Skocz do zawartości
Forum

Czy ten test owulacyjny jest pozytywny?


Gość wiktoria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiktoria

biorę tabletki antykoncepcyjne i kochałam się pierwszy raz z chłopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia a coś mnie podkusiło żeby zrobić test owu i wyszedł mi chyba pozytywny?

tabletki brałam regularnie, bez żadnych opóźnień, nie brałam leków, nie było biegunek ani wymiotów :( bardzo się martwię 

może on jednak nie jest pozytywny? boje się ze mogę zajść w ciążę…

https://ibb.co/JyMvBbY

Odnośnik do komentarza
Gość wiktoria
50 minut temu, Gość Kajka napisał:

Testy owulacyjne nie wykrywają ciąży.

wiem ze nie wykrywają ale mi chodzi o to czy mogły tabsy nie zadziałać i pojawiła się owulacja która wykrył test

a ja dzień wcześniej odbyłam stosunek bez dodatkowego zabezpieczenia 

Odnośnik do komentarza
Gość wiktoria
6 minut temu, Gość Bibs napisał:

Małe bo małe,ale ryzyko zawsze jest niestety. Ile kobiet musiałoby przez to oszaleć z nerwów. Ale myślę,że nie powinnaś się przejmować jak stosowałas antykoncepcję. I nie rób więcej testów. 

no właśnie gdyby nie ten test to byłabym spokojna 😞

wczesniej używaliśmy tylko prezerwatyw i jakoś potrafiłam im zaufać mimo ze są mniej skuteczne niż tabletki. ale wtedy to chociaż uprawialiśmy seks po okresie albo przed żeby być trochę spokojniejszym, a przy tabsach to niewiadomo kiedy wystąpi owulacja jeśli nie zadziałają 😞

Odnośnik do komentarza
Gość wiktoria
1 godzinę temu, Gość Bibs napisał:

Wiktoria uwierz, w ciążę wbrew pozorom nie tak łatwo zajść,serio wiele dziewczyn Ci to powie. A z antykoncepcją musiałabyś mieć naprawdę dużego pecha. Nie zamartwiaj się już. 

mam nadzieje ze będzie ok 🙃 najgorsze to czekanie na krwawienie z odstawienia.. 

ale dodam tez, że nie zauważyłam żadnego śluzu płodnego kiedy robilam ten test 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...