Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość melanka

Przekąski na wycieczki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość melanka

co pakujecie dzieciom na wycieczki jako przekąski? Robicie kanapki czy jakieś gotowe rzeczy kupujecie dzieciom i pakujecie na wyjazdy? Co myślicie o musach owocowych w tubce, u na sie to sprawdza dużo bardziej niż owoce, bo nie ma opcji że się zgniecie w podroży czy coś, syn najbardziej lubi cyba te z kubusia,a oprócz tego na przekąski to wafle ryżowe, paluszki, suszone jabłka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie najlepiej dawać coś, co się nie zepsuje po całym dniu noszenia w plecaku, nie będzie puszczać soków ani też nie będzie się zbytnio kruszyć. Musy owocowe są w porządku, tak samo jak suszone owoce i orzechy, o ile dziecko je lubi. Trzeba też pamiętać o czymś, co dostarczy trochę cukru, a więc jakiś mały batonik czekoladowy albo musli nie zaszkodzi. Kanapki są ok na jakąś krótką wycieczkę, która zaczyna się od samego rana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ważną rzeczą jest by dzieciaki nie dostały biegunki po takich przekąskach pamiętam 2 lata temu byliśmy na wycieczce szkolnej w Krakowie i niestety córa dostała biegunki poszedłem do apteki gdzie dostałem http://tasectan.pl jest to zawiesina która pomogła. Victory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...