Skocz do zawartości
Forum

Irlandia


Gość Olimpijka

Rekomendowane odpowiedzi

kochane bylo milo ale z racji ze pogoda jak to w irlandii nie rozpieszcza to wrocilismy z zakupami, kolejne buty, bluzki, spodnie sukienusie, My First Gym ? Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores dla olimpii i do tego kulki te plastikowe i oliska z bani HEHEHEHEHE :)

Generalnie odpoczelismy i czekamy na majówke bo wtedy tez do KILLARNEY moniq heheeh i mam nadzieje ze pogoda dopisze :) a pozatym to bylismy rano nad morzem i nagle nadciagnela taka mgla ze nie dosc ze zrobilo sie nieziemsko zimno to jeszcze ciemno jak w horrorze do tego teksty mojego A ze zaraz z morza wyloni sie potwor i zje wszystkich co sie ruszaja i ze musimy stac w miejscu i nawet Oli reka nie może ruszyc :lol:

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Olimpia :Całus::Całus::Całus:az sie ciepło na serduchu robi jak się czyta takie mile rzeczy, ze tesknisz ;):Całus::Całus:
cos mi sie wydaje, ze rewelacyjny weekend spędziliscie:brawo::brawo::brawo:

Moniq taki relaks w ogrodzie to super sprawa ;)

A fakt Malgosiu ze weekend rewelacyjny byl mimo paskudnej pogody :)

a tu jedna z kolejnych zabawek olimpii ) i na ostatnim zdjeciu nowa zabawka dla A czyli PS3 hehe :) :lol:
Picasa Web Albums - Minia - nowa zabawka ...

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Olimpia powiedz czy córcia zadowolona z nowej zabawki ;)???

Malgosiu- Oliska szczesliwa jakby jej ktos w kieszen narobil heheh :) siedzi i kulkami sie bawi :) nic wiecej jej do szczescia nie potrzeba na tą chwile :)

Moniq- ja chcialam Wii ale A sie uparl nad PS3 ......... ale Wii i tak kupimy tylko za jakis czas :) bo teraz 500e :duren:na to poszlo hehe i szkoda mi kolejnych 400 na kolejna konsole wydawac :duren:

Odnośnik do komentarza

monikouette
ze tak powiem, katow jest 4 a Was tylko trojka, cos z tym trzeba zrobic :sofunny:

moze psa?? albo glonojada??? :Oczko: :sofunny:

Moniq :Szok: może za glonojada podziekuje bo jednego mam w posatci oliski bo lize wszystko hehe :) a psy mam 3 tyle ze w pl hehe :)

Odnośnik do komentarza

monikouette
no to w tym czwartym kacie postaw kwiatka (tego spod okna) :sofunny: zeby jakas rownowaga byla, feng shui :)

moj glonojad tez lize co sie da, dzis to byly skarpetki brata :duren: a jeszcze wczesniej w chodziku poszedl az do garazu i tam sobie znalazl lizaka w postaci kierownicy rowera Natanka :lol:

cukrem pudrem mu posyp chociaz hehe :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...