Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kasia

Ciąża?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia

hej kochane, proszę o pomoc, bo boje się, że mam omamy 🙁

od kilku dni czuje się na prawdę dziwnie, mam cały czas zawroty głowy i tak myślałam, że to może ciąża, ale robiłam kilka testów, pewnie za wcześnie. Dziś zrobiłam test o czułości 10, od razu po zamoczeniu testu dostrzegłam drugą kreskę. Jest bardzo blada, musiałam nieźle pokombinować, żeby bylo ją widać na zdjęciu. 

Jestem przed okresem jakieś 5/7 dni, nie wiem za bardzo, bo mam nieregularne cykle, tym bardziej, że to mój drugi cykl bez tabletek. Jak myślicie, po ilu dniach ponowić test? Nie chce na razie od razu lecieć na betę, bo boje się że stracę tą ciążę jak ostatnio 🙁

<ahref=https://zapodaj.net/feef89fe75c7d.jpg.html>IMG_20200509_052642.jpg</a>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rioi

Linku nie można otworzyc. A test powtorz za 2 dni jesli kreska bedzie ciemniejsza to idz na bete 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Zrób test w dniu spodziewanej miesiączki, a jeśli nie możesz się doczekać to idź na betę. Ale lepiej jak poczekasz tydzień 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Monika

Hej. Polecam zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki albo nawet kilka dni później 🙂 Kreska rzeczywiście jest prawie niewidoczna ale coś tam widać 🙂

Ja kilka dni temu też robiłam test. Nawet 2. I wyszły dwie ciemne krechy. Tylko że mnie od 2tygodni bolały sutki i piersi. Na początku myślałam że to przed okresem bo mam ogólnie nieregularne. Ale potem dochodziły bóle podbrzusza nie cały czas tylko czasami takie klocia jak by w jajnikach. No i w końcu jak wróciłam z pracy szłam spać poszłam do WC. Na papierze toaletowym zobaczyłam rozowa jasne krew myślałam że się zaczyna okres więc założyłam podpaskę i poszłam spać. Rano nie było nawet śladu. Wtedy zrobiłam 1 test i od razu pokazy się 2 ciemne kreski..

Także radzę ci jeszcze poczekać i zrobić za kilka dni. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mami

Poczekaj jeszcze chwilkę do pierwszego dnia okresu. Kiedy planowałam ciąże, jak szalona pierwszy test robiłam tydzień po rzekomym zapłodnieniu, nic nie wyszło. A w pierwszy dzień okresu trzy testy wyszły pozytywnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wera

Jesteś w ciąży- kreska jest, liczy się jakakolwiek, wyblakła, delikatna itd. W przypadku braku ciąży nie ma nic w tym okienku. Najlepoej powtorz test jutro rano z nocnego moczu. U mnie obie ciąże zaczynały się jeszcze bledszymi kreskami (musiałam jak najwcześniej wykryć ciąże by zacząć przyjmować leki i dopiero wtedy szlam na betę).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Laura

A próbowałaś śledzić sobie dni płodne? Ja używam testera ze śliny, ale łączę go z aplikacją w telefonie i wszystko dokładnie zapisuje i kontroluje, na razie jeszcze nie staramy się, ale już współżyjemy bez zabezpieczenia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...