Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2corun
Jolus gadzecik superowy.a jak sie czujesz a moze ja poszukam jakis starych zestwow cwiczen na rwe kulszowa??choc niewiem czy tu mam bo wieksza czesc moich notatek i ksiazek ze szkoly zostala w PL

Czuję sie tak sobie.
Rwa ma to do siebie, że atakuje nagle wiec jak sobie leżę lub siedzę to jest ok.
Gorzej z szybkim chodzeniem, lub jakimiś skrętami tułowia.
Jutro nie idę do pracy (wzięłam sobie dzień wolny), a potem dopiero w poniedziałek pracuję wiec może mi przejdzie - choć wątpię.

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

Hej hej, zanim przeczytam co tam naskrobałyscie od wczoraj to pochwalę się:

dzidzia zdrowa, waży ok 520 g - więc klocuś - no i chyba jednak będzie Szymuś, widzieliśmy okonek choć na tym etapie to chyba bardziej wypustek :P dość długo przygladała się sercu trochę mnie to zaniepokoiło, ale ostatecznie poewidziała: ok nie bedziemy się doszukiwać - wiec chyba ok:/
Aż do rozwiązanie nie bedzie pewności co do płci, ale chyba jednak przeczucie mnie nie zawiodło :36_1_13:

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
katja79
Ewciaa
mam pytanie do dziewczyn które kupują ciuszki dla dziecka na allegro, czy to wychodzi taniej?? bo jeszcze przesyłka, bo ja jak byłam dziś na zakupach to kupiłam kaftaniki za 9 zł i śpiszki za 10-12 zł,

Ewciaa slicznosci zwlaszcza ta koszulka z napisem córeczka tatusia mnie rozczulila:smile_jump: a co do cen to kupilas te ciuszki po fantastycznej cenie i w tym przypadku nie oplacaloby Ci sie zamawiac przez allegro bo tam cena jest taka sama + koszt przesylki u mnie niestety takie ceny sa niespotykane:le:

a mój mąż jeszcze krzyczał że dużooo za te zakupy zapłaciłam 53 zł

jak taki cwany niech sam pójdzie na zakupy i zobaczymy ile wyda.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
hej dziewczyny melduje sie w czwartkowy poranek:36_2_51: zaraz wybywam z domu niebedzie mnie do15 chyba az Oliwie zabiore bo do12 holenderski a potem chce isc po sklepach polazic dzieciecych.
oj Klaudia mamy2 chyba calkiem juz chorutka i mamana L4 bo jeszcze jej niema co zadko sie zdarza,pozdrawiam zycze wam udanego dnia mamuski.:15_9_27:

na szczescie kochana nie jest gorzej , noc nawet przespana ale rano byłam pobrac jej wymaz z noska noi dopiero teraz jestem a pracy:36_19_3:
a co do cebuli to nie wiem mi zawsze rodzice zartem mowili smaruj d...cebula (ze niby zaraz lanie dostane hihi)

Odnośnik do komentarza

lutka
Hej hej, zanim przeczytam co tam naskrobałyscie od wczoraj to pochwalę się:

dzidzia zdrowa, waży ok 520 g - więc klocuś - no i chyba jednak będzie Szymuś, widzieliśmy okonek choć na tym etapie to chyba bardziej wypustek :P dość długo przygladała się sercu trochę mnie to zaniepokoiło, ale ostatecznie poewidziała: ok nie bedziemy się doszukiwać - wiec chyba ok:/
Aż do rozwiązanie nie bedzie pewności co do płci, ale chyba jednak przeczucie mnie nie zawiodło :36_1_13:

lutka jest duze prawdopodobienstwo ze to chłopak skoro tyle wazy , bo chłopcy z reguły wiecej:)))
a to było to usg w 3d? czy na zwykłym sprzecie? bo na tym 3d to nie sposób ptaszka niezauwazyc :bocian:

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
mam wizyte w poniedziałek dziewczyny napiszcie co pytać lekarza, bo mój jak już pisałam nogdy nic nie mówi ja musze z niego to wyciągać, a nie wiem o co pytać, najważniejsze żeby z dzidzią było ok

ja pytałam o mozliwość porodu rodzinnego - u mnie z adarmo, mąż jedynie musi wykupić ubranie za 10 zł.
o ewentualną opiekę nad wcześniakiem - czy szpital dysponuje odopwiedniem sprzętem, a jeśli nie to dokąd odsyla dziecko.

Odnośnik do komentarza

mama2
lutka
Hej hej, zanim przeczytam co tam naskrobałyscie od wczoraj to pochwalę się:

dzidzia zdrowa, waży ok 520 g - więc klocuś - no i chyba jednak będzie Szymuś, widzieliśmy okonek choć na tym etapie to chyba bardziej wypustek :P dość długo przygladała się sercu trochę mnie to zaniepokoiło, ale ostatecznie poewidziała: ok nie bedziemy się doszukiwać - wiec chyba ok:/
Aż do rozwiązanie nie bedzie pewności co do płci, ale chyba jednak przeczucie mnie nie zawiodło :36_1_13:

lutka jest duze prawdopodobienstwo ze to chłopak skoro tyle wazy , bo chłopcy z reguły wiecej:)))
a to było to usg w 3d? czy na zwykłym sprzecie? bo na tym 3d to nie sposób ptaszka niezauwazyc :bocian:

zwykłe i sprzęt nie rewelacyjny - ale wypustek widzieliśmy we 3 :D

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
mam wizyte w poniedziałek dziewczyny napiszcie co pytać lekarza, bo mój jak już pisałam nogdy nic nie mówi ja musze z niego to wyciągać, a nie wiem o co pytać, najważniejsze żeby z dzidzią było ok

ja pytałam o mozliwość porodu rodzinnego - u mnie z adarmo, mąż jedynie musi wykupić ubranie za 10 zł.
o ewentualną opiekę nad wcześniakiem - czy szpital dysponuje odopwiedniem sprzętem, a jeśli nie to dokąd odsyla dziecko.

Ja takich pytań nie mogłam zadać, bo będę rodzić w innym szpitalu, nie w tym, w którym przyjmuje mój lekarz. Dopiero jak się umówimy z położną, to będziemy się dowiadywać. A poród rodzinny też z tego co wiem jest bezpłatny, dopiero za poród w wodzie trzeba płacić. Ale się jeszcze nie zdecydowałam do końca :)

Odnośnik do komentarza

mama2corun
a do mojego kochania dzis rano dotarlo ze za 112dni bedzie dzidzia i przyznal ze sie boi,po pierwsze takiego malenstwa:D po drugie odpowiedzialnosci za to malenstwo ja mu powiedzialam ze ja mam takie same leki i chocby niewiadomo ktore to by bylo dzieciatko to i tak bedziemy sie bac tego samego,grunt ze mowimy sobie o tym to zawsze mozemy sie nawzajem wspierac.

skoro kobiety sie boją to co dopiero facet. Przynajmniej się przyznał, mój to sam niewiele mówi :/

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Lutka gratulacje!! Fajnie, że jednak chłopczyk, ale najważniejsze, że zdrowy. I muszę przyznać, że waga jest imponująca :)

prawda? gdzieś się upycha przy plecach, wiec tak tego nie widac. CO do ruchów: oczywisci na tym etapie to norma i nie ma się czym przejmować, podczas USG mówi do mnie: teraz powinna pani czuć ruchy - a ja nic :P

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka

Aż do rozwiązanie nie bedzie pewności co do płci, ale chyba jednak przeczucie mnie nie zawiodło :36_1_13:

A dlaczego piszesz, że nie będzie pewności? Nie będziesz mieć już żadnego USG?

nie no będe, al eostatnio sie osłuchałam o pomyłkach nie tylko co do płci ale nawet co do ilości dzieci wiec nic już mnie nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...