Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Mam pewien problem. Otóż ostatni okres miałam 6 stycznia, 11 i 12 stycznia kochaliśmy się z mężem (później już nie bo mąż w delegacji). Okres miałam dostać 3 lutego,ale pojawił się w nocy z 4 na 5 lutego(zawsze cykle mam 28dniowe) Nie wiem czy mogę nazwać to okresem, był bardzo skąpy i jakiś taki inny. Trwał 3 dni a nie 5, i mogę powiedzieć że używałam tylko wkładek. Gdy to krwanienie się skończyło, na następny dzień zaczęłam mieć dziwne dolegliwości jakie nigdy mi się nie zdarzaly, bóle jajników(czasami bardzo mocne) i podbrzusza. Mój brzuch ostatnio jest bardzo twardy. 

Staramy się z mężem od dłuższego czasu i jak narazie mamy za sobą ciąże biochemiczna. Nie wiem czy ja sobie coś próbuje uroić czy faktycznie coś się że mna dzieje bo naprawdę dziwnie się czuje, dodam jeszcze że robiłam test który wyszedł negatywny. Czy mam odpuscic? Doradzcie. 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że możliwa jest ciąża u Ciebie. Krwawienie, które było skąpe może oznaczać zagnieżdżenie się zarodka. Testy ciążowe nie zawsze mogą wykazać ciążę w bardzo wczesnym jej stadium. Najlepiej byłoby zrobić badanie beta HCG z krwi. Ono pokaże ciążę w bardzo wczesnym okresie. Pozdrawiam 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Mamania1

Dziękuję bardzo 🙂 dzisiaj zrobiłam badanie beta hcg, czekam na wynik który ma być wieczorem. Jeśli wyjdzie że nie jestem w ciąży to umowie się do ginekologa, byłam co prawda 3 stycznia ale wszystko było okej 

Odnośnik do komentarza
Gość Mamania1
1 minutę temu, Gość Mamania1 napisał:

Dziękuję bardzo 🙂 dzisiaj zrobiłam badanie beta hcg, czekam na wynik który ma być wieczorem. Jeśli wyjdzie że nie jestem w ciąży to umowie się do ginekologa, byłam co prawda 3 stycznia ale wszystko było okej 

Życzcie szczęścia 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...