Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Izabelin

Witam

Nocka jako taka, Młody chyba przeżywał wyjazd i strasznie się wiercił, wybudzał pomogło dopiero mocne wtulenie (dosłownie jak małpka) i cycek przez całą noc w zasięgu buziaka :Śmiech: A wczoraj Wam nie pisałam, ale po kąpieli po raz pierwszy mój syn mnie olał :Śmiech: Gdy został już osuszony przez tatę, wkroczyłam do akcji z maściami, kremami i innymi cuda wiankami :Oczko: a zawsze nawijam do Niego ile wlezie, i tak był tym razem. Pochylona gadam jak potłuczona a czuję, że klatę mam coraz bardziej mokrą więc odsunęłam się na bok zdziwiona (bo co to mogło być) i dzięki temu manewrowi olana zostałam nie tylko ja, ale i pół pokoju (dywan). Niestety mój małż nie wykazał się refleksem :Smutny: Ale przyznać dziewczyny z dumą muszę, że mój syn to ma sik:Oczko::Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Asieńko szybkiego powrotu do zdrowia :Śmiech: a co do pediatry to dzisiaj ostatecznie zamkniemy ten temat.

A więc Aniu Miki chory :Smutny: gorączkuje dalej? i co powiedziała lekarka?

Sweetko powodzenia w pracy :Śmiech:

Madzia fajnie, że szef dał Ci wybór. Macierzyński kończy mi się 27 lutego :Smutny: potem wykorzystam urlop i do końca roku siedzę na wychowawczym :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Witam

Nocka jako taka, Młody chyba przeżywał wyjazd i strasznie się wiercił, wybudzał pomogło dopiero mocne wtulenie (dosłownie jak małpka) i cycek przez całą noc w zasięgu buziaka :Śmiech: A wczoraj Wam nie pisałam, ale po kąpieli po raz pierwszy mój syn mnie olał :Śmiech: Gdy został już osuszony przez tatę, wkroczyłam do akcji z maściami, kremami i innymi cuda wiankami :Oczko: a zawsze nawijam do Niego ile wlezie, i tak był tym razem. Pochylona gadam jak potłuczona a czuję, że klatę mam coraz bardziej mokrą więc odsunęłam się na bok zdziwiona (bo co to mogło być) i dzięki temu manewrowi olana zostałam nie tylko ja, ale i pół pokoju (dywan). Niestety mój małż nie wykazał się refleksem :Smutny: Ale przyznać dziewczyny z dumą muszę, że mój syn to ma sik:Oczko::Śmiech:

:Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Anulka
Izabelin

A więc Aniu Miki chory :Smutny: gorączkuje dalej? i co powiedziała lekarka?

nie gorączkuje, jedynie kaszel ma, ale diphergan mu podaję, mam nadzieję, że przejdzie.

Trzymam kciuki i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Czesc!

Aniu, ciesze sie, ze Mikolajek zdrowieje!!!

Iza, masz dzielnego synka i super, ze konsultacja sie udala :)

Sweetko, mam nadzieje, ze w pracy wszystko o.k.?

U nas dzis piekna pogoda. Bylam na pobraniu krwi i czekalam ponad godzine:Rozgniewany: Roj ludzi sie rzucil na lekarza...wczoraj bylo malo osob, bo padalo:Spoko: Wniosek taki, ze musze tam chodzic w najgorsze ulewy...

Milego dnia!

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20040706/n/Nasza+Victoria+Maria+/dt/-6/k/bb49/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20070923/n/Nasz+Phillip+Leon/dt/-7/k/5903/age.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...