Skocz do zawartości
Forum

Blada kreska na teście ciążowym


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochane 

Bardzo proszę o pomoc nie wiem czy już ześwirowałam czy rzeczywiście widzę dobrą dla mnie nowinę.

Dopiero od miesiąca staramy się z mężem o drugie dziecko od kilku dni czuję usilne skurcze pod brzuchem. Około tygodnia temu może dwa zauważyłam gęstą krwistą wydzielinę dzisiaj sytuacja się powtórzyła.

Wczoraj wykonałam 2 testy i dziś rano kolejny na wszystkich testach widać bardzo bladą kreseczka kreska pojawia się od razu bez odczekania 5min

Byłam dziś na wizycie u ginekologa i pani ginekolog póki co na badaniu nic nie zauważyła. Czy rzeczywiście jest większe prawdopodobieństwo że jest to wczesna ciąża czy już po prostu tak bardzo pragnę maleństwa że może nawet uroiłam sobie to że jestem w ciąży i test pokazuje wynik pozytywny?

Wiem że muszę jeszcze trochę odczekać aby na pewno potwierdzić na badaniu ginekologicznym ciążę ale bardzo proszę o jakiekolwiek informacje czy któraś z was była w podobnej sytuacji. Z góry bardzo wam kochane dziękuję za każdą odpowiedź.

Dodaję również zdjęcia wykonanych testów.

IMG_20211104_132329181~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Bibs
34 minuty temu, Gość Bibs napisał:

Jeśli ciąża jest wczesna to może nie być nic widać. Najlepiej zrobić USG po skończonym 6tc. A dostałaś coś na te krwawienia? Tzn jakiś progesteron?

Dokładnie to samo mówiła Pani Ginekolog żebym przyszła dopiero pod koniec listopada a jak chce mieć większą pewność to mam odczekać jeszcze jakiś tydzień i ponownie wykonać test ciążowy .

Niestety nie przepisała mi nic prócz jakiejś maści gdyż w okolicach intymnych pojawiło się podrażnienie .

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Kajka

Dziś utrzymywało się przez większość dnia te krwawienie ale było z domieszką białej wydzieliny natomiast te które wystąpiło pierwszy raz 1-2tyg temu było tylko jednorazowe .

Podczas badania Pani Ginekolog widziała krwista wydzielinę i stwierdziła że może to być plamienie implantacyjne i test może wykryć ciążę natomiast na badanie ginekologiczne za wcześnie . 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Kajka

Może już za bardzo panikuje chociaż bardzo martwia mnie też występujące bóle podbrzusza , wiem że na badanie ginekologiczne jest za wcześnie bo wykryć ciążę można około 6-7tyg , ale przy wykonaniu 3testow to wszystkie mogłyby pokazać błędny wynik ? Być może aż za bardzo pragnę dziecka że zaczynam świrować 🙂

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość Gość Kajka napisał:

Dziś utrzymywało się przez większość dnia te krwawienie ale było z domieszką białej wydzieliny natomiast te które wystąpiło pierwszy raz 1-2tyg temu było tylko jednorazowe .

Podczas badania Pani Ginekolog widziała krwista wydzielinę i stwierdziła że może to być plamienie implantacyjne i test może wykryć ciążę natomiast na badanie ginekologiczne za wcześnie . 

Plamienie implantacyjne jest raczej jednorazowe i skąpe, raczej nie krwawe tylko brązowe np. Zresztą - bardzo rzadko występuje. Zrób betę i będziesz wiedziała na czym stoisz. Przy utrzymujących się krwawieniach nieznanego pochodzenia może być różnie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...