Skocz do zawartości
Forum

Czy możliwe? :)


Gość Gggg

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! 

W tym cyklu od 8 dnia cyklu używałam testów owulacyjnych Clearblue. Każdy z testów robionych do dziś (a dziś mam 23 dzień cyklu) był negatywny. Postanowiłam udać się do ginekologa i skonsultować tę kwestię, dodatkowo chciałam poznać zdanie ginekologa jeszcze na inny temat. Dziś pani ginekolog powiedziała mi, po badaniu USG, że owulacja była i to mniej więcej 2-3 dni temu. Regularnie, mniej więcej co 2 dni, czasem co 1 dzień kochamy się z mężem. Piątek, sobota i poniedziałek była miłość 😉 Jak myślicie, czy mogło się udać? Czy ginekolog po dzisiejszym badaniu mogła już cokolwiek zobaczyć? Czy już dziś możliwe byłoby wskazanie, że w tym cyklu się nie udało? 
Pozdrowienia! 🙂 

Odnośnik do komentarza

Za szybko na jakie kolwiek  potwierdzenie lub wykluczenie ciazy  . A testy mogly niewykazac  bo moglas miec krotki wyrzut  hormonu czasami dziewczyny robia 2 razy dziennie albo i 3 razy dziennie  testy owulacyjne i wtedy wylapuja skok.  A jesli chodzi  o zobaczenie czy jest ciaza to zdecydowanie za szybko  bo pecherzyk  widac w 4/5 tygodniu  ciazy . Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...