Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
megimey

bebiko HA czy bebilon HA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

to zależy czy patrzysz na cene czy nie ? Bo bebiko jest tańsze i dobre a bebilon droższy i też dobry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bebilon a Bebiko to ta sama firma tylko bebilon jest wzbogacony.
Nam pediatra poleciła NAN HA poniewaz ma inne białka niż te poprzednie mleczka i maja PUFA(na rozwoj mózgu i siatkówki oka-to ma też bebilon)
Bebiko jest najtanszy ale wydaje mi sie najbardziej ubogi.
Bebilon a NAn cena prawie ta sama. U nas po bebilonie mały miał kolki.NAN HA był dobry w smaku i mały chetnie jadł:)

A co do kupek przy NAN wiesz to dlatego ,że to mleczko ma wiecej żelaza niz inne i nie które dzieci maja zaparcia jednak zielona kupka w tym przypadku moze byc własnie od żelaza.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5e13hk56xe.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oncft96gtbw6vglg.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to juz nie chodzi o cene, tyle tylko ze teraz jadla bebilon pepti wiec niewiem czy nie lepiej zostac przy bebilonie aczkolwiek jak zaczelysmy stosowac sztuczne to na poczatku dawalam bebiko i tez bylo oki. ale jezeli mowicie ze bebilon jest wzbogacony to moze lepiej jego stosowac hmm..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas był najpierw bebilon hA i było super. przeszlismy teraz na zwykly bebilon i tez jest dobrze. zostałam przy bebilonie zeby nie kombinowac

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

megimey
hej wracamy z corcia do mleczka hipoalergicznego tylko niewiem jakie wybrac mleko Bebiko HA czy Bebilon HA.

ja używam Bebiko i jestem z tego mleka bardzo zadowolona i mój synek też bo chętnie go je.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...