Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marta

Który to tydzień?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta

Cześć,

Pewnie pomyślicie że powinnam takie rzeczy wiedzieć ale niestety nie mam bladego pojęcia jak to liczyć...

Ostatni "Normalny" okres miałam 5 stycznia, natomiast ten lutowy spóźnił mi się 10, był skąpy i trwał tydzień... stąd moje pytanie który okres mam wziąć pod uwagę gdy chce dowiedzieć się który to już tydzień... To moja pierwsza ciąża więc jestem debiutantem 🙂 z góry dzięki za wszelkie informacje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Marta...jeszcze raz. Jesteś w ciąży mimo że okres miałaś w lutym...a jest 23.02. A kiedy miałaś ten lutowy okres? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Test mi wyszedł pozytywny robiłam dziś.. ten lutowy miałam 15.02.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asoa

To jak na moje oko ten lutowy to okres nie był. Idź do lekarza on Ci najlepiej powie po wielkość który to tydzień. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

No właśnie. Bo tak na chłopski rozum żaden test nie wyszedł by dodatni 9 dni od ostatniej miesiączki. Policz tygodnie od 5 stycznia i idź do ginekologa, bo niepokojący jest fakt tygodniowego plamienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Według moich obliczeń jesteś w 7t1d ciąży. Lekarz już zobaczy fasolkę z serduszkiem. Gratuluję 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...