Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

No w koncu sa laski moje hehe.ale jak znam zycie to zaraz pozmykaja
.a julcia dopierutko co zasnela i jakos to czarno widzeagulaf nie za wczesnie na odstawianie od piersi toz to takie malenstwo jeszcze.u mnie to co i raz jakies komedie z cyckami ale jakos daje rade a on ma dopiero 6 miesiecy....przyznam wam sie ze swojego starszego to na cycy mialam do 3 roku zycia heheh ale juz od drugiego roku to on tak z przyzwyczajenia ssal ale procz astmy nie ma chorob zadnych a astma jest u nas genetyczna.po dziadkach.wiec moze idz do tej poradni i niech ci tam dzialaja zebys mogla jeszcze troszeczke pokarmic.przy laktacji to te piersi to sa takie delikatne bo jak mleka w nocy naleci to jak przygnieciesz zaraz jakis zastoj sie robi ale moze cos ci poradza babki tam.

Odnośnik do komentarza

martusia9876
no no witamy pania :)) i nowe zdjecie malej :))) imprezke chesz wpasc ?:) tyle samo osob co na chrzcinach obiado- kolacja ciasto kolacja i dodomku :)

no martus trzymam kciuki zeby sie udalo ja to nie cierpie takich imprez wole w kameralnym cichym gronie wsrod najblizszych ale coz starosc nie radosc hehe,no to torcisko bedzie niekiepskie co??

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

EDYTA1
martusia9876
no no witamy pania :)) i nowe zdjecie malej :))) imprezke chesz wpasc ?:) tyle samo osob co na chrzcinach obiado- kolacja ciasto kolacja i dodomku :)

no martus trzymam kciuki zeby sie udalo ja to nie cierpie takich imprez wole w kameralnym cichym gronie wsrod najblizszych ale coz starosc nie radosc hehe,no to torcisko bedzie niekiepskie co??

powiem ci ze nie bedzie duzo chodz to pierwsze to niech beda duze . No wiesz tort ogromny napewno wkleje zdjecia :)

Odnośnik do komentarza

martusia9876
EDYTA1
martusia9876
no no witamy pania :)) i nowe zdjecie malej :))) imprezke chesz wpasc ?:) tyle samo osob co na chrzcinach obiado- kolacja ciasto kolacja i dodomku :)

no martus trzymam kciuki zeby sie udalo ja to nie cierpie takich imprez wole w kameralnym cichym gronie wsrod najblizszych ale coz starosc nie radosc hehe,no to torcisko bedzie niekiepskie co??

powiem ci ze nie bedzie duzo chodz to pierwsze to niech beda duze . No wiesz tort ogromny napewno wkleje zdjecia :)

NO WIESZ MIMO DIETY MYSLALAM ZE DASZ SPROBOWAC HEHE SMIETANOWY HHHMMM PYCHA ALE NIE MOGE BO MI JULKA ZYC NIE DA POTEM I TAK MA COS POLICZKI POLAKIEROWANE OSTATNIO PEWNIE COS ZEZARLAM NIECHCACY.A NA SNIEZKI TO W TAMTYM ROKU ZESMY SIE WSZYSCY RZUCALI RAZEM Z MEZEM I JULKA JUZ W BRZUSZKU BYLA TO I ONA TEZ HEHE.STARE A DURNE CO?:snow2:

Odnośnik do komentarza

martusia9876
no to uwazaj odstaw nabial .
A tort bedzie kremowo smietankowy :))))

nabialu ja juz nie jem od julki urodzenia praktycznie to samo wolowine cielecine i jajka no masy rzeczy nie moge dlatego licze ze schudne do lata.a nie denerwuj co z tym tortem bo ...hehe drazni sie tylko...a ja nawet paczka ani nic nie moge bo wszedzie jajka mleko i tak dalej

Odnośnik do komentarza

Dobra martus ide juz lulku bo julcia sie drze pomalu mnie nawoluje zew natury hehe przyssac sie chce do mleczarni.glodomor jeden a zjadla kaszke na kolacje i mlekiem popila....dobranoc dziewuszki wszystkie milych snow i spokojnej nocki bez wstawania w kazdym razie ja sobie tez tego zycze,bo juz nie pamietam kiedy ostatnio spalam dluzej niz 4 godziny papa

Odnośnik do komentarza

EDYTA1
Witaj gosienko w koncu jestes !!!:36_4_11:
Jak zdrowko malej?jak twoje?moj synus dzis byl po lekcjach na wojnie na sniezki caly mokry przylazl malpiszon i nawet majtki mial mokre nie wiem rozbierali sie czy co????

Edytka dziekuje dobrze i wszystko wpoządku z malo ta wizyta byla nie potrzebna bo nic innego nam nie powiedzieli czego bysmy nie wiedzialy ale dzieki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...