Skocz do zawartości
Forum

Czy są mamy mieszkające w USA?


zelijka

Rekomendowane odpowiedzi

zelijka
Witajcie, szukam Mam, ktore mieszkaja w USA by podzielic sie realiami zycia w tym kraju. Spodziewam sie dzieciatka , mieszkam o stanie Ohio. Jesli ktos jest z Ameryki Polnocnej prosze odezwijcie sie.

na pewno jakas mama sie znajdzie :)
w ktorym tygodniu ciazy jestes?? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

zelijka
Witajcie, szukam Mam, ktore mieszkaja w USA by podzielic sie realiami zycia w tym kraju. Spodziewam sie dzieciatka , mieszkam o stanie Ohio. Jesli ktos jest z Ameryki Polnocnej prosze odezwijcie sie.

Italy chyba sie przeniosla lub przenosi do USA:woow:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Witajcie, jakos brakuje mi sily by czesciej zajrzec i cos napisac. Jestem w 32 tyg ciazy, od roku mieszkam w Ohio , wczesniej trzy lata mieszkalam w NY. W czasie przedswiatecznym tesknota ogarnia i chcialoby sie poleciec do Polski ale niestety nie ma zadnych szans :(
Tutaj jest ciezko ze wszystkim, Europa - jest blizsza mojemu sercu niz kraj, w ktorym dzisiaj przyszlo mi zyc ale mam nadzieje, ze przyjdzie czas na powrot do korzeni :) Pozdrawiam wszystkie Mamusie.

Odnośnik do komentarza

zelijka
Witajcie, jakos brakuje mi sily by czesciej zajrzec i cos napisac. Jestem w 32 tyg ciazy, od roku mieszkam w Ohio , wczesniej trzy lata mieszkalam w NY. W czasie przedswiatecznym tesknota ogarnia i chcialoby sie poleciec do Polski ale niestety nie ma zadnych szans :(
Tutaj jest ciezko ze wszystkim, Europa - jest blizsza mojemu sercu niz kraj, w ktorym dzisiaj przyszlo mi zyc ale mam nadzieje, ze przyjdzie czas na powrot do korzeni :) Pozdrawiam wszystkie Mamusie.

zelijka mi tez bylo ciezko ale odkad znalazlam to forum to jakos tak mi latwiej dziewczyny sa przemile (np. Cin)...ale tak powaznie to wszystkie sa okej...
tak wiec pisz do nas jak masz chec.

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Hej Zelijka, gratuluje corci! Gdzie w Ohio jesteś? Ja mieszkam w Kent od kilku lat, mam czterolatkę, dwulatka, i trzecie maleństwo urodzi nam się w sierpniu. Nie obawiaj się szczepień, te standardowe są w porządku, przetestowane i potwierdzone od lat. Poza tym są wymagane w każdym day care, przedszkolu i każdej kolejnej instytucji edukacyjnej. To te nieobowiązkowe jak od grypy czy raka macicy noszą ze sobą poważne ryzyko bo są niesprawdzone na dłuższą metę i osobiście bym nie polecała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...