Skocz do zawartości
Forum

Pomocy nie wiem co się ze mną dzieje...


Gość Karolcia

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Panie potrzebuje pomocy. Otóż. Od ośmiu miesięcy staram się bezskutecznie o dziecko.

Moje cykle 26-29 dni. Nigdy dłużej. Ostatnia miesiączkę miałam 3.08.

6.08 żeby zwiększyć swoje szanse na ciążę zaczęłam stosować Ovarin.

Od tygodnia mam kłucie naprzemienne jajników, powiększone piersi, co chwile biegam do toalety. Mam zaparcia. Mam mdłości. Nie mam apetytu. Wypływa że mnie dużą ilość białego śluzu. Do tej pory nie dostałam okresu.

W 30 dniu cyklu zrobiłam test z porannego moczu. Na początku nic, a potem pojawiła się bardzo blada druga kredka. Dzisiaj 33 dzień cyklu zrobiłam test z porannego moczu (innej firmy). Wynik negatywny. Okresu brak. Nie wiem co się dzieje. 😭 Nigdy nie dostałam okresu później niż w 29 dniu cyklu. 

Czy to może być wina tabletek? Czy Ovarin tak działać? Czy ma wpływ na brak okresu lub wynik testu? 

Czy pomimo iż test wyszedł negatywny mogę być w ciąży? 

Wizytę u lekarza mam 23 września. 

Może ktoś coś podpowie... 

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Bibs napisał:

To może zrób badanie bhcg żeby ewentualnie sprawdzić czy coś się dzieje...żaden suplement nie będzie miał wpływu na wynik testu ciążowego.

Tak myślałam, że na wynik testu raczej nie miałby wpływu. Zastanawia mnie tylko czy może opóźnić pojawienie się okresu. Miał skrócić cykl. A u mnie już 5 dni po najdłużej cyklu. 😭

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Bibs napisał:

To może zrób badanie bhcg żeby ewentualnie sprawdzić czy coś się dzieje...żaden suplement nie będzie miał wpływu na wynik testu ciążowego.

I jeszcze te stany pod gorączkowe. Od 36.7 dziś już 37.1 Ciągle mi zimno. 

Odnośnik do komentarza

To że nigdy nie miałaś tak długiego cyklu nie oznacza że nie ma prawa się wydłużyć. Organizm to nie zegarek. 

Suplementy nie wpływają na wynik testu.

Objawy nie są ciążowe skoro test negatywny. 

Źle samopoczucie może wynikać z przeziębienia. 

Zrób beta HCG z krwi to będziesz miała 100% pewność 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Gość Kajka napisał:

To że nigdy nie miałaś tak długiego cyklu nie oznacza że nie ma prawa się wydłużyć. Organizm to nie zegarek. 

Suplementy nie wpływają na wynik testu.

Objawy nie są ciążowe skoro test negatywny. 

Źle samopoczucie może wynikać z przeziębienia. 

Zrób beta HCG z krwi to będziesz miała 100% pewność 

A czy stosowała Pani ten suplementy? 

Nie ma on wpływu na opóźnienie miesiączki? 

Stany pod gorączkowe, kłucie naprzemienne jajników, częste oddawanie moczu, zaparcia, mdłości, powiększone piersi i źle samopoczucie nie sugerują na ciążę? 

Kurcze to już sama nie wiem... 

Myślałam, że to ten suplement opóźnił mi okres. 

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem dlaczego idziesz do lekarza dopiero 23.09 a nie już???? Ja bym na twoim miejscu poszła jak najszybciej do lekarza a nie czekała tak długo!

Czasami ręce opadają ,że niektórzy tyle czasu czekają 🤦Ja bym nie wytrzymała.Jak mnie coś martwi to idę do lekarza a nie czekam na umówioną wizytę i na pewno nie próbuje radzić się innych...

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Anka22 napisał:

Nie rozumiem dlaczego idziesz do lekarza dopiero 23.09 a nie już???? Ja bym na twoim miejscu poszła jak najszybciej do lekarza a nie czekała tak długo!

Czasami ręce opadają ,że niektórzy tyle czasu czekają 🤦Ja bym nie wytrzymała.Jak mnie coś martwi to idę do lekarza a nie czekam na umówioną wizytę i na pewno nie próbuje radzić się innych...

Idę tak późno bo mój lekarz jest na urlopie. 😌

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem dlaczego idziesz do lekarza dopiero 23.09 a nie już???? Ja bym na twoim miejscu poszła jak najszybciej do lekarza a nie czekała tak długo!

Czasami ręce opadają ,że niektórzy tyle czasu czekają 🤦Ja bym nie wytrzymała.Jak mnie coś martwi to idę do lekarza a nie czekam na umówioną wizytę i na pewno nie próbuje radzić się innych...

37 minut temu, Gość Karolcia napisał:

Idę tak późno bo mój lekarz jest na urlopie. 😌

A to jest tylko jeden lekarz??? Piszesz że potrzebujesz pomocy,że nie wiesz co się z tobą dzieje.... Skoro się martwisz to logiczne jest to, żeby pójść do innego lekarza dowiedzieć się co mi dolega.Ja bym nie czekała ale to twoja decyzja - skoro chcesz tyle czekać to czekaj

Odnośnik do komentarza

Karolcia jeśli staracie się to robiąc badanie bhcg będziesz już o krok do przodu przed wizytą u lekarza. Chyba żadna z nas nie jest w stanie powiedzieć Ci że ovarin może wydłużyć cykl. Jeśli w jakiś sposób wpływa na gospodarkę hormonalną( ale to nie jest dla mnie wyznacznik co pisze producent bo to nie jest lek) to pośrednio moglby może coś "namieszać" w cyklu. Ale to tak na logikę dedukuje.  Kiedyś czytałam,że suplementowanie witaminy b6 może wydłużyć fazę lutealna. Lekarzowi musisz zadać nurtujące Cię pytania. Powodzenia w staraniach.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Bibs napisał:

Karolcia jeśli staracie się to robiąc badanie bhcg będziesz już o krok do przodu przed wizytą u lekarza. Chyba żadna z nas nie jest w stanie powiedzieć Ci że ovarin może wydłużyć cykl. Jeśli w jakiś sposób wpływa na gospodarkę hormonalną( ale to nie jest dla mnie wyznacznik co pisze producent bo to nie jest lek) to pośrednio moglby może coś "namieszać" w cyklu. Ale to tak na logikę dedukuje.  Kiedyś czytałam,że suplementowanie witaminy b6 może wydłużyć fazę lutealna. Lekarzowi musisz zadać nurtujące Cię pytania. Powodzenia w staraniach.

Bardzo Ci dziękuję za dobre słowa. Dziś rano 34 dzień cyklu zrobiłam test z porannego moczu i nadal negatywny. 😔 jutro spróbuje skontaktować się z moim lekarzem... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...