Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

kurna racja nawet nie pomyslalam..... mam nadziejze mi nie narobi :) hiih
a w polsce w gorzowie mieszkalm tam mam rodzicow i w szczecinie. A jedziemy tylko na pare dni zeby dziadkowie malego zobaczyli:)
a co na kawe chce sie umowic?? i zapoznac lenke z kolega:)
na twoja mowia ze chlopczyk a na mojego czasmi ze dziewczyna bo ma tyle wlosow:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza

martab0
kurna racja nawet nie pomyslalam..... mam nadziejze mi nie narobi :) hiih
a w polsce w gorzowie mieszkalm tam mam rodzicow i w szczecinie. A jedziemy tylko na pare dni zeby dziadkowie malego zobaczyli:)
a co na kawe chce sie umowic?? i zapoznac lenke z kolega:)
na twoja mowia ze chlopczyk a na mojego czasmi ze dziewczyna bo ma tyle wlosow:)

Boszzszsz,biedne te nasze dzieci. Na starcie tak krzywdzone :36_19_1:
Moja to już się tak przejmuje,że sobie wczoraj podczas kąpieli w cipce grzebała .Pewnie szukała ptaszka :sofunny:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

martab0
ja nic wczesniej nie dawalam i tak o 2 tyg za szybko bo mowia ze od 4 miesiecy jak dziecko na sztucznym mleku ale co tam zobaczymy moj i tak jakis wyrosniety...
a jak nagotujesz grochowy to w termos i do gorzowa:36_2_25:

:sofunny::sofunny:
Nie da rady się trzymac tak idealnie tych schematów żywieniowych tylko trzeba próbować bo przecież każde dziecko jest inne.Moja np będzie jadła z piersi aż będzie gotowa na McRoyala ,nie będzie sobie zaśmiecać żołądka w między czasie jakimiś papkami :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

martab0
Kaszaaaaaa
Miałam kiedyś z gorzowa chłopaka :) Szukałam go nawet na nk ale nie znalazlam :(

a pamietasz jakies szczegoly??
hmm a my jestesmy podobny przedzial wiekowy bo jak tak to gorzow niewielki, moze znam...

Marek Stasiak i teraz miał by z 31 lat-może 32... Miał brata młodszego ,jego ojciec był wojskowym ...z dworca jeszcze jechaliśmy tramwajem do niego...
Był zarąbisty z matmy bo dostał książke z tabelami jako wyróżnienie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
martab0
Kaszaaaaaa
Miałam kiedyś z gorzowa chłopaka :) Szukałam go nawet na nk ale nie znalazlam :(

a pamietasz jakies szczegoly??
hmm a my jestesmy podobny przedzial wiekowy bo jak tak to gorzow niewielki, moze znam...

Marek Stasiak i teraz miał by z 31 lat-może 32... Miał brata młodszego ,jego ojciec był wojskowym ...z dworca jeszcze jechaliśmy tramwajem do niego...
Był zarąbisty z matmy bo dostał książke z tabelami jako wyróżnienie :)
i mieszkal w wiezowcow??jechalas tranwajem do pentli?? bo ja mieszkalam na osiedlu gdzie byly bloki wojskowych:) - osiedle piaski

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza

Ojejku jaki on słodziutki !!!!! Świtniastą ma czuprynkę :)

Nie mieszkali w domku jednorodzinnym a drogi dokładnie nie pamietam bo byliśmy po niezłej imprezce a powrotnej to już wogóle nie pamietam taka była imprezka :sofunny:

Pamiętam jeszcze,że robił na baletach salta.
on też wojskowy,studiowal we wrocku chemie fizyczną.
To wiesz co on teraz jednak z 34 będzie miał skoro wtedy studiował a ja mialam z 17 lat

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza
Gość madzialenka

Kaszaaaaaa
Redberry
Kaszaaaaaa
no i kupiłam tego nana ...serce mnie boli jak place za coś co wiem,że zaraz do śmieci wyleci no ale cóż zrobić... szkoda,że te puszki takie wielkie :(

w razie co odsprzedasz mi :-))

Gdyby mi było raz potrzebne to można by było myśleć ale przez to,że ja codziennie potrzebuje 5ml to co miesiąc będe wywalać praktycznie całą puszke-no chyba ,że ma dłuszą date bo nawet nie sprawdzałam a bebilon miało tylko 30dni od otwarcia :(

A nie możesz tego rozrabiać w swoim mleku?

Kaszaaaaaa
overpowered
Gośka, cudnie razem wyglądacie. Zazdroszczę tego basenu... My jakoś nie możemy się ostatnio wybrać... A co do regularności działania, to u nas jest na maxa regularnie wszystko i Tymek bardzo wcześnie chodzi spać (kąpiel między 19 a 19.30, a potem już jedzenie i spanie), ale nie daj Boże, żeby coś było inaczej niż według codziennej rutyny - wtedy jest dramat...

Redberry
Kaszaaaa - i jak? była kupka? Ja pinkolę, z tymi kupkami to jest szał. Mikołajek też dzis cały dzień nic, ale ok 16 wypił 60 ml herbatki na trawienie i o 19 walnął niezłego kupala :oops: ale tym razem Tata przebierał http://www.ajlawgifs.13tka.com/gify30/016.gif więc mój nos nie ucierpiał http://www.ajlawgifs.13tka.com/gify30/018.gif

A powiedzcie jak często dopajacie na butli? Jak często w ciągu dnia? Po karmieniach, pomiędzy? A jesli po karmieniu to kiedy - pół godziny godzinę po?

Redberry, buziaki dla mojego ulubieńca z okazji 3 miesięcy:Kiss of love:.
Co do dopajania, to Tymek pije soczki - średnio jakieś 150ml dziennie, podzielone na 2-3 porcje, najczęściej 2 godziny po karmieniu. Nie wiem czy to nie za mało...
A w ogóle, to wypija już 150ml mleka za jednym razem. Nawet i po 180ml dał radę jak mu na próbę dałam, ale potem gorzej spał, więc teraz jedziemy po 150ml co 3 - 3,5 godziny w dzień i z 1 pobudką w nocy/nad ranem.

Odwraca się w końcu sam z brzucha na plecy (z pleców na brzuch absolutnie nie chce), a leżąc na plecach robi mostek:36_11_13::hahaha:.

Doszłam dziś do wniosku, że gdyby się sam przewijał i karmił, to miałabym absolutnie samoobsługujące się dziecko. Bo poza tymi 2 czynnościami najlepiej się czuje leżąc w swoim łóżeczku albo na naszym łóżku i piszcząc/krzycząc do zabawek, kotów i nas...

eee super ! czytałam ,że mostek w 5 mc dopiero :) moja też robi ale ona starsza ...
nie karmisz już piersią ? gdzies mi umkneło kiedy przeszłaś na butelke.

Kurcze czy ktoś oprócz mnie karmi jeszcze tylko cyckiem ?

JA!

Agunia
A my jutro z Kacperkiem na kontrolę bioderek jedziemy...no zobaczymy co to będzie...

My w środę i aż się boję bo od ostatniej wizyty nie pieluchujemy tylko się w chuście nosimy podobno wystarcza zobaczymy co by nie było i tak nie będe go męczyc pieluchami w takie upały.

Kaszaaaaaa
AAAAaaaaaaaaa Lence się zaczynają zmieniać oczka ale widać to tylko na słońcu jak ma maciupeńkie żrenice to wtedy obok na tęczówce są zażółcenia bo w domowym świelke jak jest żrenica powiększona to nadal wyglądają jak po porodzie zaraz czyli ciemno niebieskie :)

A co napisałaś w dowodzie :D:D:D

Kaszaaaaaa
stysiapysia
Kaszaaaaaa

Coty,ona nic nie chce tz ani herbatek ani modyfikowanego a od 5 mc czyli za tydzień chce zaczać próbować z marchewką albo z klikiem ale ciężko to widze.
Chyba będe sobie smarować cyce żeby to zjadła :lol:
Jeden w bitej śmietanie dla męża drugi dla Lenki w marchewce :sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny:

A co ona taka? za kim się wydała??

Ona by mogła leżeć cały dzień z cyckiem w buzi albo głaszcząc mnie i się tuląc :36_19_1:
Mówi się żeby nie zabierać cycka,że niby dziecko samo puści -już bym miała cyce do kolan a dupala wrośniętego w wersalke :lol:

Ja mojemu często wyciągam bo sobie smoczek z moich cycków robi.

A wogóle to jakas masakra z tymi upałami normalnie już nie mogę. Daje młodemu wodę bo tak czasami ma że co pół godziny by jadł. No i coś mu odbiło i w nocy budzi się co 2 godziny i nie wiem czy to przez te upały czy znowu ma jakaś faze. ehh

Odnośnik do komentarza
Gość madzialenka

martab0
[ATTACH]39183[/ATTACH]

[ATTACH]39184[/ATTACH]

[ATTACH]39185[/ATTACH]

i moj synek bez twarzy upapranej w marchewce!!

[ATTACH]39186[/ATTACH]

[ATTACH]39187[/ATTACH]

Śliczny!!Ale ma dużo włosów!!!

Odnośnik do komentarza

madzialenka
Kaszaaaaaa
Redberry

w razie co odsprzedasz mi :-))

Gdyby mi było raz potrzebne to można by było myśleć ale przez to,że ja codziennie potrzebuje 5ml to co miesiąc będe wywalać praktycznie całą puszke-no chyba ,że ma dłuszą date bo nawet nie sprawdzałam a bebilon miało tylko 30dni od otwarcia :(

A nie możesz tego rozrabiać w swoim mleku?

JA!

My w środę i aż się boję bo od ostatniej wizyty nie pieluchujemy tylko się w chuście nosimy podobno wystarcza zobaczymy co by nie było i tak nie będe go męczyc pieluchami w takie upały.

A co napisałaś w dowodzie :D:D:D

Kaszaaaaaa
stysiapysia

:sofunny::sofunny::sofunny:

A co ona taka? za kim się wydała??

Ona by mogła leżeć cały dzień z cyckiem w buzi albo głaszcząc mnie i się tuląc :36_19_1:
Mówi się żeby nie zabierać cycka,że niby dziecko samo puści -już bym miała cyce do kolan a dupala wrośniętego w wersalke :lol:

Ja mojemu często wyciągam bo sobie smoczek z moich cycków robi.

A wogóle to jakas masakra z tymi upałami normalnie już nie mogę. Daje młodemu wodę bo tak czasami ma że co pół godziny by jadł. No i coś mu odbiło i w nocy budzi się co 2 godziny i nie wiem czy to przez te upały czy znowu ma jakaś faze. ehh

Moge rozrabiać w swoim ale ja tak nienawidze zciągać,że nie moge :lol:

Moja też smoczek sobie robi nawet słychać taki odgłos jak przy smoczku :lol:

A w dowodzie ma niebieskie napisane,wtedy były jeszcze cale niebieskie a teraz są w 98 % niebieskie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
martab0
hmmmmmmm nie wiem nie znam w taki razie ale przynajmiej bylas w gorzowie:) hihih mi sie wroclaw bardzo podoba pamiatam ze jezdzilam na imprezy do znajomych na studiach:) i zalowalam ze wybralam szczecin.....

Tak byłam :) I nie należy wnikać ile z tego pamiętam :lol:
No szczecin nie jest za piękny :(

szaro nudno i nic sie nie dzieje, jedyny plus blisko do morza i do klubu studenckiego z mojego mieszkania:)hahahah

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza

martab0
wiecie co on ma tych wlosow mniej niz jak sie urodzil bo mu sie powycieraly:) dlatego lekarze i polozne mowili do niego jaka ona sliczna!!!
a jak parlam to R mowil ze tylko wlosy bylo widac:) hahahah

:sofunny:
Zaglądał ci tam ? Mój by zemdlał na samą myśl,że tam zagląda :lol:
Za to w innych okolicznościach by się w ginekologa bawił :sofunny:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza
Gość madzialenka

Kaszaaaaaa
madzialenka
Kaszaaaaaa

Gdyby mi było raz potrzebne to można by było myśleć ale przez to,że ja codziennie potrzebuje 5ml to co miesiąc będe wywalać praktycznie całą puszke-no chyba ,że ma dłuszą date bo nawet nie sprawdzałam a bebilon miało tylko 30dni od otwarcia :(

A nie możesz tego rozrabiać w swoim mleku?

JA!

My w środę i aż się boję bo od ostatniej wizyty nie pieluchujemy tylko się w chuście nosimy podobno wystarcza zobaczymy co by nie było i tak nie będe go męczyc pieluchami w takie upały.

A co napisałaś w dowodzie :D:D:D

Kaszaaaaaa

Ona by mogła leżeć cały dzień z cyckiem w buzi albo głaszcząc mnie i się tuląc :36_19_1:
Mówi się żeby nie zabierać cycka,że niby dziecko samo puści -już bym miała cyce do kolan a dupala wrośniętego w wersalke :lol:

Ja mojemu często wyciągam bo sobie smoczek z moich cycków robi.

A wogóle to jakas masakra z tymi upałami normalnie już nie mogę. Daje młodemu wodę bo tak czasami ma że co pół godziny by jadł. No i coś mu odbiło i w nocy budzi się co 2 godziny i nie wiem czy to przez te upały czy znowu ma jakaś faze. ehh

Moge rozrabiać w swoim ale ja tak nienawidze zciągać,że nie moge :lol:

Moja też smoczek sobie robi nawet słychać taki odgłos jak przy smoczku :lol:

A w dowodzie ma niebieskie napisane,wtedy były jeszcze cale niebieskie a teraz są w 98 % niebieskie :)

A w wodzie? ;)

Ja jak chce zostawic młodego który zasnął przy cycku to muszę mieć smoczek na podmiankę bo inaczej się budzi.

Odnośnik do komentarza

martab0
Kaszaaaaaa
martab0
hmmmmmmm nie wiem nie znam w taki razie ale przynajmiej bylas w gorzowie:) hihih mi sie wroclaw bardzo podoba pamiatam ze jezdzilam na imprezy do znajomych na studiach:) i zalowalam ze wybralam szczecin.....

Tak byłam :) I nie należy wnikać ile z tego pamiętam :lol:
No szczecin nie jest za piękny :(

szaro nudno i nic sie nie dzieje, jedyny plus blisko do morza i do klubu studenckiego z mojego mieszkania:)hahahah

jak by było miasto z morzem,górami,jeziorami,lasami i zabytkami to by nie bylo problemów z wybieraniem :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

madzialenka
Kaszaaaaaa
madzialenka

A nie możesz tego rozrabiać w swoim mleku?

JA!

My w środę i aż się boję bo od ostatniej wizyty nie pieluchujemy tylko się w chuście nosimy podobno wystarcza zobaczymy co by nie było i tak nie będe go męczyc pieluchami w takie upały.

A co napisałaś w dowodzie :D:D:D

Ja mojemu często wyciągam bo sobie smoczek z moich cycków robi.

A wogóle to jakas masakra z tymi upałami normalnie już nie mogę. Daje młodemu wodę bo tak czasami ma że co pół godziny by jadł. No i coś mu odbiło i w nocy budzi się co 2 godziny i nie wiem czy to przez te upały czy znowu ma jakaś faze. ehh

Moge rozrabiać w swoim ale ja tak nienawidze zciągać,że nie moge :lol:

Moja też smoczek sobie robi nawet słychać taki odgłos jak przy smoczku :lol:

A w dowodzie ma niebieskie napisane,wtedy były jeszcze cale niebieskie a teraz są w 98 % niebieskie :)

A w wodzie? ;)

Ja jak chce zostawic młodego który zasnął przy cycku to muszę mieć smoczek na podmiankę bo inaczej się budzi.

Nie wiem piszą ,że w mleku trzeba więc możliwe,że chodzi o tłuszcze.
Moja smoczka nie używa i jak jej zabieram to o ile się nie obudzi przy cmoknięciu to śpi dalej i wygląda jak by gume żuła:lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...