Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2012


Rekomendowane odpowiedzi

No i jestem z powrotem, jak poszłam po synka to mnie mocno przytulił i powiedział: Dlaczego tak długo? Chodźmy już stąd? Nie brzmiało to optymistycznie, ale Pani powiedziała że wszystko było w porządku, żadnych płaczów, bawił się z dziećmi, tylko nic nie chciał zjeść, ani pierwszego ani drugiego śniadanka, ale tym się nie przejmuje - obiad wreszcie zjadł ładnie i bez zbędnego gadania. Jak próbowałam z nim rozmawiać jak tam w przedszkolu? to oczywiście standardowo, "dobrze mama" i po rozmowie. WIĘC WNIOSEK - JESTEM PRZEWRAŻLIWIONA! Muszę - postaram się dać na luz. Dzięki dziewczyny za wsparcie, mam nadzieję że z każdym dniem będzie lepiej.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

sylrom
No i jestem z powrotem, jak poszłam po synka to mnie mocno przytulił i powiedział: Dlaczego tak długo? Chodźmy już stąd? Nie brzmiało to optymistycznie, ale Pani powiedziała że wszystko było w porządku, żadnych płaczów, bawił się z dziećmi, tylko nic nie chciał zjeść, ani pierwszego ani drugiego śniadanka, ale tym się nie przejmuje - obiad wreszcie zjadł ładnie i bez zbędnego gadania. Jak próbowałam z nim rozmawiać jak tam w przedszkolu? to oczywiście standardowo, "dobrze mama" i po rozmowie. WIĘC WNIOSEK - JESTEM PRZEWRAŻLIWIONA! Muszę - postaram się dać na luz. Dzięki dziewczyny za wsparcie, mam nadzieję że z każdym dniem będzie lepiej.

dobrze,że już pozbyłaś sie obaw
tez tak miałam na początku,ale po rozwoju córki wiem jak wiele daje jej pracowanie i przebywanie z grupą

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
sylrom
No i jestem z powrotem, jak poszłam po synka to mnie mocno przytulił i powiedział: Dlaczego tak długo? Chodźmy już stąd? Nie brzmiało to optymistycznie, ale Pani powiedziała że wszystko było w porządku, żadnych płaczów, bawił się z dziećmi, tylko nic nie chciał zjeść, ani pierwszego ani drugiego śniadanka, ale tym się nie przejmuje - obiad wreszcie zjadł ładnie i bez zbędnego gadania. Jak próbowałam z nim rozmawiać jak tam w przedszkolu? to oczywiście standardowo, "dobrze mama" i po rozmowie. WIĘC WNIOSEK - JESTEM PRZEWRAŻLIWIONA! Muszę - postaram się dać na luz. Dzięki dziewczyny za wsparcie, mam nadzieję że z każdym dniem będzie lepiej.

dobrze,że już pozbyłaś sie obaw
tez tak miałam na początku,ale po rozwoju córki wiem jak wiele daje jej pracowanie i przebywanie z grupą

Mam nadzieję, że u nas też tak będzie, że synek zobaczy, przekona się, że lepiej jest być w przedszkolu z dziećmi niż siedzieć z mamą czy z babcią w domu!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki.

U nas w porządku, Kubek zdrowy, ładnie do przedszkola chodzi.
Ćwiczymy piosenkę na Andrzejki. Już ładnie mówi sam, chociaż rozprasza się dość szybko :whistle: Zamiast stać spokojnie, to po pupsku się drapie albo skarpetkę podciąga, no bida z nędzą :hahaha: Mam nadzieję, że na występach atmosfera powagi mu się udzieli, bo jak nie, to kiepsko to widzę :) Nie mówiąc o tym, że w środku piosenki lubi przerwać i zapytać 'Dobrze śpiewam?' :hahaha:
No słowa już chłop zna pięknie, jeszcze nad oprawą musimy popracować :)

sylrom
No i jestem z powrotem, jak poszłam po synka to mnie mocno przytulił i powiedział: Dlaczego tak długo? Chodźmy już stąd? Nie brzmiało to optymistycznie, ale Pani powiedziała że wszystko było w porządku, żadnych płaczów, bawił się z dziećmi, tylko nic nie chciał zjeść, ani pierwszego ani drugiego śniadanka, ale tym się nie przejmuje - obiad wreszcie zjadł ładnie i bez zbędnego gadania. Jak próbowałam z nim rozmawiać jak tam w przedszkolu? to oczywiście standardowo, "dobrze mama" i po rozmowie. WIĘC WNIOSEK - JESTEM PRZEWRAŻLIWIONA! Muszę - postaram się dać na luz. Dzięki dziewczyny za wsparcie, mam nadzieję że z każdym dniem będzie lepiej.

Jestem przekonana, że z każdym dniem będzie lepiej :)
Po prostu na nowo do przedszkolnego trybu dnia się musi przyzwyczaić.

Blondi22
wstawiam zdjecie młodego z cala klasą

Ale świetne maluchy :love:
He he każde ma inną minę :)

Ulla
blodi super fotka ja też czekam na grupowe zdjecia a ciągle dają mi indywidualne, a mlody dzisiaj w porzadku wyszedl z przedszkola i ogolnie dobry nawet nastroj mial po, zaraz idziemy sie klasc bo teraz oglada bajke i spanko

Super, że i Mikołajek w dobrym nastroju był wczoraj. Oby jak najwięcej takich dni.

Ulla
hejka dziewczyny mój dzisiaj wyspany, dobry humor bo dzisiaj święto Misia w przedszkolu i mógł wziąć misia do przedszkola, więc rozstanie też super bez płaczu i kombinacji

U Kuby chyba w poniedziałki można maskotki zabierać ze sobą, ale jakoś z reguły zapominamy o tym...

Odnośnik do komentarza

no właśnie u mojego nie wolno tak więc dzisiaj wielka radość a tak ogółem to dziewczyny powiem wam że zaszokowuje mnie mądrość mojego syna, np. dzisiaj mówię mu że tatuś go dzisiaj odbierze i pojadą do domku a on do mnie - ale chyba pójdziemy, bo przecież ty jedziesz autem do pracy więc tato przyjdzie na pieszo - skąd u takiego smyka takie logiczne rozumowanie

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ulla
no właśnie u mojego nie wolno tak więc dzisiaj wielka radość a tak ogółem to dziewczyny powiem wam że zaszokowuje mnie mądrość mojego syna, np. dzisiaj mówię mu że tatuś go dzisiaj odbierze i pojadą do domku a on do mnie - ale chyba pójdziemy, bo przecież ty jedziesz autem do pracy więc tato przyjdzie na pieszo - skąd u takiego smyka takie logiczne rozumowanie

Jak to skąd? W genach odziedziczył :hahaha:

Odnośnik do komentarza

agusia20112
u nas w przedszkolu nie ma zakazu przynoszenia zabawek
można codziennie miec swoją ze sobą

tyle,że panie nie odpowiadają za zgubienie

U nas w sumie podobnie.
Chociaż pani na zebraniu prosiła, żeby raczej dzieci odwodzić od takich pomysłów, bo one nie są w stanie kontrolować co jest czyje, a potem płacze dzieci i pretensje rodziców.
Jeden dzień jest oficjalnie ustalony na przynoszenie maskotek, ale jest chłopczyk, który codziennie ze swoim misiem przychodzi i w sumie nikt z tego problemu nie robi.

Odnośnik do komentarza

Hej, u nas znowu troszkę problemu rano, czy naprawdę musi wstać, iść do przedszkola itd, ale nie jest źle.

U synka w przedszkolu w każdy piątek można przyjść ze swoją zabawką, ale jak dziecku ma pomóc że przyjdzie z misiem czy też inną przytulanką, z którą będzie czuł się bezpiecznie to powinny Panie pozwalać.

Miłego dzionka życzę!!!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

sylrom
Hej, u nas znowu troszkę problemu rano, czy naprawdę musi wstać, iść do przedszkola itd, ale nie jest źle.

U synka w przedszkolu w każdy piątek można przyjść ze swoją zabawką, ale jak dziecku ma pomóc że przyjdzie z misiem czy też inną przytulanką, z którą będzie czuł się bezpiecznie to powinny Panie pozwalać.

Miłego dzionka życzę!!!

Sylrom powiem Ci, że takie pytania to i u nas się zdarzają, mimo że Kuba do przedszkola chodzi chętnie. Po prostu nie chce mu się wstawać :) Ale my biedaka wcześnie zwlekamy z łóżka, bo już o 6.15.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
sylrom
Hej, u nas znowu troszkę problemu rano, czy naprawdę musi wstać, iść do przedszkola itd, ale nie jest źle.

U synka w przedszkolu w każdy piątek można przyjść ze swoją zabawką, ale jak dziecku ma pomóc że przyjdzie z misiem czy też inną przytulanką, z którą będzie czuł się bezpiecznie to powinny Panie pozwalać.

Miłego dzionka życzę!!!

Sylrom powiem Ci, że takie pytania to i u nas się zdarzają, mimo że Kuba do przedszkola chodzi chętnie. Po prostu nie chce mu się wstawać :) Ale my biedaka wcześnie zwlekamy z łóżka, bo już o 6.15.

Masz rację, jak miał teraz tą dłuższą przerwę od przedszkola to pozwalałam mu pospać nieraz do 9-tej!!! a teraz wstaje 7.20. Szacunek dla twojego synka za to wstawanie!!!!:o_master:

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...