Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gwaobwyn

Piercing

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorka33

ja to mam tzw świra na punkcie ozdabiania ciała, szczególnie tatuażami 🙂 robię je w warszawskim studiu Jah Love Tattoo na ulicy Wilczej 32, tu macie namir na ich fanpage https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10154746686556226 . Bardzo utalentowani ludzie, niepowtarzalny klimat, sterylne warunki zapewniające maksimum bezpieczeństwa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaśka

też chodzę do tego studia Jah Love Tattoo w Warszawie ale nie na tatuaże tylko na piercing do Ani 🙂 Zabiegi są bezbolesne, szybkie, z gojeniem się też nie ma większych problemów. jestem zachwycona, uwielbiam takie zdobienie ciała 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w jakim mieście? To bardzo ważna kwestia. Poza tym uwielbiam tego modyfikację ciała i kibicuję w tym całą sobą! Mam nadzieje, że żona znajdzie odpowiedni salon, który zrobi to raz a porządnie! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nina
W dniu 4/8/2020 o 4:36 PM, Gość Kaśka napisał:

też chodzę do tego studia Jah Love Tattoo w Warszawie ale nie na tatuaże tylko na piercing do Ani 🙂 Zabiegi są bezbolesne, szybkie, z gojeniem się też nie ma większych problemów. jestem zachwycona, uwielbiam takie zdobienie ciała 🙂

podzielam Twoje zdanie 🙂 też chodzę do Ani. zabiegi robi szybko, wszystko pięknie się goi. Niebawem będe szła na kolejną wizytę, tym razem robię nostril w nosie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Afrite

Witam 

2 tygodnie temu miałam zrobimy kolczyk w nosie i mam taki problem ze sam mi wylatuje jak się schylę czy to normalne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...