Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

aganiecha
Hej Laski, ale dzień marny. U nas pada i wieje, Smyk wstał koło 7 i właśnie padł, a ja nie wiem co robić - czy się za obiad brać, czy iść się przespać, czy na necie posiedzieć. Niestety najrozsądniejszą opcją jest obiad, bo M. idzie na popołudnie do pracy i musi cosik zjeść. Już mu smaka narobiłam na naleśniki z kurczakiem i sosem bazyliowym, a nie mam mocy się za nie wziąć.

Aga, ale zostawicie to tak, przecież to chamstwo perfidne ze strony tej firmy?. Niektórzy wstydu nie mają po prostu, chyba wyszłabym z siebie i stanęła obok na waszym miejscu::(:
Basiu, wytłumacz mi bo ja chyba jakaś nierozgarnięta jestem - jak jest podpisana Twoja praca na Bobovicie, jak ją znaleźć?

aganiecha
Ok., Basia, uznajmy, że tego nie napisałam (w poprzednim poście), znalazłam, cholera trzeba się przeprosić z okularami bo to jakaś katastrofa jest jak słabo widzę:gasp:. ZAGŁOSOWANE. Idę jeszcze na resztę pogłosować:grin:

:sofunny::sofunny:

Wirtualna Polska

http://wp.pl

Odnośnik do komentarza

madziaas
qlczak
madziaas

A co liczą dalej?
Bo ja nie oglądam

liczą , liczą
52,8 i 47,2

To długo
A już podali sondaże prawie od razu

Mały śpi?

śpi, właśnei się na drugiego cyca obudził :smile: teraz między 3-5 na butelkę :D
nad morzem było tak fajnie, że szamał 2 cyce i budził sie ok 24 i wtedy mu cyk butlę i po 4 nockach juz darował sobie tę pobudkę i przesypiał do 3-5 od 21. Teraz znowu mu się zmienia

Odnośnik do komentarza

qlczak
madziaas
qlczak

liczą , liczą
52,8 i 47,2

To długo
A już podali sondaże prawie od razu

Mały śpi?

śpi, właśnei się na drugiego cyca obudził :smile: teraz między 3-5 na butelkę :D
nad morzem było tak fajnie, że szamał 2 cyce i budził sie ok 24 i wtedy mu cyk butlę i po 4 nockach juz darował sobie tę pobudkę i przesypiał do 3-5 od 21. Teraz znowu mu się zmienia
Mój też właśnie jadł cycka,usnął teraz

Aganiecha powiem Ci,że ja nawet nie oglądałam
Słyszałam tylko teściową z pokoju znowu i sie śmiałam,że jej żyłka pęknie w d.... :smiech::smiech:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

qlczak
madziaas
qlczak

liczą , liczą
52,8 i 47,2

To długo
A już podali sondaże prawie od razu

Mały śpi?

śpi, właśnei się na drugiego cyca obudził :smile: teraz między 3-5 na butelkę :D
nad morzem było tak fajnie, że szamał 2 cyce i budził sie ok 24 i wtedy mu cyk butlę i po 4 nockach juz darował sobie tę pobudkę i przesypiał do 3-5 od 21. Teraz znowu mu się zmienia

Qlczaku, to normalne, chyba wszystkie dzieciaki mają takie okresowe napady dobroci dla rodziców, a później znów wstawanko w nocy. Mój podobnie, zazwyczaj przesypia nocki, ale zdarza mu się również kilka dni pod rząd obudzić po kilku godzinach snu na flaszeczkę. Pocieszam się, że to jeszcze tylko jakiś rok i powinno się unormować. Ty również sobie to powtarzaj.
Choć w sumie, teraz jak pracuję to po powrocie jestem tak stęskniona za moim Malcem, że jeśli przebudzi się zanim ja pójdę spać to nawet przyjemność mi sprawia popatrzeć na niego jak wcina. Gorzej gdy woła am po godzince od mojego zaśnięcie.:Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
qlczak
madziaas

To długo
A już podali sondaże prawie od razu

Mały śpi?

śpi, właśnei się na drugiego cyca obudził :smile: teraz między 3-5 na butelkę :D
nad morzem było tak fajnie, że szamał 2 cyce i budził sie ok 24 i wtedy mu cyk butlę i po 4 nockach juz darował sobie tę pobudkę i przesypiał do 3-5 od 21. Teraz znowu mu się zmienia

Qlczaku, to normalne, chyba wszystkie dzieciaki mają takie okresowe napady dobroci dla rodziców, a później znów wstawanko w nocy. Mój podobnie, zazwyczaj przesypia nocki, ale zdarza mu się również kilka dni pod rząd obudzić po kilku godzinach snu na flaszeczkę. Pocieszam się, że to jeszcze tylko jakiś rok i powinno się unormować. Ty również sobie to powtarzaj.
Choć w sumie, teraz jak pracuję to po powrocie jestem tak stęskniona za moim Malcem, że jeśli przebudzi się zanim ja pójdę spać to nawet przyjemność mi sprawia popatrzeć na niego jak wcina. Gorzej gdy woła am po godzince od mojego zaśnięcie.:Oczko:

Jeszcze rok???!!!!! to mnie tam w takim razie wszystko jedno, bo jak mam niedługo w dziale "9 miesięcy" czekać, żeby znów być w "noworodkach i niemowlakach" to mi żadna różnica :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Madziu, ja w pierwszej turze głosowałam, pofatygowaliśmy się do Belfastu gdzie był lokal wyborczy(którego musieliśmy szukać dobrą "chwilę" z mapą w ręku). Zagłosowaliśmy. Nasz kandydat i tak nie miał szans, ale jednak sumienie miałam spokojne. Teraz odpuściliśmy bo M. był po nocce i przed popołudniówką, nie starczyłoby nam czasu. Wiem, że mój głos by nic nie zmienił i wiem również, że takie podejście ma wielu Polaków. Dla mnie to błąd ogromny, tkwienie w h... sytuacji i nie podejmowanie prób zmienienia czegokolwiek.
No nic, to nie jest miejsce na takie tematy. Pozdrawiam serdecznie:Psoty:
Qlczaku, ja myślę, że w wieku 2 lat już się wszystko normuje u dzieciaczka, uzębienie pełne itd. jednak doświadczenie w tej kwestii mam takie samo jak Ty. Oceniam głównie na podstawie zachowania córeczki mojej najlepszej kumpeli i własnej intuicji:grin: Życzę Ci powodzenia żebyś szybko trafiła do działu ciężarówek:Oczko: Tylko nas nie opuszczaj, bo i tak Cię znajdziemy:yipi:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Madziu, ja w pierwszej turze głosowałam, pofatygowaliśmy się do Belfastu gdzie był lokal wyborczy(którego musieliśmy szukać dobrą "chwilę" z mapą w ręku). Zagłosowaliśmy. Nasz kandydat i tak nie miał szans, ale jednak sumienie miałam spokojne. Teraz odpuściliśmy bo M. był po nocce i przed popołudniówką, nie starczyłoby nam czasu. Wiem, że mój głos by nic nie zmienił i wiem również, że takie podejście ma wielu Polaków. Dla mnie to błąd ogromny, tkwienie w h... sytuacji i nie podejmowanie prób zmienienia czegokolwiek.
No nic, to nie jest miejsce na takie tematy. Pozdrawiam serdecznie:Psoty:
Qlczaku, ja myślę, że w wieku 2 lat już się wszystko normuje u dzieciaczka, uzębienie pełne itd. jednak doświadczenie w tej kwestii mam takie samo jak Ty. Oceniam głównie na podstawie zachowania córeczki mojej najlepszej kumpeli i własnej intuicji:grin: Życzę Ci powodzenia żebyś szybko trafiła do działu ciężarówek:Oczko: Tylko nas nie opuszczaj, bo i tak Cię znajdziemy:yipi:

Ja w pierwszej turze nie poszłam,troche żałuje bo sie nie dostał ten kto chciałam.....

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Laseczki, muszę lecieć pod prysznic, za pół godzinki wraca M.
Papaty, śpijcie spokojnie:bye:

ps. Madzia, ta fotka Twojego Malca w parentingowym konkursie po prostu boska. Nawet gdybyśmy się nie znały to zwróciłabym uwagę na to zdjęcie i zagłosowała. Mam nadzieję, że tym razem cosik wygrasz:yipi:

Dziękuje :Całus:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Laseczki, muszę lecieć pod prysznic, za pół godzinki wraca M.
Papaty, śpijcie spokojnie:bye:

ps. Madzia, ta fotka Twojego Malca w parentingowym konkursie po prostu boska. Nawet gdybyśmy się nie znały to zwróciłabym uwagę na to zdjęcie i zagłosowała. Mam nadzieję, że tym razem cosik wygrasz:yipi:

pędź, pedź, żebyś Go :36_33_12: nie przywitała :smile:
ale jak mąz po pracy, to może razem prysznic..... ech tytlko musiałby być szybki bo malutki śpi, a w zwiążku z tym chyba nie warto sobie smaku robić :36_2_12:

Dobranoc i kolorowych

Ja tez zmykam, miałam iść od razu po karmieniu i poszłam......:36_2_12:

Odnośnik do komentarza

qlczak
zawsze się śmieję z "ciężarówki", że całe szczęście że nie tirówka :sofunny:
Rany Aganiecha :hahaha: właśnei mi uświadomiłaś, że powinnam sie przygotowywać bo plan był na lipiec-sierpień, ale jeszcze troszke poczekam jednak :sofunny:

Q no możesz sie nie wyrobić do sierpnia :hahaha:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...