Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
Tym razem ja się pochwalę wyprawką: zwróćcie uwagę na body bez rękawów - dostałąm od koleżanki, nie wiem co to za rozmiar ale wygląda jak na lalkę. JAk widać, stawiam na w miarę uniwersalne kolory, jakoś wolę ubrac córę w paski niz chłopca w róż :D

ale śliczne :) ładnie już tego masz :) ja dopiero 5 rzeczy a rodzice nie chcą bym kupowała narazie wogóle

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
lutka

W mojej opinii to wcale nie jest mały brzuszek. Jak na koniec 5 miesiąca jest jak najbardziej odpowiednich rozmiarów - nie zamały i nie za wielki. Moim zdaniem idealny rozmiar. Ewciaaa po co Ci na przełomie 5/6 miesiaca wielki balon, jeszcze 3 miesiące przed Tobą i zdążysz się nim zmęczyć.

lutka nie trzeba mi wielkiego brzucha ale oglądałam brzuszki na necie i niektóre dziewczyny w 22 tygodniu maja już takie brzuszki duże że się martwiłam że mój malutki taki

Ewuś mój przy Twoim to maleństwo. Ty miesiąc temu miałaś większy niż ja teraz, wiec nie masz sie czym martwić. Nie wazny rozmiar tylko zdrowie tego co w nim siedzi:dzidzia:

lutka może to dziwne ale on jakby się zmiejszył i wogóle nie rośnie, nie martwie się bo zuzia kopie więc chyba jest ok. ale jak sobie przypomne moją kuzynke w tym tyogodniu co ja 22 (ona teraz jest w 34) to też miała większy

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
lutka
Tym razem ja się pochwalę wyprawką: zwróćcie uwagę na body bez rękawów - dostałąm od koleżanki, nie wiem co to za rozmiar ale wygląda jak na lalkę. JAk widać, stawiam na w miarę uniwersalne kolory, jakoś wolę ubrac córę w paski niz chłopca w róż :D

ale śliczne :) ładnie już tego masz :) ja dopiero 5 rzeczy a rodzice nie chcą bym kupowała narazie wogóle

mam jeszcze 10 pieluch tetrowych, i zanim je kupiłam coś tam wspomniałam o tym że planuje to zrobić. Mamy partner powiedział że za wcześnie na takie zakupy :szkoda ze nie widziałyście jego miny jak naskoczyłam na niego za to ze mnie straszy jakimiś przesądami, ze lepiej nie kupowac bo coś złego moze się wydarzyć. Mama juz sie nauczyła, zeby nic na ten temat nie mówić, jej partner już też :P

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
lutka
Ewciaa

lutka nie trzeba mi wielkiego brzucha ale oglądałam brzuszki na necie i niektóre dziewczyny w 22 tygodniu maja już takie brzuszki duże że się martwiłam że mój malutki taki

Ewuś mój przy Twoim to maleństwo. Ty miesiąc temu miałaś większy niż ja teraz, wiec nie masz sie czym martwić. Nie wazny rozmiar tylko zdrowie tego co w nim siedzi:dzidzia:

lutka może to dziwne ale on jakby się zmiejszył i wogóle nie rośnie, nie martwie się bo zuzia kopie więc chyba jest ok. ale jak sobie przypomne moją kuzynke w tym tyogodniu co ja 22 (ona teraz jest w 34) to też miała większy

wiesz ile kobiet szło rodzić w terminie a wygladały na 7 miesiąc? CZęsto czytam takie opowieści z porodów. Idąc tokiem rozumowania meżczyzn: rozmiar nie ma znaczenia :D

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
lutka
Tym razem ja się pochwalę wyprawką: zwróćcie uwagę na body bez rękawów - dostałąm od koleżanki, nie wiem co to za rozmiar ale wygląda jak na lalkę. JAk widać, stawiam na w miarę uniwersalne kolory, jakoś wolę ubrac córę w paski niz chłopca w róż :D

ale śliczne :) ładnie już tego masz :) ja dopiero 5 rzeczy a rodzice nie chcą bym kupowała narazie wogóle

mam jeszcze 10 pieluch tetrowych, i zanim je kupiłam coś tam wspomniałam o tym że planuje to zrobić. Mamy partner powiedział że za wcześnie na takie zakupy :szkoda ze nie widziałyście jego miny jak naskoczyłam na niego za to ze mnie straszy jakimiś przesądami, ze lepiej nie kupowac bo coś złego moze się wydarzyć. Mama juz sie nauczyła, zeby nic na ten temat nie mówić, jej partner już też :P

ja też naskoczyłam na rodziców i ich nie słucham, ale wiesz jak to jest z nimi mieszkać codziennie coś się słyszy ale po nowym roku zamierzam zrobić poważniejsze zakupy

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

:smile_jump::smile_jump::smile_jump::36_2_34:

lutka
Ewciaa
lutka

Ewuś mój przy Twoim to maleństwo. Ty miesiąc temu miałaś większy niż ja teraz, wiec nie masz sie czym martwić. Nie wazny rozmiar tylko zdrowie tego co w nim siedzi:dzidzia:

lutka może to dziwne ale on jakby się zmiejszył i wogóle nie rośnie, nie martwie się bo zuzia kopie więc chyba jest ok. ale jak sobie przypomne moją kuzynke w tym tyogodniu co ja 22 (ona teraz jest w 34) to też miała większy

wiesz ile kobiet szło rodzić w terminie a wygladały na 7 miesiąc? CZęsto czytam takie opowieści z porodów. Idąc tokiem rozumowania meżczyzn: rozmiar nie ma znaczenia :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Kiedyś poszłam do sklepu dzieciecego porównac ceny pieluszek tetrowych, jak babaka dowiedziala się ze termin mam na maj to oczywiscie wypaliła :eee to jeszcze dużo ma pani czasu na takie zakupy, myslam ze wyjdę z siebie. Moja kasa, mój wybór. Grzecznie aczkolwiek przez lekko zaciśnięte zeby odpowiedziałam: ze wolę robić systematycznie zakupy niż wywaliś w miesiąc kilka tysięcy. Jakoś nie mam ochoty tam wracać.

Odnośnik do komentarza

lutka
Kiedyś poszłam do sklepu dzieciecego porównac ceny pieluszek tetrowych, jak babaka dowiedziala się ze termin mam na maj to oczywiscie wypaliła :eee to jeszcze dużo ma pani czasu na takie zakupy, myslam ze wyjdę z siebie. Moja kasa, mój wybór. Grzecznie aczkolwiek przez lekko zaciśnięte zeby odpowiedziałam: ze wolę robić systematycznie zakupy niż wywaliś w miesiąc kilka tysięcy. Jakoś nie mam ochoty tam wracać.

ja mam 2 sąsiadki co kupowały ciuszki wcześniej a w 5 miesiącu nie udało sie :( więc troche to kupowanie mnie przeraża ale stram się o tym nie myśleć bo nie wieże w to i tak kupie przed urodzeniem małej wszystko ale stopniowo

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
lutka
Kiedyś poszłam do sklepu dzieciecego porównac ceny pieluszek tetrowych, jak babaka dowiedziala się ze termin mam na maj to oczywiscie wypaliła :eee to jeszcze dużo ma pani czasu na takie zakupy, myslam ze wyjdę z siebie. Moja kasa, mój wybór. Grzecznie aczkolwiek przez lekko zaciśnięte zeby odpowiedziałam: ze wolę robić systematycznie zakupy niż wywaliś w miesiąc kilka tysięcy. Jakoś nie mam ochoty tam wracać.

ja mam 2 sąsiadki co kupowały ciuszki wcześniej a w 5 miesiącu nie udało sie :( więc troche to kupowanie mnie przeraża ale stram się o tym nie myśleć bo nie wieże w to i tak kupie przed urodzeniem małej wszystko ale stopniowo

moja mam przy 3 ciązy kuiponych miala moze z 5 sztuk ciuszków i kompletnie nic ponad to. Po terminie poszła do szpitala i okazało się, ze młody niestety udusiło się pępowiną. Co ma byc to będzie. Kupowanie lub nie, niczego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

czesc dziewuszki kochane ja juz oczywiscie niezasnelam za to robie pranie zmienilam posciel psa mialam ochote udusic bo chrapie niemilosiernie i naprawde jakos ostatnio mnie tym drazni niewiem co sie zemna dzieje moze to przez niedospanie jestem taka nerwowa.
Lutka ma racje co ma byc to bedzie,i zadne wyprawki przed wczesne tego niezmienia ja mam na pierwsze 2 miesiace juz wszystko moze nawet na 3 zalezy jak bedzie rosla jeszcze tylko wozek lozeczko i kosmetyki,wanienke mam po corci.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

dziewuszki gdzie pouciekalyscie ja na chwilke siadlam bo od rana sprzatam zrobie mojej Oliwce przemeblowanie w pokoiku:D bedzie miala slicznie na swieta:Dale chwilka przerwy na parenting i kanapki z ogorkiem kiszonym hehe moj M sie uzala nademna ze ja niewyspana a szczerze to jak juz zaczelam robic cos to wcale nieczuje sie spiaca:D czuje sie dobrze no i planuje sobie to tamto,i non stop zagladam do szafki w ktorej mam ubaarnka dla Aleksabdry:D wiec jak moge miec zly humor sa swieta mam jedna cudowna corcie i czekam na druga no nic tylko sie cieszyc.a dzis kolezanka mi napisala ze jest w ciazy w 2miesiacu no cudownie:D


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
lutka
Kiedyś poszłam do sklepu dzieciecego porównac ceny pieluszek tetrowych, jak babaka dowiedziala się ze termin mam na maj to oczywiscie wypaliła :eee to jeszcze dużo ma pani czasu na takie zakupy, myslam ze wyjdę z siebie. Moja kasa, mój wybór. Grzecznie aczkolwiek przez lekko zaciśnięte zeby odpowiedziałam: ze wolę robić systematycznie zakupy niż wywaliś w miesiąc kilka tysięcy. Jakoś nie mam ochoty tam wracać.

ja mam 2 sąsiadki co kupowały ciuszki wcześniej a w 5 miesiącu nie udało sie :( więc troche to kupowanie mnie przeraża ale stram się o tym nie myśleć bo nie wieże w to i tak kupie przed urodzeniem małej wszystko ale stopniowo

moja mam przy 3 ciązy kuiponych miala moze z 5 sztuk ciuszków i kompletnie nic ponad to. Po terminie poszła do szpitala i okazało się, ze młody niestety udusiło się pępowiną. Co ma byc to będzie. Kupowanie lub nie, niczego nie zmieni.

wiem że różnie może być i w każdej chwili może się cos stać, z zakupów nie zamierzam zrezygnować

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

1cora2syn...??
czesc dziewuszki kochane ja juz oczywiscie niezasnelam za to robie pranie zmienilam posciel psa mialam ochote udusic bo chrapie niemilosiernie i naprawde jakos ostatnio mnie tym drazni niewiem co sie zemna dzieje moze to przez niedospanie jestem taka nerwowa.
Lutka ma racje co ma byc to bedzie,i zadne wyprawki przed wczesne tego niezmienia ja mam na pierwsze 2 miesiace juz wszystko moze nawet na 3 zalezy jak bedzie rosla jeszcze tylko wozek lozeczko i kosmetyki,wanienke mam po corci.

1cora2syn możesz napisać co kupić dziecku bo ja niemam zielonego pojęcia, niby czytam na necie ale nawet nie wiem co to pajacyk co to kaftanik, Twoim zdaniem co się najbardziej przyda TY jesteś doświadczona a ja nic nie wiem

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Co się przyda to tez nie wiem, i chętnie poczytam opinie doswiadczonych mam - zeby niepotrzebnie nie wydawac kasy. A tak w skrócie:

pierwsze to pajacyk czyli śpiochy z rękawkiem, kaftanik czyli poprostu bluzeczka i łapki niedrapki które chronią maleństwo przed podrapaniem buzi. Z tego co wyczytałam, przy noworodku najlepiej sprawdzają się ciuszki jak najbardziej rozpinane. Sa takie fajne body rozpinane wzdłuż z boku, tak że dziecko kładziesz na ubranku, owijasz go nim i zapinasz- bez przeciskania przez głowę. A w trakcie gojenia pępka podobno lepsze są takie kaftaniki wiązane z boku, bo nie ocierają o ranę. Wszelkiego rodzaju spodenki nie rozpinane w kroku to porażka. - to rady z gazet i od doświadczonyhc mam. Więcej nie wiem :)
acha a później jak już dziecko będzie trochę wększe, też niekupowac raczej niczego co trzeba przeciskac przez głowę, a co nie na napek, czy innych guzików.

Odnośnik do komentarza

lutka
katja bidulko podziwam Cię za to ile już czasu cierpliwie czekasz na wyniki. Jeszcze trochę wytrzymasz, a tak swoją drogą to niepoważni ludzie tam pracują.

elwira
ja się córa czuje? Nieżły młyn mas zprzed świętami, gotowanie, sprzatnie, choroba córy i brzuchal do noszenia - to ostatnie to akurat przyjemnosć :)

mama2 jak się udały urodzinki? Córa zadowolona z prezentów?

U mnie pogoda w kratkę, rano deszcz i chlapa, po godzinie już sypało śniegiem, no i ten wiatr :/
Alergia daje mi się we znaki chwilami tak bardzo, ze mam ochotę wrzeszczeć. Noa le nic nie zrobię. Trzeba to przeczekać.
Tym razem ja się pochwalę wyprawką: zwróćcie uwagę na body bez rękawów - dostałąm od koleżanki, nie wiem co to za rozmiar ale wygląda jak na lalkę. JAk widać, stawiam na w miarę uniwersalne kolory, jakoś wolę ubrac córę w paski niz chłopca w róż :D

Lutka cudne te ubranka. A to body rzeczywiście maleńkie. Mnie najbardziej rozczulają te skarpetusie :)

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
lutka

Ewuś mój przy Twoim to maleństwo. Ty miesiąc temu miałaś większy niż ja teraz, wiec nie masz sie czym martwić. Nie wazny rozmiar tylko zdrowie tego co w nim siedzi:dzidzia:

lutka może to dziwne ale on jakby się zmiejszył i wogóle nie rośnie, nie martwie się bo zuzia kopie więc chyba jest ok. ale jak sobie przypomne moją kuzynke w tym tyogodniu co ja 22 (ona teraz jest w 34) to też miała większy

wiesz ile kobiet szło rodzić w terminie a wygladały na 7 miesiąc? CZęsto czytam takie opowieści z porodów. Idąc tokiem rozumowania meżczyzn: rozmiar nie ma znaczenia :D

Ha ha według kobiet podobno ma, więc stąd to zamartwianie się :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...