech usg genetycznych taki wynik otrzymałam. Wszystko niby Ok tylko ten nieprawidówy przepływ w przewodzie żylnym mi spać nie daje. A badania rzeczywiście wydatek 400 pln, tyle zapłaciłam w gdyni test PAP`a 200 i usg 200 pln.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...