Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Anulka
C podajecie swoim dzieciom devikap czy vigantol? W jaich ilościach?

Anulka ja daję Vigantol, kropla na mleko, raz dziennie...

U mnie znów troska, bo Piotrusiowi wrócił ten szajs na pufce :) Ręce mi już opadają, bo pije oprócz mojego mleczka ten Nutramigen, nabiału zero, dosłownie nic z niego nie jem, nawet masła... Ja to już nie wiem, może to kurna nie skaza, tylko jakiś problem dermatologiczny...:(

Mój 500 post :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Anulka
C podajecie swoim dzieciom devikap czy vigantol? W jaich ilościach?

Anulka ja daję Vigantol, kropla na mleko, raz dziennie...

U mnie znów troska, bo Piotrusiowi znowu ten szajs wyskoczył na pufce :) Ręce mi już opadają, bo pije oprócz mojego mleczka ten Nutramigen, nabiału zero, dosłownie nic, nawet masła... Ja to już nie wiem, może to kurna nie skaza, tylko jakiś problem dermatologiczny...:(

a chleb pszeniczny jesz?

Odnośnik do komentarza

radość serca
Anulka
C podajecie swoim dzieciom devikap czy vigantol? W jaich ilościach?

Anulka ja daję Vigantol, kropla na mleko, raz dziennie...

U mnie znów troska, bo Piotrusiowi wrócił ten szajs na pufce :) Ręce mi już opadają, bo pije oprócz mojego mleczka ten Nutramigen, nabiału zero, dosłownie nic z niego nie jem, nawet masła... Ja to już nie wiem, może to kurna nie skaza, tylko jakiś problem dermatologiczny...:(

Mój 500 post :)

czyli tak jak dwie krople devikapu hmm...

Odnośnik do komentarza

Sweethope
ja podaje to samo co Asia tez raz dziennie,chyba wiecej dawac nie bede bo to mleko co maly dostaje ma wit d....a moj maly sie pocil i poci jak go za cieplo opatule:Zakręcony:

ja mała ubieram cały czas tak samo...taka sama temperatura jest u mnie w domu od początku jak się Maja urodziła także przegrzewanie odpada. Dostałam devikap, a on jest słabszy i daje jedną kroplę dziennie. Przy takiej ilości słońca jaka Maja dostaje to według mnie za mała dawka :oops:

Odnośnik do komentarza

radość serca
Sweethope
widze, ze marudy sie robia z tych naszych chopakow co Asia???moj tez juz od rana popisuwka...przed spaniem tez ...lol , nie wyobrazam sobie powrotu do pracy i takich nocek:Płacz::Płacz::Płacz::Płacz:

Dokładnie Monia :Padnięty: Może oni se jakieś zawody przez światłowody netu zrobili? Który bardziej marudniejszy to wygrywa hehe?

nie wzieli pod uwage zatroskanych niewyspanych mocno zmeczonych i glodnych mamus pod uwage...łobuzy male .no

Odnośnik do komentarza

Anulka
Sweethope
ja podaje to samo co Asia tez raz dziennie,chyba wiecej dawac nie bede bo to mleko co maly dostaje ma wit d....a moj maly sie pocil i poci jak go za cieplo opatule:Zakręcony:

ja mała ubieram cały czas tak samo...taka sama temperatura jest u mnie w domu od początku jak się Maja urodziła także przegrzewanie odpada. Dostałam devikap, a on jest słabszy i daje jedną kroplę dziennie. Przy takiej ilości słońca jaka Maja dostaje to według mnie za mała dawka :oops:
u mnie z temperatura jakos ciezko...tzn ze stala temp w domu, nie grzejemy, a jakos raz cieplej raz chlodniej, sama nie wiem????maly najczesciej poci sie w nocy...jak tam sie wierci jak owsik...aha i czesto ma spocone stopki,ale ktos mi ostatnio powiedzial , ze maluszki tak maja, prawda to?

Odnośnik do komentarza

Ania ale to za kazdym razem???bo moj maly nie, zdarzaja sie takie momenty,ze sie juz doczekac nie moze i zaczyna biec jak szalony, oczywiscie w miejscu na lezaco:Oczko:i wtedy sie troszke spoci, do tego jeszcze cieple mleczko...a tak to ok
Wlasnie mi polozna napisala, ze mam swemu dziecku zmienic tryb dzienno-nocny...boziu ojjjj bedzie ciezko, on rzeczywiscie , za duzo spi w dzien.....reasumujac to wychodzi wiecej niz 5 h:Szok::Szok::Szok::Szok:buuuuuuuuuuu:Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

chyba Aniu masz racje ;) albo zazdrosc albo bunt dwulatka :duren: generalnie ona jest kochana ja nie moge specjalnie nazekac ale wczoraj dala popisowe na maxa dzisiaj od rana troche tez ale teraz juz jest ok ;)
ja tez daje vigantol bo po devikapie strasznie ulewal niko co nie znaczy ze teraz wcale nie ulewa :Szok: ulewa tez ale nie tyle :Oczko:

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/8IdO.jpghttp://lbym.lilypie.com/8IdOp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/dFPJ.jpghttp://lb4m.lilypie.com/dFPJp1.png

Odnośnik do komentarza

marik
chyba Aniu masz racje ;) albo zazdrosc albo bunt dwulatka :duren: generalnie ona jest kochana ja nie moge specjalnie nazekac ale wczoraj dala popisowe na maxa dzisiaj od rana troche tez ale teraz juz jest ok ;)
ja tez daje vigantol bo po devikapie strasznie ulewal niko co nie znaczy ze teraz wcale nie ulewa :Szok: ulewa tez ale nie tyle :Oczko:

ile kropli Marysiu?

Maja nigdy nie ulewała...

Odnośnik do komentarza

Sweethope
Ania ale to za kazdym razem???bo moj maly nie, zdarzaja sie takie momenty,ze sie juz doczekac nie moze i zaczyna biec jak szalony, oczywiscie w miejscu na lezaco:Oczko:i wtedy sie troszke spoci, do tego jeszcze cieple mleczko...a tak to ok
Wlasnie mi polozna napisala, ze mam swemu dziecku zmienic tryb dzienno-nocny...boziu ojjjj bedzie ciezko, on rzeczywiscie , za duzo spi w dzien.....reasumujac to wychodzi wiecej niz 5 h:Szok::Szok::Szok::Szok:buuuuuuuuuuu:Nieśmiały:

wystarczy, że trochę pomacha nóżkami i rączkami...czasem też jak leży i spi :Rozgniewany::Rozgniewany:

Odnośnik do komentarza

Anulka
Sweethope
Ania ale to za kazdym razem???bo moj maly nie, zdarzaja sie takie momenty,ze sie juz doczekac nie moze i zaczyna biec jak szalony, oczywiscie w miejscu na lezaco:Oczko:i wtedy sie troszke spoci, do tego jeszcze cieple mleczko...a tak to ok
Wlasnie mi polozna napisala, ze mam swemu dziecku zmienic tryb dzienno-nocny...boziu ojjjj bedzie ciezko, on rzeczywiscie , za duzo spi w dzien.....reasumujac to wychodzi wiecej niz 5 h:Szok::Szok::Szok::Szok:buuuuuuuuuuu:Nieśmiały:

wystarczy, że trochę pomacha nóżkami i rączkami...czasem też jak leży i spi :Rozgniewany::Rozgniewany:

nie to u mnie tak nie jest, no ale moj maly jak juz pisalam dostaje dodatkowa dawke wit d w mleku, aje tylko mleko modyfikowane, a ty karmisz piersia, wiec moze rzeczywiscie jej malo??!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...