Skocz do zawartości
Forum

Brązowy śluz w ciąży


Gość Mar

Rekomendowane odpowiedzi

5 dCi temu byłam na wizycie u dr. Z ostatniego @wybija że to 6 tydzień, dr powiedziała że to 5 tydzień. Zrobiłam progesteron dwa tyg wynosił 18, tydzień temu tylko 4.5 przy normie od 11. Dr przepisała mi dufaston. 3x1. Do tego biorę plus card 1x1. Dufaston więc nie
Biorę 5 dzień... Przed wczorajzauwazylam taki różowawy śluz, dziś i wczoraj to samo ale brązowawy .. czy może oznaczać to b że poroniłam? Na SOR teraz strach jechać...

Dodam że 5 dCi temu było ciałko żółte, a w środku zarodek 1.2mm

Odnośnik do komentarza

Bez badania chyba się nie obejdzie. Jeśli masz kontakt z doktorem i będzie w stanie ci odpisać to zapytaj. Jeśli plamienia nie przeszły to chyba jednak warto pofatygować się do szpitala, mniejsze zło, dobrze się zabezpiecz (maseczka, rękawiczki) i pojedź. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobny problem u mnie ciąża 5-6tydz ale u mnie w sobote pojawiło sie lekkie krwawienie żadnych bólów brzucha ani skrzepów i mam je do dzisiaj chociaż dzisiaj troche mniejsze. W sobotę rano odrazu pojechałam do doktora zrobił USG i stwierdził 3 opcje 

1. Owszem macica powiekszona itp ale zarodka nie widać i mozliww ze przestał sie rozwijać ww wczesnym stadium ale poronienia jak narazie nie stwierdza. 

2.ciąża pozamaciczna ale tez nic nie widzi 

3. Do zapłodnienia doszło trochę później czyli owulacyja sie przesunęła i zarodek tz wgryza się. 

Jutro kazał zgłosić sie do niego na. Oddział bo akurat ma dyżur i zrobi jeszcze raz USG 

I co ważne najlepiej powtórzyć bete w odstępnie 24h co jest teraz niestety tez niemożliwe ze wzgkedu na święta. 

Mam nadzieję ze u Ciebie będzie wszystko wporzadku Ja też sie staram trzymać dobrej myśli i puki co nie załamywać. 

Odnośnik do komentarza

Hej nie martw sie! Jestem teraz w 8tc a w 6 pojawilo mi sie brazowe plamienie i utrzymywalo sie az 4 dni. Dzwonilam do poloznej i powiedziala ze nie ma sie czym martwic to jest calkowocie normalne ze Twoja macica sie oczyszcza, robi miejsce dla malucha. Pierwsze usg mam dopiero 1 maja w 10tc 🙂 trzeba myslec pozytywnie. Jesli zobaczysz czysta czerwona krew wtedy jest sie czym martwic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...