Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

EDYTA1
ania2012
Edytko gotujesz małej ziemniaczki czy podajesz ze słoiczka ?

ojej Aniu nie moglam pisac wczesniej bo mi mala znow dala popalic ehh te zebiska.:16_5_44:a ja Julce na razie daje ze sloiczka kupuje czesto hippa bo nie wiem co za warzywa dostane w sklepie i nie chce chemii malej dawac.ale gdybym miala ze wsi to moze bum sie skusial na gotowanie samej chociaz takie ilosci jak na razie to wole sloiczek kupic nie bede pol ziemniaka gotowac nie hehe.a ty malutkiej gotujesz sama?to juz duza panna to pewnie wiecej zarzuci co?

Ja też na początku dawałam słoiczki, a teraz Natalka dostaje słoiczki ale też obiadki ugotowane przeze mnie. Z ziemniaczkami mam mały problem, bo ich nie lubi, a do tego dławi się nimi więc ich jej nie daję. Ale za to mięsko uwielbia:36_1_21:.

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

agulaf
hejka
ja sama gotuje ziemniaczka małemu jednego małego
a jak tak czytam to zastanawiam się co lepsze czy jak sama ugotuje (nie mam dostępu do wiejskich warzyw) czy słoiczki? co wy o tym myślicie???

wiesz ja mam alergiczke w domu to wole nie ryzykowac i poki malo je bo jeden sloiczek i to ten malutki to daje sloiczki a te warzywa sa sypane tak ze...szkoda gadac ja w tym roku to sama w ogrodku swoim posieje warzywka tylko dla Juleczki i pomroze i bede miala.tez ze wsi nie mam dostepu.a te w sloiczku sa dobre bo mojej smakuja i co wazne pod scisla kontrola wiec ze spokojnym sumieniem moge polecic.a tak to trzeba kombinowac warzywa potem oliwe z oliwek bo moja masla nie moze np i kaszke kukurydziana i zabay=wy tylko a ja nie mam czasu na to bo sama w domku jestem na razie i cvaly dom na mojej glowie.:kitty_l:fajny kocio
YouTube - Lucky - Lucky Twice Official Music Video - HQ a to dla weas dziewczyny na ten zimny dzien my dopiero z podworka wrocilysmy i zimno ze hej .a tam lato na teledysku ....az marzy sie plaza:picnic:
a ja dzis w galerii kupilam mezowi prezent juz wczesniej kupilam okazyjnie perfumki versace za polowe ceny w galerii tez i rekawiczki everlasta a dzis dokupilam szalik w tchibo welniany z merinosow super cieplutki wreszcie ma porzadny szalik.

Odnośnik do komentarza

rekine21
hej dziewczyny jestem jestem
wczoraj jakos nie było czasu i niestety ochoty żeby kompa włączyc ;(
i dzisiaj juz nadrabiam hehe
zbliżała się @ i troche byłam naładowana i wyżywałam sie na Bartku niestety
do tego Dawidek dzisiaj jakis nie spokojny chyba kolejny zabek albo ten drugi go denerwuje
ach z tymi zabkami same problemy

eh wiem te zabki przez nie ja juz trzecia noc nie spie i chyba w dzien zaczne spac z julka a w nocy to moze na stroza pojde hehe bo co tak bede bez sensu noc marnowac hehe

Odnośnik do komentarza

ania2012
A ja wpadam na chwilkę z nowiną - otóż mamy kolejny ząbek - czwóreczka na górze po lewej stronie:36_1_21:

Gratulujemy kolejnego ząbka:)

Dawno do was nie zaglądałam... bo na kampanii wrześniowej dziewczyny szaleją i czasami to nie nadążam czytać, a co dopiero pisać;)
Na Andrzejkach nigdzie nie byliśmy...pewnie sylwester w tym roku też spędzimy w domu...

Renata zazdroszczę ciekawej książki...zawsze lubiłam czytać a teraz ani czasu nie mam ani chęci...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...