Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

no teraz bedzie sie interesowala swoimi raczkami , no to fajne ze sie wyspalas , bo moja jak sie budzila kiedys o 8 tak teraz po 7 lub nieraz przed . A teraz zasypia , na dwor nie idziemy o jakias ponura pogoda a mi sie tez nie chce :) a moja lubi ciesze a jak spi to otwieram okno

Odnośnik do komentarza

dlatego taka dzis radosna jestem .ona w ogole interesuje sie wszystkim co halasuje.uspokaja ja najpierw karuzelka a potem potrzebuje mocniejszych wrazen wchodzi ciezki sprzet czyli odkurzacz.u nas okna nie otworze ja mieszkam w domu i okna mam sypialni akurat od ulicy a na ulicy naszej mieszka taki jeden krejzol co zawsze od samego rana niezmordowanie i codziennie ujezdza swoj motor stary zlom ktorego reperuje juz pare lat i codziennie chyba sprawdza czy jezdzi jeszcze.a to stary jakis harley to mozesz sobie wyobrazic huk.to juz bylaby przesada jakbym probowala julke ululac przy tym wyciu i tak mam ochote nieraz wyjsc i go grzmotnac porzadnie w ten durny leb.hehe

Odnośnik do komentarza

tak przy samochodach ale nie przy takim ryku nawet nie potrafisz sobie wyobrazic jak to diabelstwo wyje umarlego z grobu by wypedzil gdyby na cmentarz pojechalk to wszyscy by powstawali hehe a przy muzyce to ona nawet jak jest spokojna to sie rozbudza bo to dla niej sygnal do tanca ja juz z nia tancze i ona to lubi i kazda muza jej sie kojarzy z zabawa a nie spaniem nawet spokojna

Odnośnik do komentarza

wiem ze moge ale ja i tak mam problemy z ta strona bo jak pisze to nie widze na biezaco co ktos pisze kiedy odpowiada i ciagle musze wchodzic na zywo i sprawdzac wiec cos tu jest nie tak albo ja za durna ale nie mam raczej zadnych problemow z komputerem tylko z ta strona powiedz mi gdzie mam klikac na odpowiedz zebym nie musiala potem szukac na zywo odpowiedz i na biezaco rozmawiac.bo nie zawsze widze odpowiedz nie wyskakuje

Odnośnik do komentarza

alez ta gosia porzadnicka zaraz ochrzani mnie za to ale ja tak tylko zartuje.dobrze ze ja sama w domu maz pojechal bo on jest pedant i z domu czlowiek nie wyjdzie jak go nie posprzata dokladnie bo mowi ze nie lubi wracac jak jest w domu maly nawet balagan wiec ja teraz mam luz pod tym wzgledem i pozwalam sobie na male balagany ale sie zawstydzilam i zaraz sama polece posprzatac bo po calym domu pranie mam porozwieszane ta pogoda jest taka ze w zaden sposob nie da sie suszyc bielizny na sznurze na dworze wiec w domu ale potem trzeba pozbierac hehe a tu juz problem bo sie nie chce hihih

Odnośnik do komentarza

EDYTA1
alez ta gosia porzadnicka zaraz ochrzani mnie za to ale ja tak tylko zartuje.dobrze ze ja sama w domu maz pojechal bo on jest pedant i z domu czlowiek nie wyjdzie jak go nie posprzata dokladnie bo mowi ze nie lubi wracac jak jest w domu maly nawet balagan wiec ja teraz mam luz pod tym wzgledem i pozwalam sobie na male balagany ale sie zawstydzilam i zaraz sama polece posprzatac bo po calym domu pranie mam porozwieszane ta pogoda jest taka ze w zaden sposob nie da sie suszyc bielizny na sznurze na dworze wiec w domu ale potem trzeba pozbierac hehe a tu juz problem bo sie nie chce hihih

to ja jak twoj mża lubie wracac do czystego domu ,spac tez nie pojde jak w zlewie pelno ale ostatno to juz mi sie nawet zmywac nie chce

Odnośnik do komentarza

no wlacha jak to mowi moj syn nie ma gdzie sie ruszyc.ja mam zawsze staly plan dnia zeby juli nie wytracic z rytmu i zeby jej sie nie poprzestawialo i o tej porze to my jestesmy zawsze w trasie lubie sie z nia szwendac po sklepach z ciuchami i w ogole poprawiac sobie chumor a ona wtedy spi jak aniolek slodko .a dzis siedze w domu i nic nie robie bo glowa mnie jakos boli zamulona jakas jestem a tak czekam az przestanie padac i wyjde z domu wresszcie

Odnośnik do komentarza

moze i histeryzuje ale nic na to nie poradze jestem taka nadopiekuncza mama i tyle nawet moj synus mi to mowi mama wez ty daj spokoj z tym zagladaniem do niej bo sie w koncu obudzi a potem wrzask bedzie.ja tez lubie porzadek problem w tym ze nie zawsze mam czas i sily doprowadzic do perfekcji dom a mam tych metrow temu pewnie nie chce sie czasem po jakiego grzyba bylo budowac takiego kloca na dole 150 i tylez na gorze zarabac sie mozna ale maz mowi ze na dole my a na gorze julcia bedzie miala mieszkanie jak dorosnie a dla syna mieszkanie kupilismy i dzieci zabezpieczone .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...