Skocz do zawartości
Forum

Objawy ciąży przed miesiączka?


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Chciałabym się dowiedzieć czy przed miesiączką można odczuwać jakieś objawy ciąży? 

Staram się o dziecko. Od 10 dni moja temperatura to 37 stopni i nie spada. 

Kłują mnie jajniki. 

Odczuwam zmęczenie i rozdrażnienie. 

Mam wysypkę na twarzy. Na policzkach i czole. 

Do okresu jeszcze dwa dni. 

Można mieć jakieś objawy przed małpą czy to raczej urojenia? 

Odnośnik do komentarza

 objawy zbliżajajacego się okresu odczuwam już na dwa tyg przed. Zawsze bolą mnie piersi nogi i nie mam żadnej wydzieliny. Teraz zaskoczylo mnie ze na tydzień przed nic się nie dzieje. Czułam tylko ciągła wilgoc i dziwnie zaczęłam czuć piersi. No i 2 dni przed terminem test pokazał 2 kreski. W poprzednich ciążach jakiekolwiek objawy zaczęły się długo po pozytywnym wyniku testu

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Katarzyna napisał:

Witam. 

Chciałabym się dowiedzieć czy przed miesiączką można odczuwać jakieś objawy ciąży? 

Staram się o dziecko. Od 10 dni moja temperatura to 37 stopni i nie spada. 

Kłują mnie jajniki. 

Odczuwam zmęczenie i rozdrażnienie. 

Mam wysypkę na twarzy. Na policzkach i czole. 

Do okresu jeszcze dwa dni. 

Można mieć jakieś objawy przed małpą czy to raczej urojenia? 

Według mnie nie ma takiej opcji. Objawy ciążowe pojawiają się wraz ze wzrostem beta HCG w organizmie. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Katarzyna napisał:

Witam. 

Chciałabym się dowiedzieć czy przed miesiączką można odczuwać jakieś objawy ciąży? 

Staram się o dziecko. Od 10 dni moja temperatura to 37 stopni i nie spada. 

Kłują mnie jajniki. 

Odczuwam zmęczenie i rozdrażnienie. 

Mam wysypkę na twarzy. Na policzkach i czole. 

Do okresu jeszcze dwa dni. 

Można mieć jakieś objawy przed małpą czy to raczej urojenia? 

Moim zdaniem masz normalne objawy drugiej fazy cyklu. Temperatura może coś sugerować pod warunkiem,że naprawdę jest podwyższona, a zwykle,tj w pierwszej fazie masz niższą.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Gość Bibs napisał:

Moim zdaniem masz normalne objawy drugiej fazy cyklu. Temperatura może coś sugerować pod warunkiem,że naprawdę jest podwyższona, a zwykle,tj w pierwszej fazie masz niższą.

Moja normalna temperatura w drugiej fazie cyklu to tak między 35,8-36,5. 

Temperaturę mierze regularnie dopiero od dwóch miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Ala napisał:

 objawy zbliżajajacego się okresu odczuwam już na dwa tyg przed. Zawsze bolą mnie piersi nogi i nie mam żadnej wydzieliny. Teraz zaskoczylo mnie ze na tydzień przed nic się nie dzieje. Czułam tylko ciągła wilgoc i dziwnie zaczęłam czuć piersi. No i 2 dni przed terminem test pokazał 2 kreski. W poprzednich ciążach jakiekolwiek objawy zaczęły się długo po pozytywnym wyniku testu

Moje gratulacje. Mam nadzieję, że mi też się w końcu uda. Jak nie tym razem to może w najbliższym czasie. 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Gość Katarzyna napisał:

Moja normalna temperatura w drugiej fazie cyklu to tak między 35,8-36,5. 

Temperaturę mierze regularnie dopiero od dwóch miesięcy. 

 To obiecująco w takim razie. Napiszę też Ci,że ja mierzyłam i robiłam wykresy prawie rok. W tym szczęśliwym cyklu zaskoczyło mnie właśnie to,że temperatura przed okresem( jak nigdy) nie spadła jak zwykle do temperatury sprzed owulacji tylko utrzymywała się właśnie na poziomie 37 stopni. Test wtedy pokazał 2 kreski. Tobie też tego życzę. Ps. u mnie akurat drugim "wskaźnikiem" okazał się także ból piersi. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Bibs napisał:

 To obiecująco w takim razie. Napiszę też Ci,że ja mierzyłam i robiłam wykresy prawie rok. W tym szczęśliwym cyklu zaskoczyło mnie właśnie to,że temperatura przed okresem( jak nigdy) nie spadła jak zwykle do temperatury sprzed owulacji tylko utrzymywała się właśnie na poziomie 37 stopni. Test wtedy pokazał 2 kreski. Tobie też tego życzę. Ps. u mnie akurat drugim "wskaźnikiem" okazał się także ból piersi. Trzymam kciuki!

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Mam nadzieję, że tym razem się poszczęści. Też staram się już od 8 miesięcy. Bez skutku. Dlaczego od dwóch miesięcy zaczęłam mierzyć temperaturę. Mam nadzieję, że to nie żadna infekcja. 

Ostatnią miesiączkę miałam 7.09. Współżyłam 17.09, 19.09. Jak byłam u ginekologa 23 to mówił, że jestem po owulacji. Może się uda. Mam nadzieję. Mam już córkę, 13 lat skończyła we wrześniu. A teraz jakiś ciężko mi to idzie. 😔

Odnośnik do komentarza
W dniu 3/10/2021 o 2:19 PM, Gość Katarzyna napisał:

 

Dziś 28 dzień cyklu. Teoretycznie małpa powinna się już pojawić. Temperatura 37,1. Czuję takie kłucie i ciągniecie w okolicy jajników, jestem jakaś rozbita. Jestem ciekawa co będzie dalej... Nie chce na razie robić testu, bi z jednej strony boję się że będzie znowu negatywny, a poza tym tyle ich zrobiłam przez ostatnie osiem miesięcy, że brak słów. 11.10 mam wizytę u ginekologa. Jeśli małpa nie przyjdzie, a objawy będą się utrzymywać to może dowiem się dlaczego... 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Bibs napisał:

Z ciekawości możesz sobie porównać jaką temp miałaś w poprzednim cyklu o tym czasie i kiedy zaczęła spadać. A teraz jeżeli nadal temperatura będzie podwyższona a miesiączka się nie pojawi zrób test lub badanie bhcg.

Powiem szczerze, że boje się zrobić test żeby znowu się nie rozczarować. 

Jeśli chodzi o temperaturę to w poprzednim cyklu była już niższa w 29 dniu cyklu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...