Skocz do zawartości
Forum

Pozytywny test 3 dni po miesiączce.


Gość Ciekawa

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny szukam podobnych przypadków, by wiedzieć na co się nastawiać.
3 dni temu skończyłam miesiączkę, była ona bardzo dziwna, trwała tylko 4 dni, była zdecydowanie bardziej skąpa niż zwykle.
Dziś zrobiłam test ciążowy, ponieważ zaczęły boleć mnie piersi, jestem senna i ogólnie dziwnie się czuję... test wyszedł pozytywny ... Czy jest tutaj ktoś na forum kto miał taką samą sytuację? Czy to zawsze kończy się poronieniem?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Kajka napisał:

Żeby upewnić się że była to ciąża biochemiczna zrób beta HCG z krwi i powtórz po 48h. Bo jest jeszcze opcja ciąży i krwawienia z nieznanych przyczyn itp. 

Dziś byłam na becie, czekam na wyniki. A poniedziałek betę powtórzę... Ale nie robię sobie nadziei :(. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Gość Bibs napisał:

A piersi bolą Cię nadal? O której robiłaś badanie? Kiedy będą wyniki? 

Tak bolą, badanie robiłam około 15. Sprawdzam wyniki co chwilę, ale Pani powiedziała, że do 2 dni roboczych powinny być... Swoją drogą sam wynik o niczym pewnie nie będzie  świadczył, najważniejszy będzie przyrost lub spadek... Widzę, że niewiele osób robi test od razu po miesiączce 😄 ... ale czułam, że coś jest nie tak. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Gość Sara napisał:

Albo po prostu jesteś w ciąży. Ja krwawiłam na początku i około 12 tygodnia pękł mi krwiak. Krwawiłam jak zażynany prosiak i byłam pewna że to już koniec a mam teraz zdrową 7 miesięczna córeczkę.

Kochana a jak u Ciebie te krwawienia na początku wyglądały? Tak jakby mniej obfity okres i trwały około 3 dni? U mnie właśnie tak to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Bibs napisał:

W Twojej sytuacji rozważyłbym powtórkę bhcg jeszcze dzisiaj. 

Właśnie wyszłam z laboratorium w poniedziałek powtórzę raz jeszcze jeśli będzie przyrost. A jeśli nie to przynajmniej będę wiedziała na czym stoję 🙂

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ciekawa napisał:

Niestety bhcg prawie nie rośnie. Dziś tylko 48, już po złudzeniach. Dobrze, że pojechałam na ten wynik, bo tylko bym się nakręciła przez weekend. 

Mimo wszystko pojechałabym jeszcze na betę w poniedziałek. Jeśli by beta spadała to biochemiczna. Jeśli rośnie nieprawidłowo, ale jednak rośnie to trzeba będzie to kontrolować 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...