Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Izabelin

radość serca
Monia to u Was za każdym razem wysyłają wezwanie??

U nas jest tak, że na szczepieniu piszą kiedy nastęopne szczepienie i na co...

U Nas Asiu jest tak samo, wezwanie wysyłają dopiero gdy mama coś za długo ociąga się ze szczepieniem dziecka.

Odnośnik do komentarza

no ASIU wlasnie tak jest..czasem tak niewiele potrzeba zeby dziecko uszczesliwic!

moj kamcio jest takim troszke smutaskiem,zwlaszcza od kad pojawil sie na swiecie piotrus,z pewnoscia jest troszke zazdrosny,bardzo potrzebuje ciepla,pieszczot i czulosci...ale czasami jak jest taki szczesliwy,rozbawiony to tak sie smieje ze jeszcze nigdy tak sie nie smial...naprawde taka sie czuje radosc wtedy..

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Dobry
MOnia ja kawusie zbozowa z mila chcecia..jakos mnie odrzuca od kawy strasznie...wrecz ciazowo rzekalbym hehehehe ale ...sam nie wiem czemu
dzisiaj juz prawie weekend...takze zapracowanym szybkiego powrotu do domu
ja wczoraj latalam z badaniami zeby miec wszystko zalawtione przed robota...ehhh i jakis taki mnie strach dopada, ale to chyba normalne co?!
no nic zaraz bedzie babcia ja ide robic obiadek i w miedzy czasie sprzatac^^
milego dzionka:)

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Co u Nas?

Mikołajkowi wyszły dwie 4 na górze, teraz wychodzą na dole. Ostatnio borykaliśmy się z zapaleniem układu moczowego, ale dzięki Bogu już po wszystkim.
Teraz ostre przygotowania do świąt i do środowego przylotu mojego brata z rodzinką. Mały wreszcie będzie miał towarzystwo 11 miesięcznej kuzynki Patrycji.
Poza tym z utęsknieniem czekamy na ciepełko i spacerki po parku, zakupiliśmy nawet nowy wóz dla Miśka z tej okazji.

Odnośnik do komentarza

czesc IZa
mam nadzieje, ze Mikołaj mocno nie cierpi przy tych czworkach....i fajnie , ze bedzie mial towarzystwo^^ no i wy rowniez:)
to zycze spokojnych przygotowan..mimo ze ostro ruszyly
i hahahaha nie no dzis sie smialam wlasnie bo tak mi umknelo kiedy ja mialam ostatni okres???w lutym ahahahahah..:lol: ,musze poszukac dokladnie w kalendarzu hehehehe

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Szukaj, szukaj.
Powiem tyle, że w listopadzie 2006 roku zwolniłam się z PUPu, w grudniu podjęłam pracę w firmie w której do dziś pracuje, a w styczniu zaszłam w ciąże ::):efekt październikowy Mikołajek ::):

ahhaha no to ladnie...mnie o nie grozi , znalazlam...byla@ wmarcu...wiec spoko...ale sie lekko przestraszylam...nie powiem:P heheh

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...