Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2corun
Daffodilku Ty nas zaskakujesz coraz wczesniej wstajesz:smile_jump:a niedlugo to pierwsza bedziesz czekajac na nas:smile_jump:

No dzisiaj rzeczywiście wcześnie jak na mnie, ale już zaraz mówię dlaczego :japan: Przed 9 dzwonił M. żebym wstawała, bo kurier z łóżeczkiem zaraz będzie :) No i właśnie przed chwilą przytaszczył. I stoi sobie teraz takie wielkie pudło oparte o ścianę, a ja bym tam chętnie pogrzebała :) Tylko, że ciężkie jak cholera i nie chcę czegoś rozwalić, bo jeszcze mi na łeb spadnie :36_1_19: No to poczekam na mężusia :)

Odnośnik do komentarza

mama2
moj mały piesio bedzie mial operacje 19 stycznia bo ma guza pod pachą i dopiero jak wytna to bedzie wiadmo czy złosliwy czy nie. On ma dopiero 1.5 roku:36_2_58::36_2_58:

juz miał jedna operacje (jajko mu wycinali) przy mnie go usypiali i potem ten czas po wybudzeniu....straszny widok:36_2_20::36_2_20::36_2_20:

Biedny piesiu, oby tylko nie było to nic poważnego... Będziemy kciuki trzymać :ok:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Właśnie czytałam fajny artykuł na Onecie o porodach rodzinnych:

Jeżeli rodzić, to tylko we dwoje? - - Jestem w ciąży - Onet.pl Dziecko

Kobietki planujecie rodzić same czy z ukochanymi mężczyznami? :)

ja z meżem . On bardzo chce i wiem ze nie ucieknie tak jak pierwszy mąż. :japan:
czesto ogladamy razem porody na zone club i kiedys powiedział "ale lipa nie pokazują wszystkiego" chodziło mu o sam moment wychodzenia dzidziusia.:smile_jump:
Moze on jakis zboczony czy co:36_1_77:

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
Właśnie czytałam fajny artykuł na Onecie o porodach rodzinnych:

Jeżeli rodzić, to tylko we dwoje? - - Jestem w ciąży - Onet.pl Dziecko

Kobietki planujecie rodzić same czy z ukochanymi mężczyznami? :)

ja z meżem . On bardzo chce i wiem ze nie ucieknie tak jak pierwszy mąż. :japan:
czesto ogladamy razem porody na zone club i kiedys powiedział "w lipa nie pokazują wszystkiego" chodziło mu o sam moment wychodzenia dzidziusia.:smile_jump:
Moze on jakis zboczony czy co:36_1_77:

niezly ten twoj M.a wejdz na google na porody ja trafilam raz na taki co pokazali az za dobrze brrr,a jeden byl fajny w wodzie:36_2_54:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
mama2
Daffodil
Właśnie czytałam fajny artykuł na Onecie o porodach rodzinnych:

Jeżeli rodzić, to tylko we dwoje? - - Jestem w ciąży - Onet.pl Dziecko

Kobietki planujecie rodzić same czy z ukochanymi mężczyznami? :)

ja z meżem . On bardzo chce i wiem ze nie ucieknie tak jak pierwszy mąż. :japan:
czesto ogladamy razem porody na zone club i kiedys powiedział "w lipa nie pokazują wszystkiego" chodziło mu o sam moment wychodzenia dzidziusia.:smile_jump:
Moze on jakis zboczony czy co:36_1_77:

niezly ten twoj M.a wejdz na google na porody ja trafilam raz na taki co pokazali az za dobrze brrr,a jeden byl fajny w wodzie:36_2_54:

ja juz oglądałam , on tez ,
nawet pytał mnie co to za galareta (łożysko):lup: i nawet sie nie skrzywił

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Daffodil to ja czekam z niecirpliwoscia az twoj M wroci i sie pochwalisz,a rodze z M
mama2 oczywiscie trzymamy kciuki za piesia a zabieg bedzie mial w moje urodziny wiec cieplutko bede o nim myslec.

dziekuje , nawet jak to nic powaznego to operacje bedzie miał. wtedy jak miał operacje na to jądro to Po zaszczyku w ciążgu 15minut zasypia , na moich oczach kolysał sie nieporadnie na łapkach , przewracał na boki a mi serce wyrywało sie z piersi. :no1:

Potem po wszystkim jak mi go przyniesli to zawołałam "Snupiczku "a on tak tylko ogonkiem zamerdał leciutko na znak ze mnie poznaje, reszta ciałka bezwiednie jeszcze zwisała z rąk lekarza:le::le:

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
Właśnie czytałam fajny artykuł na Onecie o porodach rodzinnych:

Jeżeli rodzić, to tylko we dwoje? - - Jestem w ciąży - Onet.pl Dziecko

Kobietki planujecie rodzić same czy z ukochanymi mężczyznami? :)

ja z meżem . On bardzo chce i wiem ze nie ucieknie tak jak pierwszy mąż. :japan:
czesto ogladamy razem porody na zone club i kiedys powiedział "ale lipa nie pokazują wszystkiego" chodziło mu o sam moment wychodzenia dzidziusia.:smile_jump:
Moze on jakis zboczony czy co:36_1_77:

Eeee tam od razu zboczony... po prostu chce wiedzieć o co chodzi :) Poszperajcie na YouTube. Tam są porody od początku do końca pokazane.

My też będziemy razem. M. strasznie chce, a mnie to bardzo cieszy :)

Odnośnik do komentarza

mama2
mama2corun
mama2

ja z meżem . On bardzo chce i wiem ze nie ucieknie tak jak pierwszy mąż. :japan:
czesto ogladamy razem porody na zone club i kiedys powiedział "w lipa nie pokazują wszystkiego" chodziło mu o sam moment wychodzenia dzidziusia.:smile_jump:
Moze on jakis zboczony czy co:36_1_77:

niezly ten twoj M.a wejdz na google na porody ja trafilam raz na taki co pokazali az za dobrze brrr,a jeden byl fajny w wodzie:36_2_54:

ja juz oglądałam , on tez ,
nawet pytał mnie co to za galareta (łożysko):lup: i nawet sie nie skrzywił

Mój M. też tak do tego podchodzi, chyba lepiej znosi oglądanie tych filmów niż ja :) Wprawdzie próbowałam go ustawić, że przy porodzie stoi od strony głowy i nie zagląda między nogi, ale stwierdził, że chce zerknąć chociaż czy główkę widać :36_2_49:

Odnośnik do komentarza

ja ide na goraca czekolade do sasiada z odrobinka kawusi no naprawde robi ja pyszna moge pic i pic hehe troszke poplotkujemy bo w ndz wrocil z Polski a jego corka mu w swieta zrobila prezent i oznajmila ze jest w ciazy miesiac pozniej niz ja ma termin na koniec maja pocztek czerwca:D a 4 lata temu stracila dzidzie w4 miesiacu:( ale teraz wszystko super czuje sie baardzo dobrze zaokraglila sie :D no to chyba bedzie tez majowe sloneczko cos mam takie przeczucie:D


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

a jeszcze nierozmawiam z M bo mnie wkurzyl czasem to jest durny i tyle wczoraj pozno wrocil mowi ze wszystko spoko chlopaki zaczynaja w czwartek prace bo przez mrozy wczesniej niemoga,je na stojaca i pytam a Ty co a bo sie z Grzeskiem umowilem na picie...no szlag by go trafil grzesiek wodke z PL przywiozl i sie zgadali noz ku....mac zrobilam awanture ale i tak poszedl to teraz z nim nierozmawiam spal u Oliwia i dlugo sobie tam pospi
imbecyl jeden :36_6_2::36_6_2: nienawidze czegos takiego i juz!!!


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
hmm...to moze połóz go na ziemi i dobierz sie do niego :36_6_2:

Dobrałam się :) I bardzo fajnie to wszystko wygląda. Pościel śliczna, materac też wygląda porządnie. Jak mąż przyjdzie, to sprawdzi czy żadnych śrubek nie brakuje :)

ee no to suuper a wieczorkiem fotki kochana prosimy:D a tak wogole bedziecie dzis skaldac bo ostatnio mowilas ze postoi w pudle ale cos mi sie wydaje ze niedasz mu takiej mozliwosci hehe
no to ja spokojnie ide na ta czekolade wroce do godzinki.mam nadzieje ze Lutka juz bedzie.i ze moj M juz sobie pojdzie:36_6_2: bo mnie wkurza samym wygladem dzis i ta glupia mina z przeswiadczeniem ze jest swiety i nic przeciez niezrobil.swinia!!a jakby mi sie cos dzialo to co??niemialby kto mnie do szpitala zawiesc brat niema auta i co??sasiad tez niema auta a ja w strachu sama do auta niewsiade.osiol i tyle.durny osiol:36_6_2::36_6_2:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
hmm...to moze połóz go na ziemi i dobierz sie do niego :36_6_2:

Dobrałam się :) I bardzo fajnie to wszystko wygląda. Pościel śliczna, materac też wygląda porządnie. Jak mąż przyjdzie, to sprawdzi czy żadnych śrubek nie brakuje :)

tak myslałam ze sie tam dostaniesz, porób fotki i wstaw , jaki kolr pościelki dla synusia .?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...