Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

My już po wieczornych oblucjach, wykąpałam Piotrusia dziś o 20:30, potem butla i zasnął od razu (nawet cycem pogardził, a zawsze lubi się jeszcze poprzytulać i coś tam jeszcze pociągnąć), ja to już głupia jestem z tym Jego zasypianiem :duren::duren::duren: Oby znów Mu się przestawiło ;)

Także teraz mam trochę czasu dla siebie, wcześniej poleżałam w wannie i pazurki zrobiłam, więc teraz necik bez wyrzutów sumienia ;)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

radość serca
Madziu nie podłamuj się tymi kg, jakby nie patrzeć raptem 4 miesiące temu urodziłaś dziecko, daj sobie trochę czasu, wyjdziesz na pewno na prostą :) Musisz być póki co konsekwentna, nie odpuszczać, ćwiczysz, staraj się jeść zdrowo, będzie dobrze, ja trzymam kciuki za Ciebie :)

W 100% zgadzam się z Koleżanką Joasią. Daj sobie Madziu więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

radość serca
Ja z Juniorkiem na razie czekam, póki co zjadł trochę marcheweczki i oskrobanego jabłuszka i też był zadowolony :)

My na razie poczekamy do końca 5 miesiąca. Może teraz soczki zacznę wprowadzać, kto wie :Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

radość serca
Izabelin
radość serca
Madziu Twoja Nadia jest śliczniutka, ja to sobie darować nie mogę, że swaty już poczynione :Oczko:

Czyżbym wyczuła nutkę zazdrości? :Oczko::Śmiech:

A żebyś wiedziała :Oczko:

NO Kochana, My byliśmy pierwsi :Śmiech::Oczko:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
radość serca
Ja z Juniorkiem na razie czekam, póki co zjadł trochę marcheweczki i oskrobanego jabłuszka i też był zadowolony :)

My na razie poczekamy do końca 5 miesiąca. Może teraz soczki zacznę wprowadzać, kto wie :Śmiech:

Soczki pije Piotruś chętnie, ja kupuję Bobivitę albo Gerbera np. jabłuszka z winogronem. Lubi też herbatkę Bobovity jabłuszko z melisą :) Pierwsze dni to po trochu Mu wprowadzałam, a teraz to herbatkę pije do 100 ml dziennie, a soczki nadal tak po 20 ml, będę Mu zwiększać ;)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

radość serca
Izabelin
radość serca

No wiem, wiem... Ale pomarudzić se można :Smutny:

Jeśli to tylko marudzenie, to sobie marudź ile wlezie :Oczko:

No nie powiem, ale trochę żal d... ściska, bo partia niezła jest, ale cóż począć, life is brutal :Oczko:

Sometime kopas w dupas :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...