Skocz do zawartości
Forum

Problemy z żołądkiem w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)Jak was poczytałam to mi ulżyło bo już myślałam ze to tylko ze mną coś niedobrego się dzieje...Też miałam okropne dolegliwości żołądkowe i choć jestem mamą lekarką (nie ginekologiem )to mnie to troszkę przeraziło:)Teraz już mam sposób i najważniejsze że bezpieczny dla dzidziunia. Jak boli mnie trochę albo mam ssanie w żołądku to to po prostu jem wszystko bardzo małymi porcjami i także w nocy tak żeby zawsze cokolwiek było w żołądku wtedy ból powoli znika. A kiedy już naprawdę nie mogę wytrzymać to biorę No-Spę, która w ciąży jest bezpieczna na szczęście. Wiem, że np. Renni też jest dopuszczalne ale jeszcze tego nie próbowałam. Zioła powiem szczerze wzbudzają mój pewien niepokój bo tak do końca nie jestem w stanie sprawdzić co jest w tych mieszankach...Nie wiem czy to na pewno bezpieczne. Być może dużo zależy od firmy produkującej.

Odnośnik do komentarza

Może i ja spróbuje tych ziół może były by dla mnie dobre...tylko najpierw poradzę się swojej ginekolożki. Ciekawe czy o tym coś wie. Poza tym już trochę mi przechodzą te bóle w nadbrzuszu weszłam w 2-gi trymestr to może dlatego. Teraz może będzie już lepiej. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

~Emil_ka
Może i ja spróbuje tych ziół może były by dla mnie dobre...tylko najpierw poradzę się swojej ginekolożki. Ciekawe czy o tym coś wie. Poza tym już trochę mi przechodzą te bóle w nadbrzuszu weszłam w 2-gi trymestr to może dlatego. Teraz może będzie już lepiej. Zobaczymy...

Dasz radę - będzi elepiej :)
Te zioła sa specjalnie dla kobiet w ciąży stworzone więc śmiało spróbuj, ale jak możesz zapytac lekarza to zapytaj - najlepiej podaj skład żeby wiedziała ile czego tam jest :) tu ich poszukaj: http://babyandmamamed.com/index.php/strona-glowna/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...