Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was dziewczyny
A mnie dzisiaj padła klawiatura ale wysłałam męża po nową i mogę pisać:36_2_51:. Nie wiem co bym zrobiła bez neta - to już chyba przeradza się w uzależnienie.:eureka:
Odebraliśmy dzisiaj zdjęcia z Chrzcin - w końcu. Trochę sobie poczekaliśmy bo robiliśmy też z foto-książką ale najważniejsze, że już są. Wkleiłam je do galerii więc jak chcecie obejrzeć to zapraszam:smile_move:

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

Dzis mi ten szew wyjeli w koncu i jak mowilam guzik on byl rozpuszczalny .ale mnie nikt nie slucha nigdy i jak mi polozna zdjela go w szpitalu (mamy kolezanka bo mama mnie zaprowadzila wlasnie do oddzialowej na porodowke tam gdzie jule rodzilam)to normalnie wzielam cala ta nerke z tym szwem i polecialam do lekarza ktory ze mna sie spieral i go obstawilam .alez mial mine jak mu nawrzucalam ze moja pupa musiala tyle cierpiec przez niego a kobietki na krytarzu sie smialy no bo nie mam racji?a wszyscy sie boja tych lekarzy aco oni swiete krowy czy co?to sa ludzie i przynajmniej mi lzej sie na watrobie zrobilo jak mu nagadalam.ale przeprosil przynajmniej.alez zla bylam dzis ale moge juz na 4 litery siadac

Odnośnik do komentarza

A cos nie tak z mala?w poradni spoko juz nauczylam sie laktatorem poslugiwac bo poranilam sobie bo na full nastawilam na poczatek a to odwrotnie trzeba .ale ok.a co do kardiologa to ty chcesz prywatnie czy dostaniesz skierowanie tylko powiedziec ci do jakiego pojsc?napisz mi dokladniej co i jak to sie dowiem wszystkiego .akurat moja mama w szpitalu pracuje tylko w psk ale to obok dsk przeciez a moja bratowa jest tez lekarzem tylko stomatologiem ale oni sie tam znaja wszyscy to ci na pewno poradzi do kogo isc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...