Skocz do zawartości
Forum

BYDGOSZCZ, pomóźcie:)


mlodamama86

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam cc w Bizielu (położenie miednicowe) jesienią 2015 r. i jestem zadowolona z tego szpitala, nic złego nie mogę powiedzieć. Sam zabieg ok, wkłucie znieczulenia nie boli, po cc dostawałam odpowiednie przeciwbólowe w kroplówce (bo wtedy ból jest), po 8h pionizowanie. Tatuś mógł kangurować. Potem malutka ze mną na sali (2-osobowej), położne miłe i pomocne. Z minusów mogę wymienić jedynie niewygodne, wysokie (biorąc pod uwagę ból po cc) łóżko, hałasujące o szóstej rano sprzątaczki i może jeszcze to, że co położna to inna teoria na karmienie, pielęgnację itp., ale to są naprawdę drobiazgi. Największym problemem dla mnie okazał się brak pokarmu przez 4 dni po cc, ale dzięki jednej z położnych oraz pani, która jest doradcą laktacyjnym na oddziale, udało nam się przebrnąć przez ten trudny okres. Polecam szpital.

Odnośnik do komentarza

witam, czy moglby ktos rozwiac moje watpliwosci ?
za miesiąc z hakiem żona będzie rodzić, szpital w trakcie wyboru, zastanawia mnie fakt, jak to jest z opłatami w Bydgoszczy? czy polozna ma dostac jakas koperte, czy czekoladki wystarcza? jest to nasze pierwsze dziecko i nie bardzo jestesmy zorientowani w temacie ... prosze o podpowiedz jak do tego podejsc

Odnośnik do komentarza

Witam osoby zainteresowane porodem w bydgoskich szpitalach.
Postanowiłam napisać parę słów bo sama szukałam opinii porodówek przed rozwiązaniem swojej ciąży.
Pod uwagę brałam 2 szpitale: biziel i mswia. W bizielu leżałam na późnej patologii ciąży, która ma wspólny oddział z porodówką i powiem szczerze, że skutecznie mnie do siebie zniechęcili. Warunki słabe, wspólne łazienki dla kilku osób, woda stojąca pod prysznicem, brak zainteresowania ze strony personelu, nerwowa atmosfera bo ciągle brakowało miejsc, niemiłe położne. To naprawdę w wielkim skrócie.
Ostatecznie więc zdecydowałam się na mswia i szczerze polecam. Bardzo miły personel począwszy od lekarzy az po salowe. Położne bardzo pomocne, po porodzie same przychodziły do pokoju, wyrażały chęć pomocy w każdej kwestii: pielęgnacji dziecka, nauki karmienia. Zagwarantowane wszystkie artykuły higieniczne, dobre jedzenie, czyste i zadbane pokoje z łazienkami. Sam poród również przebiegał z dużym wsparciem personelu, położne są niesamowite, bardzo empatyczne i życzliwe.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, macie do polecenia fajny szpital oprócz MSWIA (nie przekonuje mnie niestety)? Nie musi być koniecznie placówka ze szkołą rodzenia, gdyż jestem już na kursie w internetowej prenalen, wiec sie obejdzie. Najlepiej miejsce, gdzie są super położne, bo jeszcze nie wybrałam swojej. Będę wdzieczna za info

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...