Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Wyszła gdzieś tak po 2 min jest troszeczkę różowa, ale bardzo bardzo blada I też nie jest cała różowa. Pytam , bo już sama nie wiem co myśleć, a dziś troszkę pobolewa mnie brzuch tak jak na okres , ale to też nie ciagle tylko tak czasem coś poczuje. Szkoda , ze nie można dołączyć tutaj fotki z testem.

Odnośnik do komentarza
Gość ankaaa434

Chciałam sie zapytać, czy gdy uprawiałam seks bez zabezpieczenia dzień przed miesiączką, a chłopak nie skończył we mnie( seks trwał 2 minuty), jest szansa że zajdę w ciąże? Był to pierwszy stosunek, możliwe że nie przebił błony.

Odnośnik do komentarza
Gość Kamilka88

Dzien dobry, jestem w takiej sytuacji.. 7.07 dostałam okres 11.07 skończył się owulacje miałam 21/22.07. Staraliśmy się wtedy o dzidzie codziennie.. 25.07 zaczęłam przyjmować luteinę 100mg dopochwowo. Dziś jest 4.08 ja wciąż biorę luteinę i okresu nie mam.. robiłam test ale wciąż negatywny.. ale od jakiegoś tygodnia czuje jok stop tępy ucisk-ból w dole brzucha po lewej stronkę skąd miałam owulacje. Okres powinnam dostać jutro.cykle nam regularne 30-32 dni... Czy mam wciąż brać ta luteinę? Czy test powinien już coś wykazać? Proszę onodpwiedz

Odnośnik do komentarza

A lekarz nie poinformował Cię jak masz stosować luteine/progesteron ? Z reguły bierze się przez 10 dni jeśli nie jesteś w ciąży. Po 10 dniach najlepiej zrobić test, jak będzie pozytywny wskazane jest kontynuowanie przyjmowania tak długo jak zaleci ginekolog. W normalnym cyklu poziom progesteronu obniża się przed @ i dlatego następuje krwawienie, toteż jak dostarczasz go z zewnątrz, organizm nie dostał sygnału,że ma być okres. Jak przestaniesz brać powinno wystąpić tzw krwawienie z odstawienia. Tylko pamiętaj, musisz wcześniej wykluczyć ciążę więc najlepiej zrób badanie bhcg.

Odnośnik do komentarza

Witam
Mam takie pytanie, wystąpił ostatnio u mnie okres jednodniowy. staramy się z mężem o dzidziusia już prawie dwa lata. Mam nieregularne cykle ponieważ od 21 dni do 92 dni. Na początku roku lekarz przepisał mi Stediril 30 na wyregulowanie cykli, brałam przez trzy cykle i wtedy miałam regularne miesiączki (28 dni) ale jak tylko odstawiłam tabletki to cykl trwał pierwszy 46 dni, drugi 43 dni a teraz to jednodniowe krwawienie było po 36 dniach od miesiączki. Czy jest szansa żeby to była ciąża? Jeszcze nie robiłam testów ani badania bhcg. Ostatnia miesiączka 24.06, niby kolejna 30.07. Dodam, że nigdy nie miałam tak krótkich miesiączek zazwyczaj est to 5-6 dni. Proszę o podpowiedź czy któraś z Was tak miała. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny doradzcie mi stosuje plastry evra i z nowego.opakowania pierwszy plaster przykleilam pare dni za pozno no i przykleilan i w.4dniu byl stosunek i jeszczee byl dzien plodny i zaznaczam ze niestosowalam dodatkowej antykoncepcji a jeszcze mam troche dni do okresu poradzcie mi czy to moze byc ciaza a teraz zauwazylan podczas po podcierania krew na papierze niewiem co o tym myslec..

Odnośnik do komentarza

Hmmm...w sumie to to może być takie pół na pół, może jesteś A może nie...założenie jest takie że antykoncepcję stosuje się regularnie. Każde przeoczennie moze zwiastowac ciaze.Wiec wyczekoj miesiaczki albo idz na bete.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Liii napisał:

Hmmm...w sumie to to może być takie pół na pół, może jesteś A może nie...założenie jest takie że antykoncepcję stosuje się regularnie. Każde przeoczennie moze zwiastowac ciaze.Wiec wyczekoj miesiaczki albo idz na bete.

A jeszcze ostatnio cos slabo ze spaniem u mnie niewiem co o tym myslec a do okresu jest jeszcze poltora tygodnia okolo a przed okresem sie testu nir robi prawda?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Kam napisał:

A jeszcze ostatnio cos slabo ze spaniem u mnie niewiem co o tym myslec a do okresu jest jeszcze poltora tygodnia okolo a przed okresem sie testu nir robi prawda?

Na test Puki co jest jeszcze za wcześnie. Zrób betę jeśli miesiączka nie przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Liiii napisał:

Na test Puki co jest jeszcze za wcześnie. Zrób betę jeśli miesiączka nie przyjdzie.

No wlasnie nie ma co narazie robic trzeba tydzien czekac w tej nie pewnosci ale mam przeczucia ze moge być w ciazy bo nie dosc ze sie nie zabezpieczylam to jeszcze w dni plodne o masakra.Ja juz bym nie chciala wracac w pieluchy ja juz mam trojke w domu najmlodsze ma 7 lat a najstarsze 14 lat juz sie odzwyczailam od pieluch😔

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...