Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

madzialenka
Hej hej

Stociu zdrówka dla Cyprianka
Gośka ja też mocno trzymam kciuki za operacje

Młodemu katar minął na szczęście , bałam się że może zrobić się z niego coś gorszego.
A ja poważnie przymierzam się do pieluch wielo, za tydzień wybieram się na targi do Opola i mam nadzieje sobie pomacać i na żywo zobaczyć o co chodzi.
A co do chusty kółkowej to ja ją kocham bardzo bardzo mocno, za łatwość i szybkość użytkowania i za możliwość karmienia w miejscach publicznych bez obnażania się :):):):)

Przymierzaj się bo warto :) Ja już wpadłam po uszy ;)
A co do chusty, nie wiem czemu ja nadal kocham moje 4,6m :P

racuszku kochana zapomniałam, mówisz, że lipa motać się na parkingu, to czemu nie zrobisz tego w domu ?? Ja motam zawsze na wyjścia zakupowo-spacerowo-samochodowe 2x :) Największy plus jest taki, że chustę wiążę już w domu :) Potem tylko wkładam małą i dociągam odpowiednio chustę:) I jest przede wszystkim lżej niż w kieszonce, bo lepiej rozkłada się ciężar :)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
madzialenka
Hej hej

Stociu zdrówka dla Cyprianka
Gośka ja też mocno trzymam kciuki za operacje

Młodemu katar minął na szczęście , bałam się że może zrobić się z niego coś gorszego.
A ja poważnie przymierzam się do pieluch wielo, za tydzień wybieram się na targi do Opola i mam nadzieje sobie pomacać i na żywo zobaczyć o co chodzi.
A co do chusty kółkowej to ja ją kocham bardzo bardzo mocno, za łatwość i szybkość użytkowania i za możliwość karmienia w miejscach publicznych bez obnażania się :):):):)

Przymierzaj się bo warto :) Ja już wpadłam po uszy ;)
A co do chusty, nie wiem czemu ja nadal kocham moje 4,6m :P

racuszku kochana zapomniałam, mówisz, że lipa motać się na parkingu, to czemu nie zrobisz tego w domu ?? Ja motam zawsze na wyjścia zakupowo-spacerowo-samochodowe 2x :) Największy plus jest taki, że chustę wiążę już w domu :) Potem tylko wkładam małą i dociągam odpowiednio chustę:) I jest przede wszystkim lżej niż w kieszonce, bo lepiej rozkłada się ciężar :)

mam tkaną chustę i łatwiej mi ją wpasować :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

racuszek
qmpeela
madzialenka
Hej hej

Stociu zdrówka dla Cyprianka
Gośka ja też mocno trzymam kciuki za operacje

Młodemu katar minął na szczęście , bałam się że może zrobić się z niego coś gorszego.
A ja poważnie przymierzam się do pieluch wielo, za tydzień wybieram się na targi do Opola i mam nadzieje sobie pomacać i na żywo zobaczyć o co chodzi.
A co do chusty kółkowej to ja ją kocham bardzo bardzo mocno, za łatwość i szybkość użytkowania i za możliwość karmienia w miejscach publicznych bez obnażania się :):):):)

Przymierzaj się bo warto :) Ja już wpadłam po uszy ;)
A co do chusty, nie wiem czemu ja nadal kocham moje 4,6m :P

racuszku kochana zapomniałam, mówisz, że lipa motać się na parkingu, to czemu nie zrobisz tego w domu ?? Ja motam zawsze na wyjścia zakupowo-spacerowo-samochodowe 2x :) Największy plus jest taki, że chustę wiążę już w domu :) Potem tylko wkładam małą i dociągam odpowiednio chustę:) I jest przede wszystkim lżej niż w kieszonce, bo lepiej rozkłada się ciężar :)

mam tkaną chustę i łatwiej mi ją wpasować :)

Ale ja o tkanej mówie!! :) Poważnie spróbuj :)

Odnośnik do komentarza

racuszek
Nocki zaczynają mu sie w niedzielę a kończą w czwartek więc dziś o 4 rano mąż rozpoczął weekend :)
miał czas wykąpać się z Melunią reszcie , stąd te zdjęcia , a teraz jemy kanapki , pijemy wino i oglądamy batmana :D

eee to wam faaaaaaaajnie :)

Moj w pracy...
A co to za podjadanie w nocy ?:lol:? ;)

Ja się chyba będę zawijać, dziewczyny wcześnie wstają i kto mnie rano z łóżka wyciągnie?:p

Odnośnik do komentarza
Gość madzialenka

Właśnie chusta kółkowa dla mnie jest najlepsza na wszystskie wyjścia samochodowo-sklepowe, A moja 5,2 metra to najczesciej na piesze wędrówki, w góry :):) bo ja tez nie wpadlam żeby motać przed wyjsciem :P

Racuszek małą masz superowa :)

Odnośnik do komentarza

Sobotnie powitanie :)

racuszku zdjęcia rewelacyjne !

Agunia i Iza-pisze do was bo kojarze,że mamy takie same leżaczki
Własnie mi dziecko jeb*o o ziemie więc radze uważać :(
Szczerze mówiać od jakiegoś czasu sie przyglądałam bo nie podobało mi się jak się na boki za kotem wychyla ale wychyliła się za chrupkiem normalnie w przód i pociągneła całą reszte za sobą (pozycja do bujania)

stociu współczuje :( Trzymaj się dzielnie !

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny a jak zrobić małej soczek ? Da się ? Jakiś kompocik czy jak ?
Bo tak sobie myśle,że jak bym jej raz na jakiś czas sama zrobiła to portfel by się ucieszył :)
Jak wczoraj wyliczyłam i wyszło,że na jedzonko i picie idzie 15zł dziennie to zaczełam kombinować :lol: A ,że gotować mi się nie chce ani piec to zostało picie :)

Aaa i nie podzieliłam się z wami newsem !
Nie jestem pewna czy chce sie właściwie ujawniać żeby nie zapeszyć :lol:
gadałam z pediatrą o testach alergicznych takich jak Redzia Mikiemu z krwi robiła a ona mi poradziła żebym zaczeła powoli do swojej diety wprowadzać białko mleka mocno przetworzone i zobaczymy z jakim efektem noooooooooooo iiiiiiiiiiiiiiiiiii
w związku z tym wśrutowalam wczoraj pół paczki mafijnych ciasteczek :lol:
Narazie jest O.K. tylko ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
żeby alegria nie usłyszała ...

A druga wiadomość jest gorsza bo przez to,że pobyt w niemczech nam się przedłużył to przepadł termin szczepień a w tej poradni sie długo czeka więc chciałam przenieść szczepienia do rejonu ale w rejonie musiała bym za nie płacić :( Więc o wiele bardziej mi się opłaca płacić za prywatną wizyte a sczepionki mieć gratis niż odwrotnie ...tylko szkoda,że to tak cholernie daleko :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Boze swiety znowu nocka do tylu...glowa mi peka... Cypek sie co chwile budzi i jeczy.. placze... NIE MAM JUZ SILY!!
nie wiem czy to przez chorobe, czy co ale czuje sie jak kupa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:36_11_1::36_2_24::36_2_58:

Oj Stociu biedny Cypuś zle się czuje i się męczy i Ty też napewno jesteś wykończona...

Kaszaaaaaa
Sobotnie powitanie :)

racuszku zdjęcia rewelacyjne !

Agunia i Iza-pisze do was bo kojarze,że mamy takie same leżaczki
Własnie mi dziecko jeb*o o ziemie więc radze uważać :(
Szczerze mówiać od jakiegoś czasu sie przyglądałam bo nie podobało mi się jak się na boki za kotem wychyla ale wychyliła się za chrupkiem normalnie w przód i pociągneła całą reszte za sobą (pozycja do bujania)

stociu współczuje :( Trzymaj się dzielnie !
Kaszaaa dzięki za info ale mój Kacper nie buja się na tym foteliku tylko leży, a ostatnio podnieśliśmy mu trochę oparcie i trochę siedzi.

stokrotka_87
a co tu taka cisza ?
sobotnie porzadki? czy jak ?? :8_5_16:

No właśnie...porządki przydałoby się zrobić ale chęci brak i siły :(

Kaszaaaaaa
dziewczyny a jak zrobić małej soczek ? Da się ? Jakiś kompocik czy jak ?
Bo tak sobie myśle,że jak bym jej raz na jakiś czas sama zrobiła to portfel by się ucieszył :)
Jak wczoraj wyliczyłam i wyszło,że na jedzonko i picie idzie 15zł dziennie to zaczełam kombinować :lol: A ,że gotować mi się nie chce ani piec to zostało picie :)

Aaa i nie podzieliłam się z wami newsem !
Nie jestem pewna czy chce sie właściwie ujawniać żeby nie zapeszyć :lol:
gadałam z pediatrą o testach alergicznych takich jak Redzia Mikiemu z krwi robiła a ona mi poradziła żebym zaczeła powoli do swojej diety wprowadzać białko mleka mocno przetworzone i zobaczymy z jakim efektem noooooooooooo iiiiiiiiiiiiiiiiiii
w związku z tym wśrutowalam wczoraj pół paczki mafijnych ciasteczek :lol:
Narazie jest O.K. tylko ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
żeby alegria nie usłyszała ...

A druga wiadomość jest gorsza bo przez to,że pobyt w niemczech nam się przedłużył to przepadł termin szczepień a w tej poradni sie długo czeka więc chciałam przenieść szczepienia do rejonu ale w rejonie musiała bym za nie płacić :( Więc o wiele bardziej mi się opłaca płacić za prywatną wizyte a sczepionki mieć gratis niż odwrotnie ...tylko szkoda,że to tak cholernie daleko :(

A ja od dawna jem przetworzone i małemu nic nie jest,ciastka jem ciągle i ciasta też,nabial normalnie i jest oki ;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Kaszaaaa no to oby alergia nie uslyszala ::):
a soczki mozesz robic przerozne jesli masz sokowirowke.. wiec marcheweczka, jabluszko.. brzoskwina.. i soczki gotowe.. a jak nie masz sokowirowki.. to... trzesz jabluszko i wyciskasz przez pieluche tetrowa ::):

Dokładnie to chodziło mi o to czy w tych soczkach są same surowe owoce czy niektóre gotowane czy jak ??
Agunia
stokrotka_87
Boze swiety znowu nocka do tylu...glowa mi peka... Cypek sie co chwile budzi i jeczy.. placze... NIE MAM JUZ SILY!!
nie wiem czy to przez chorobe, czy co ale czuje sie jak kupa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:36_11_1::36_2_24::36_2_58:

Oj Stociu biedny Cypuś zle się czuje i się męczy i Ty też napewno jesteś wykończona...

Kaszaaaaaa
Sobotnie powitanie :)

racuszku zdjęcia rewelacyjne !

Agunia i Iza-pisze do was bo kojarze,że mamy takie same leżaczki
Własnie mi dziecko jeb*o o ziemie więc radze uważać :(
Szczerze mówiać od jakiegoś czasu sie przyglądałam bo nie podobało mi się jak się na boki za kotem wychyla ale wychyliła się za chrupkiem normalnie w przód i pociągneła całą reszte za sobą (pozycja do bujania)

stociu współczuje :( Trzymaj się dzielnie !
Kaszaaa dzięki za info ale mój Kacper nie buja się na tym foteliku tylko leży, a ostatnio podnieśliśmy mu trochę oparcie i trochę siedzi.

stokrotka_87
a co tu taka cisza ?
sobotnie porzadki? czy jak ?? :8_5_16:

No właśnie...porządki przydałoby się zrobić ale chęci brak i siły :(

Kaszaaaaaa
dziewczyny a jak zrobić małej soczek ? Da się ? Jakiś kompocik czy jak ?
Bo tak sobie myśle,że jak bym jej raz na jakiś czas sama zrobiła to portfel by się ucieszył :)
Jak wczoraj wyliczyłam i wyszło,że na jedzonko i picie idzie 15zł dziennie to zaczełam kombinować :lol: A ,że gotować mi się nie chce ani piec to zostało picie :)

Aaa i nie podzieliłam się z wami newsem !
Nie jestem pewna czy chce sie właściwie ujawniać żeby nie zapeszyć :lol:
gadałam z pediatrą o testach alergicznych takich jak Redzia Mikiemu z krwi robiła a ona mi poradziła żebym zaczeła powoli do swojej diety wprowadzać białko mleka mocno przetworzone i zobaczymy z jakim efektem noooooooooooo iiiiiiiiiiiiiiiiiii
w związku z tym wśrutowalam wczoraj pół paczki mafijnych ciasteczek :lol:
Narazie jest O.K. tylko ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
żeby alegria nie usłyszała ...

A druga wiadomość jest gorsza bo przez to,że pobyt w niemczech nam się przedłużył to przepadł termin szczepień a w tej poradni sie długo czeka więc chciałam przenieść szczepienia do rejonu ale w rejonie musiała bym za nie płacić :( Więc o wiele bardziej mi się opłaca płacić za prywatną wizyte a sczepionki mieć gratis niż odwrotnie ...tylko szkoda,że to tak cholernie daleko :(

A ja od dawna jem przetworzone i małemu nic nie jest,ciastka jem ciągle i ciasta też,nabial normalnie i jest oki ;)

czyli,że masz cały czas tą noge z przodu wyciągniętą tak ?
W pozycji z nogą wyciągniętą mi Lenka wychodzi górą,choć bym niewiem jak mocno ścisneła pasy to one są śliskie i z nich wyjeżdża-z wózka zresztą też górą wychodzi :36_19_1:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny, ostatnio sie nie udzielam, ale mamy maly sajgon... Melisa zabkuje, goraczkuje i ma biegunke. Wczoraj bylysmy na szczepieniu ( bo ustala temperatura), ale teraz oczywiscie ciag dalszy goraczki i poplakiwania. Dziaselka ma bardzo opuchniete i caly czas cos chce przygryzac. O piciu z butelki mozemy pomarzyc, bo zaraz gryzie smoczek. cale szczescie, ze ostatecznie nie odstawilam jej od piersi, bo teraz nas ona ratuje. Bidulka.
Dziewczyny ile mniej wiecej trwa wyzynanie sie takiego zabka?

http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/PbwG.jpghttp://lb1m.lilypie.com/PbwGp3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/18b70860cd.png

http://s3.suwaczek.com/20060701040114.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...