Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie dziewczyny!

kata, kochana, trzymaj sie i nie daj zapaleniu, nie stersuj przez antybiotyk, ja raz balam w jednej ciazy i tez byl dla ciezarnych, ziecku nie pomozesz stersem wiec wyluzuj moja droga!!! bedzie dobrze!!

ja tez lubie moja mala miescinke, u nas 3800 mieszkancow, piekarnia i maly obwozny sprzedawca warzyw i owocow, od przyszlego roku bedziemy miec maly sklep bo ludzi coraz wiecej a zero jakiegos handlu, wiec sqie nareszcie zdecydowali i to nniedaleko od nas, mnie nawet na reke, nie bede tracic czasu na zakupy po innych sklepach. a miasteczko taki i mnie odpowiada, ja tam nie lubie sie platac po sklepach po uliucach pelnych ludzi, tutaj mi dobrze :)

az mi wspomnienia wracaja jak tak czytam o kopniakach i dyskotekach w brzuchu, az zazdroszcze ale na trzecie sie przez to nie zdecyduje :)

a my od wczoraj wieczorem bez Natanka, jest u babci od wczoraj rano, po pracy bylam ekspresem na zakupach a na 19 miajam robic kolacje ( z zakupow wrocilam o 18) przyjechala szwagierka z mezem, posiedzieli do 3ciej nad ranem.
ale ze mielismy tylko noasia to nawet sie dizs rano wyspalismy :) a za chwile jade na ciuchowe zakupy i na wstrepne ogladanie co by kupic mlodszemu na roczek. kurcze, jziewczyny, za troche ponad miesiac moje dziecko bedzie mialo roczek, jak ten czas leci....

milego dnia!!

Odnośnik do komentarza

ja juz po 2 dawce leku i z nim skonczylam:) pecherz praktycznie ok tylko mnie czasem troszke przycisnie ale lekarz mowi ze pelne dzialnie antybiotyku za jakies 2 dni max...
spaaaac nie moge.... chyba zaczne pic meliske wieczorem.. biedny michele tez zle spi bo sie krece od 4 rano.. a potem kolo 16 padam na pysk i musze sie z godzinke zdrzemnac:)
oj moniq to fakt!!!juz niedlugo bedziemy swietowac roczek:) widzialas cos co ci wpadlow oko??
asiku moze tobie chorowania juz starczy,co??:D
musze sie zabrac za tlumaczenie bo jutro do sadu musze je poswiadczyc notarialnie a taaaak mi sie nie chce......

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

ok chwialila sie suzy to i ja sie pochwale:)
moj troszke inny hehe ale najwazniejsze ze to domek mojej zosienki:love:
czy wy tez slyszalyscie ze 7 dni przed usg lepeij nie wcierac kremow na rostepy i olejkow??podobniez moze zaklocac fale ale 7 dni wydaje mi sie przesada.... moze po prostu w dniu badania nie naloze??:)

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

o a co to za krem nusiu?? moj chyba zakloca bo to olejek.... niby ostatnio uzywalam bo nie wiedzialam ze sie nie powinno i lekarz nie narzekal ale pewnie teraz 3 dni przed usg zrezygnuje.. albo sie go jutro zapytam po prostu jak pojde pokazac badania

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

kata ale fajny brzusio :) tez mialam takie majty :)

a ja o tych kremach to pierwsze slysze, u nas sie o tym nie mowi :Zakręcony:
ja zawsze wcieralam wieczorem po kapieli, a jak mi sie krem skonczyl to uzywalam juz tylko zwyklej oliwki
podobno jak sie ma sklonnosci do rozstepow to i tak beda a jak nie to nie, nie wiem ile w tym prawdy

a gdzie brzusio Suzy? w galerii? musze zajrzec :D

Odnośnik do komentarza

ah... co ja ci będe pisać... wczoraj pokłuciłam się ze swoim adrianem :(
cały weekend mi zmarnował... pół nocy płakałam ... a dziś miała mi pomóc przy obiedzie no i skończyć malowanie a jak zwykle gdzies polazł (niby do kościoła ale nie ma go już od 10) i nawet się nie odzywa.... czyli to co zawsze.. :(

najgorsze co mnie w tym wkurza to nie sama kłutnia tylko to że te maleństwo co nosze pod serduszkiem musi słuchać krzyków i płaczu mamusi :(

Odnośnik do komentarza

Asik

ja zawsze wcieralam wieczorem po kapieli, a jak mi sie krem skonczyl to uzywalam juz tylko zwyklej oliwki
podobno jak sie ma sklonnosci do rozstepow to i tak beda a jak nie to nie, nie wiem ile w tym prawdy

ja od oliwki ostatnio dostałam uczylenia na brzuszku więc kupiłam sobie krem...

a co do tych skłonności do rozstępów to słyszałam że to prawda

Odnośnik do komentarza

Asik
Nusia nie przejmuj sie, zrob sobie kawke, albo soczek, wyloz nogi na stol i odpocznij....

faceci tak czasem maja....

sciskam cie

dzięki :Całus: tylko szkoda że on tak właśnie ma i to nie czasem :/ ale ostatnio non stop o to samo się kłucimy...wciąż obiecuje że to ostatni raz a po 2-3 dniach znów robi to samo :/

no a :kawa: juz pije... ... nie ma nic lepszego niż filiżanka kawki ze śmietanką :D i ciasteczka do tego

Odnośnik do komentarza

witam w nudną, odpoczynkową niedzielę :Całus: :Całus:
:Całus:
nie spodziewałam się że jak na niedziele zastanę tu taki ruch jak na małym bazarze :Śmiech:
zazwyczaj was nie ma...
KATA jakie śmieszne majtki :sofunny: :sofunny: :sofunny: :sofunny: i co też mam takie nosić? Niby to w czymś pomaga?? :duren: przepraszam że się z tego śmieje ... ale nie mogę poprostu przestać :sofunny:
ale brzucholiński duży :brawo: będzie zocha potężna :Śmiech: :Śmiech: buziaki dla was.
I tak wogóle to nie wróciłaś jeszcze z kościoła??

Nusia i inne panienki... ja to w te kremy na rozstępy nie wierze i nie używam. Uważam że jak rozstępy są pisane to będą... i chyba są nie uniknione. Taki los kobit. :duren:
także ja nie używam bo po drugie.... za dużo kasy.

wstawiłam fotke drogie panie .... :P

Asik... ten monopol na choroby to bys już mogła zamknąć !!

a i czekam na nowe fotki Twojej małej śmiesznej pani... :D oby tylko zrobiła jakąś fajna minke :)

Odnośnik do komentarza

SuzyMummy
witam w nudną, odpoczynkową niedzielę :Całus: :Całus:
:Całus:
nie spodziewałam się że jak na niedziele zastanę tu taki ruch jak na małym bazarze :Śmiech:
zazwyczaj was nie ma...
KATA jakie śmieszne majtki :sofunny: :sofunny: :sofunny: :sofunny: i co też mam takie nosić? Niby to w czymś pomaga?? :duren: przepraszam że się z tego śmieje ... ale nie mogę poprostu przestać :sofunny:
ale brzucholiński duży :brawo: będzie zocha potężna :Śmiech: :Śmiech: buziaki dla was.
I tak wogóle to nie wróciłaś jeszcze z kościoła??

Nusia i inne panienki... ja to w te kremy na rozstępy nie wierze i nie używam. Uważam że jak rozstępy są pisane to będą... i chyba są nie uniknione. Taki los kobit. :duren:
także ja nie używam bo po drugie.... za dużo kasy.

wstawiłam fotke drogie panie .... :P

Asik... ten monopol na choroby to bys już mogła zamknąć !!

a i czekam na nowe fotki Twojej małej śmiesznej pani... :D oby tylko zrobiła jakąś fajna minke :)

tez uważam że te majtochy takie śmieszne są... :) hehe no ale cóż... na chłodniejsze dni tez sobie takie kupie..a tak to wole te pod brzuch...

co do kremów...ja wierze i nie wierze...no ale musze się czymś smarować żebym takiej suchej skóry nie miała..

Odnośnik do komentarza

a tak wogóle to chciałam powiedzieć że syn mojej mamy kolezanki przyleciał teraz na Cypr i przywiózł mi gazetke "Mamo to ja" :) ale superowa- polecam... opisuja poród... i wogóle fajne rzeczy ;) także postanowiłam że zaprenumeruje (czy jak to tam się mówi no... kurde subscribe , kumacie?) .. bo naprawdę ciekawe... tylko muszę najpierw do banku iść żeby vise sobie zorbić hahaha... bo nie mam innej opcji płatności :duren:

Odnośnik do komentarza

no ruch niezly :)

nusiaa, tak to czasem bywa z facetami, ale wlasnie o malenstwie mysl i sie za bardzo nie wqrzaj, wez na luz bo to i tak niczego nie zmieni :) wiem ze sie latwo mowi

jestem dowodem na to ze mimo kremow sa rozstepy, ale sam krem mnie tez pomagal bo skora sie rozjezdza i jest baaardzo sucha wiec przynajmniej na tyle sie przydal :)
a jak ktos chce to mi zostal jeden dobrej firmy galenic :)

Odnośnik do komentarza

wiecie co....przepraszam że wam tak tu smęce no ale nawet nie mam z kim pogadać...

właśnie wróciła chrabia i władca... obrażony że nie odbierałam od niego telefonów jak dzwonił... mądrala... jak on pisze i dzwoni żąda natychmiastowej odpowiedzi a jak ja pisze w nocy dlaczego po pracy zamiast do domu gdzieś się szlaja i po 4 godzinach nie raczy napisać to ma focha ze musi odpisywac na każdego smsa... :/ niech sie buja...

Odnośnik do komentarza

SuzyMummy
a tak wogóle to chciałam powiedzieć że syn mojej mamy kolezanki przyleciał teraz na Cypr i przywiózł mi gazetke "Mamo to ja" :) ale superowa- polecam... opisuja poród... i wogóle fajne rzeczy ;)

no ja jej jeszcze nie kupuje... jak narazie czytam "m jak mama" dla kobiet w ciąży no i od przyszłej teściowej dostałam fajną książke Ciężarówką przez 9 miesięcy. jest tu tez opisany poród naturalny jak i cesarka oraz mnóstwo innych rzeczy :) opisanych jest 43 tygonie... czyli do porodu i pierwsze 3 tygodnie po porodzie o ile dobrze pamiętam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...