Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Emery471

Jak się zrelaksować w weekend?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Emery471

Daj radę, a może nawet gotowe rozwiązania. I już wszystko, co zrobiłem, było zmęczone ... i nie tak mnie odpręża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie odpoczynek jest wtedy, gdy jedziemy z całą rodziną, czasami naprawdę idę odpocząć z przyjaciółmi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emery471

Cóż, rodzinne wakacje są święte! Jestem singlem i dla mnie to oczywiście nowość! Sport i dziewczyny to mój relaks!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tamaria

Ja akurat jeśli o weekend chodzi, to zazwyczaj staram się spędzam go z rodziną, ale za to piątki są moje. Chodzę na Tajski Masaż [reklama usunięta] i powiem szczerze, że rewelacyjnie się relaksuję po całym tygodniu pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej odpoczywam w domu. Lubie wieczory spędzać z całą rodziną kiedy nie musimy iść do pracy tylko np na spacer, lody albo na rowery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość diana124

Relaks przy dwójce małych rozrabiaków nie jest do końca możliwy, ale jakoś trzeba sobie z tym radzić. W weekend jednak staram się znaleźć chociaż odrobinę wolnego czasu. Moim ulubieńcem jest tutaj olejek [reklama usunięta] :D jego cudowny zapach pozwala mi chociaż na chwilę zapomnieć o codzienności i przenieść mnie w całkiem inne miejsce. Ciało jest idealnie nawilżone i świeci się jak milion monet :D przy czym nie pozostaje tłuste, a to duży plus. Polecam również pozostałe produkty tej firmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaa to uwielbiam masaze :) bardzo mnie to odpreza, pozwala sie zrelaksowac, na chwile zapomniec o codziennych obowiazkach :) ostatnio odkrylam swietne miejsce, Studio Dewi, masaze Tantra, są w tym najlepsi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...