Skocz do zawartości
Forum

Poród w czasach koronavirusa! :(


Gość KLAUDI

Rekomendowane odpowiedzi

Hej przyszłe Mamy! Postanowiłam dodać wątek Poród w czasach koronavirusa, ponieważ tak mało sie o tym mówi.

Poród coraz bliżej, a ja jestem pełna obaw przez obecną sytuację. Próbuje szukać informacji na ten temat. Wątek stworzony po to abysmy sie mogły wymienic swoimi doświadczeniami, mamy które rodziły podczas pandemi żeby mogły opisać jak to wyglądało w szpitalu itp.

Na początek wrzucam link do wywiadu z mamą, która rodziła kilka dni temu.

https://www.joissy.com/blog/blog/porod-w-czasie-koronawirusa-oczami-mamy

Zachęcam do przeczytania. Zachęcam również do podzielenia się swoimi doświadczeniami, na pewno pomoże to innym mamom, które czekają na rozwiązanie, trochę je uspokoi.

Odnośnik do komentarza

Sytuacja jaka ma aktualnie miejsce na świecie jest na tyle poważna, że trzeba podejść do niej z duża powagą. Na początku pandemii gdy nie było jeszcze nakazu noszenia maseczek wybór był dość mały. Aktualnie wszystko odwróciło się o 360 stopni i praktycznie w każdym sklepie internetowym znajdziemy ogromny wybór tego asortymentu. Pytanie jakie warto sobie zadać to czy wszystkie te produkty spełnią pokładane w nich nadzieje? Moim zdaniem to większość z nich nie będzie w stanie skutecznie przeciwdziałać roznoszeniu wirusa. Wszystko za sprawą niskiej jakości materiałów użytych do ich produkcji. Nawet maski jakie dostaniemy w wydawać się mogło sprawdzonych miejscach nie są certyfikowane. Właśnie na ten aspekt trzeba zwrócić największą uwagę. Do tej pory jedynie w ofercie Gatta - https://www.gatta.pl/pl/odziez/maseczki-ochronne/ widziałam te potwierdzone przez atest Państwowego Zakładu Higieny. Przy tak atrakcyjnej cenie nie ma sensu się zastanawiać bo często "pseudo-maski" potrafią kosztować więcej...


 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...