Skocz do zawartości
Forum

Dziwny cykl


Gość Wiktoria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , proszę o poradę bo do czasu wizyty u lekarza oszaleję. A nie ukrywam że się bardzo martwię. Moje cykle wynoszą 30-33 dni.

Ostatni normalny okres miałam 12.09. później po tym był dwa razy stosunek pełny , bez żadnego zabezpieczenia. Kolejny okres powinien się pojawić 10.10 , zamiast tego okres nie przychodził , i któregoś dnia zobaczyłam na papierze ciemny śluz coś takiego jak kawa z mlekiem , myślałam że okres się rozkręci , a tu na drugi dzień nie było śladu , śluz zrobił się mleczy i do dziś cisza , zrobiłam test w dniu miesiączki i negatywny. Boli mnie podbrzusze , oraz piersi ( najbardziej przy dotyku w okolicy sutków , stały się dość wrażliwe , nawet podczas kąpieli mnie bolą) nic wcześniej takiego nie miałam , czy coś się dzieje niedobrego ? Proszę o radę. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Bibs napisał:

Jeżeli test robiłaś 10.10 lub ok tego dnia a dziś mamy 10 dni później i okresu nadal nie ma to czas na kolejny test. Daj znać co wyszło. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Jutro będę dopiero testować , ale oczywiscie że dam znać co wyszło. Oj przez co kobieta musi przechodzić , tyle strachu i nerwów 😔😔😔

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Wiktoria napisał:

Jutro będę dopiero testować , ale oczywiscie że dam znać co wyszło. Oj przez co kobieta musi przechodzić , tyle strachu i nerwów 😔😔😔

Przy tylu dniach spóźnienia okresu możesz zrobić teraz nawet test i powinien wyjść. Albo faktycznie poczekaj do rana. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Gość Kajka napisał:

Przy tylu dniach spóźnienia okresu możesz zrobić teraz nawet test i powinien wyjść. Albo faktycznie poczekaj do rana. 

No jakbym miała możliwość kupić dziś to bym zrobiłam ale jestem w pracy  do 22 i niestety, muszę do jutra czekać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...