Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

hejka!
Ania pewnie, ze Cie przyjmiemy!

Witajcie Dziewczyny!
Ostatnio troche jestem zabiegana, dzisiaj od rana gin (wszystko ok, poczta (mieli przerwe wiec kicha), 1 sklep ( tez przerwa wiec nie czekałam), 2 sklep (dzisiaj zamkniete) i jak sie tu nie wkurzyc? ;)
Meble kurde nie doszły jeszcze, jakieś opoźnienia mają w dodatku nie chcą ich nam przywieść do Czech, cały czas mówili, za tydzien za tydzien aż brat męża, który miał nam dowiesc z PL meble poszedł na studia i dupa :P
Najlepsze jest to, ze za 2 tyg mam być chrzestną u brata córki, powiedzieli mojej mamie (mi oczywiscie po co), ze w ich parafii jest zwyczaj kupienia krzyżma i wyszycie imienia na nim... dobrze, ze mam dobra mame i sie tym zajmie bo ja nie mam nawet jak ale nie lubie jak jestem stawiana przed faktem dokonanym. Wszyscy spodziewają sie nas na chrzcie w komplecie ale chyba pojade sama, nie chce małego ciagac 3,5 godz drogi do Polski, w Polsce jeszcze ze 100km zrobimy i droga powrotna na drugi dzien znowu 3,5 godz. Mama powiedziala, ze panikara jestem i że mam przyjechać z Leonkiem i mężem, jassssssne ;P a jak wy sie na to zapatrujecie? dodam jeszcze, ze mąż nie dostał urlopu, żeby np nie jechac dzien po dniu tyle godzin z młodym.
Oto koniec moich gorzkich zali ;)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Andzia wogole sie dziwilam ze ciebie tu jeszcze nie ma :))
Goya no pewnie ze jedz z mezem i malym a nie co to jest 3,5 godz bedziecie robic przerwy i zobaczysz ze maly cala podroz przesoi my jechalismy z mala nad morze 7 godz wiec .... a babcia napewno sie ucieszy ze wniczka zobaczy .
Bylam na zakupach i kupilam sliczne kozaczki na mala :) ale zadnych nie bylo adidaskow wiec musze sie jeszcze kiedys wybrac :((((

Odnośnik do komentarza

Ja tez jestem "swieza"na tej stronie i w ogole przez przypadek sie tu znalazlam bo szukalam wczoraj porady konsultanta laktacyjnego i tak sie zarejestrowalam .moge dolaczyc do waszej grupki wsparcia?Ja co prawda dwa miesiace jaestem swiezo upieczona mama ale wiecie co?zazdroszcze wam tego odliczania bo ja sie tak rozpedzilam tak mi sie podoba ten stan ze chetnie jeszcze raz moze zdecyduje.....ciekawe co na to moj maz hehe....:-):water_fun::water_fun:

Odnośnik do komentarza

cześc nowym Kobietkom Ani i Edytce.
EDytka wszyscy cię chcą tylko w złą godzine sie podpiełaś bo teraz wszystkie dzieci kładą spac:)))
Aniu bardzo się ciesze że do nas dołączyłaś:))
Goyu myśleże spokojnie możesz jechac z całą rodzinka ,napewno bedzie dobrze a Leonek pewnie prześpi całą droge:)))
bawcie się dobrze bo ja tylko na chwilke zajrzec co sie dzieje i uciekam pod prysznic, dziś był ciężki dzien

20 Maja skończyłem roczek:)
Bartuś

Odnośnik do komentarza

witam
Edytko i Aniu witam ws i rozgoscie sie
Ronia a kiedy masz obrone ?
a ja jak zwykle tylko do 13 z wami ,a potem do pracy,a nie chce mi sie zostawiac malej.
goya zabieraj calą rodzinke i do polski przyjedz,Leonkowi nic nie bedzie i tak przespi ci całą podroz.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

juz jestem poprostu jak moje dziecko zaczelo chodzic to siega wszystko ze stoliczna nocnego swojego ze trzeba uwazac , Kupilam wczoraj butki dla malej i jak mia sie poczta otworzy to wam pokaze jakie .
Edtyka witamy cie jak najbardziej i zapraszamy codziennie na pogaduszki , moze jako dosiwtaczone mamuski jakos ci pomozemy chodz widze ze to twoje drugie tak ?
my juz nie spimy od 6,30 masakra chodz i tak sie wyspalam bo padalam juz o 22,30
ofgladalam jeszcze bardzo fajny program o dziewczynie co byla kazelkiem i jej mezu normalnym czlowiekiem i ona urodzila dziecko , naprawde super .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...