W oczekiwaniu na bociana

Co skuteczniejsze, Ovarin, Inofrem, Infolik?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kalinka78

~kalinka78

Też brałam Ovarin, nie zaszkodzi na pewno. Dobry suplement , wyregulowałam hormony i udało się zajśc w ciąże

~Paula460

~Paula460

Mojej siostrze lekarz zaproponowała żel prefert vaginal, wspomagał zapłodnienie i udało się jej zajść w ciąże po 4 cyklach.

pena89

pena89

Przed pierwszą ciążą piłam kilka miesięcy inofem i jak przestałam pić to się udało chyba po dwóch miesiącach A teraz przez pół roku bram Ovarin i też jak mi się skończył to po miesiącu zaszlam w ciążę :-) Także to mój sposób: przerwac branie tych specyfików i brać tylko kwas foliowy :D

--

Marzenia są po to by je spełniać :-)
M ❤ 08.2018
J ❤ 03.2020

49667 pena89 Kobieta, 30 lat, Katowice
~ksztopciowna

~ksztopciowna

Hej,
Czyli polecasz branie do momentu starania się, a potem już zero? :)
Czytam Wasze odpowiedzi i widzę, że chyba nie ma zbytniej różnicy między Ovarin a Inofrem?

Dzięki!

~soporopo

~soporopo

W poprzedniej ciązy po 2 cyklach się udało, przed samymi staranami brałam mamadha premium prze zjakieś 3 miesiące żeby się jak najlepiej przygotowac, lekarz mi mowil że witamina D wspomaga płodność w a moich witaminach jest aż 2000 jednotek.

~Natasza333

~Natasza333

Moja gine jak starałam się o dziecko mówiła że najlepszy jest spontaniczny seks a poza tym fajnie jest również wiedzieć co nie co o swoim cyklu. Ja zainwestowałam w komputer cyklu myway i śledziłam owulację.

Olka6

Olka6

Ja może i nie jestem jeszcze w ciąży, ale też staram się krótko - za to po Myofolicu poprawiły mi się badania, więc jestem pełna nadziei :)

65843 olka6 Kobieta, 27 lat, XXX