Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

to szczesciara z ciebie bo ja po pierwszym dziecku mialam te diete i z tego co kojarze to prawie wszystko zabronione bylo musze gdzies poszperac bo mala ma potrorna wysypke na buziaku a lekarze w przychodni sa do bani.jajka pozwolila jesc.ale dobra strona i jedyna tej diety to ze mozna szybciutko do wagi sprzed ciazy dojsc a nawet jeszcze bardziej schudnac ja tak mialam tylko ze teraz to przytylam 30 kilo bo cala ciaze lezalam plackiem w domu bo mialam duze problemy i bedzie gorzej teraz te 30 zrzucic.

Odnośnik do komentarza

EDYTA1
to szczesciara z ciebie bo ja po pierwszym dziecku mialam te diete i z tego co kojarze to prawie wszystko zabronione bylo musze gdzies poszperac bo mala ma potrorna wysypke na buziaku a lekarze w przychodni sa do bani.jajka pozwolila jesc.ale dobra strona i jedyna tej diety to ze mozna szybciutko do wagi sprzed ciazy dojsc a nawet jeszcze bardziej schudnac ja tak mialam tylko ze teraz to przytylam 30 kilo bo cala ciaze lezalam plackiem w domu bo mialam duze problemy i bedzie gorzej teraz te 30 zrzucic.

jak się bliżej przypatrzysz mojemu profilowi i podpisowi to może stwierdzisz że żadna ze mnie szczęściara moja droga

Odnośnik do komentarza

ojejku przepraszam ja juz zauwazylam ten suwaczek dawno ale nie chcialam cie urazic tylko uwierz mi slow brakuje bo i zreszta co tu slowa dadza? zreszta nie znam ciebie na tyle zeby moc bo i nie mam do tego prawa az tak ingerowac w twoje sprawy i rozmawiac o tym .moge ci tylko powiedziec i nie wiem tez jak to odbierzesz ze wczoraj jak zauwazylam to wylaczylam komputer bo sie rozplakalam no i co tu mowic?mam nadzieje ze cie nie urazilam ale sama poruszylas ten temat kurcze ciezko pisac wole zawsze z ludzmi rozmawiac w cztery oczy .powiedz tylko czy ci nie sprawilam przykrosci zadnej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...