Skocz do zawartości
Forum

Szwecja


sekundka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingolandia

Milcia
lucia77
Kati znajoma musi sprawdzic na poczcie ... cennik :)
ja zamawialam oprocz ubranek jeszcze zabawki i zaplacialam za duza paczke 37£ :)

miedzy innymi takiego Teletubisia dla Davidka na roczek : TELETUBI� BIG HUG GRA SWIECI TELETUBISIE PROMOCJA (568972954) - Aukcje internetowe Allegro

no i chcialam zeby byl w kartonie , a wszystko wazy niestety :) :) :)

Wiktorek dostał na gwiazdke tego teletubisia
zielonego DIPSY:)))
Tańcuje przy nim;) super jest
w Pl w sklepie kosztuje 134zł

Super .A my mamy tego teletubisia TELETUBIŚ Z TELEWIZORKIEM PO / DIPSY TOMY (571372723) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

patrycja`81
Milcia gratulacje zdrowego "dorodnego" Wiktorka :)
oj Klaudia i Franek-no szkoda,szkoda...........


********
a u nas sie troszke dzis dzialo
zaczne od zlych wiadomosci-znow mnie nie przyjeli na distanskurs:( i znow ze za malo miejsc:( oj zeby chociaz w maju mnie na szwedzki przyjeli-jak dostalam odpowiedz dzis to bylam zalamana lekko-ale nie bede sie poddawac i sie znow zapisze :)


pozniej pojechalaysmy sobie z Emilka do farsta centrum,zebym sobie wkoncu cos dla siebie kupila-udany wypad,nie szalalam,ale dosc zadowolona bylam


a pozniej jak tatus przyjechal z pracy udalismy sie do babylandu w södertälje-oczywiscie z mysla,ze sobie kupimy krzeseleczko tripp trapp-no ale jak weszlismy,od razu mina nam zrzedla bo wszysto przebrane(byly kartki z napisem ze towar zostanie dolozony w weekend),ale...moj mezu wyczail jeden kartonik(chyba cichaczem wystawili) z krzeseleczkiem z brio(tez ten co "roznie" razem z dzieckiem)-noi oczywiscie wzielismy go-przeciez 50% :smile_jump:

obok byl sklep z zabawkami,rowniez 50% noi obkupilismy nasza mala myszke-ale fajne zabawki :smile_jump:

a na deser udalismy sie i kupilismy kilka fatalaszkow dla mamusi i tatusia:smile_jump:noi oczywiscie 50%


niestety zamkneli kwiaciarnie,bo tam tez bylo wszystko 50% a kilka kwiatkow mi juz padlo-no ale nie bede przeciez juz jechac taki kawal drogi za kwiatkami:D

wyjatkowo udane zakupy:smile_jump:


zycze slodkich snow

Zazdroszczę udanych zakupków :36_1_11::36_1_11:

Patrycja Szkoda ze Ciebie znowu nie przyjęli ,Może następnym razem.Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

Milcia
Katarzynka nie ma sprawy:))
:36_1_11::36_1_11:

jestem troszke zła bo liczylam ze dostane garnuszek z FISHER PRICE ale niestety

bylo tak przebrane wszystko pomimo ze bylismy tam o 10.00

chciałam sie wybrać ale chyba też bym zdążyła tylko na pustki

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

Kinga co w nocy mi Sie rozchorowała.Dostała gorączki 38,5 i wymiotowała.Nie wiem czy to z wrażenia(czasami tak ma) czy sie rozchoruje na dobre.Wiec co do poniedziałku to jeszcze nie wiem:le: jak to bedzie na razie obserwuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...