Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jola321

Co robić?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jola321

Kochane jestem tu nowa i mam pewien problem otóż zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i zostało mi 8 tabletek a mnie już brzuch boli i krew leci trochę i nie wiem co teraz mam. Zrobić czy interpretować to już jako okres czy inne krwawienia... Dostałam te tabletki żeby wyrównać hormony i postarać się o dzidziusia bo tu też są problemy. I martwię się trochę tym plamieniem czy to normalne kochane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz normalnie do końca tak jak w ulotce. Zawsze przy pierwszym braniu lub zmianie na inne tabletki może zdarzyć się plamienie lub krwawienie "w nieodpowiednim czasie". Może tak być nawet przez 3 cykle. Organizm musi się przyzwyczaić. To są dodatkowe hormony. Wszystko będzie dobrze :)


Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola321

No dobrze, trochę mnie uspokoiłaś bo się zaczynałam martwić że coś jest nie tak, że mogły zaszkodzić czy coś.. Ale dobrze dziękuję za odpowiedź :) przestanę sobie tym głowę zamawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...