Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

my juz po spacerku bylysmy juz dwa razy nareszcie cieplo :))) nawet malej kupilam rekawiczki takie na zimne dni za 2 zl , chodz nawet u nas otworzyli sklep z dziecieca odzieza i powiem wam ze bardzo tanio za 10 zl sa spodnie na dzieciaczki i sweterki ( nawet kupilam do kuzynki dzicka bo miala 2 latka )

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :ok:
Zarejestrowałam sie dzisiaj, mam 8 letniego synka Kubusia i 4 letnia coreczke Liwie.
Przeszlam dwa ciezkie porody, pierwszy prawie 20 godzinny, druga nagła cesarka z powodu niewlasciwego ulozenia głowki dziecka. Troche przezylam, wiec jesli bede mogla pomoge, moze cos doradze:) Mysle, ze Wasze porady tez bardzo sie przydadza. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

O pierwszym porodzie zapomniałam, kiedy wziełam synka na rece, zabroniono mi wstawac i zabrano malego /mialam odpoczac/ Ja, kiedy go zabrali zwloklam sie z lozka i podpierajac sie sciany poszlam pod prysznic, do dzisiaj nie mam pojecia skad wzielam tyle sily, jak tylko wrocilam do pokoju poprosilam o przywiezienie synka, pielegniarki byly bardzo zle, ale nie mialy wyjscia :) Kiedy urodzilam Liwie, tez bez zgody lekarza wstalam i poszlam do ubikacji /bylam chyba jedna z najbardziej nieznosnych pacjentek/ Cesarke jedna wspominam nienajlepiej. Kiedy sie wybudzilam, nikt nic nie mowil co z dzieckiem, a ja nie potrafilam po narkozie otworzyc buzi, jakis okropny szczekoscisk, to byl koszmar. Kobiety naprawde potrafia duzo przejsc , sa bardzo wytrzymale.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...